Odpowiedz na ten temat

lipofilling - przeszczep tłuszczu w policzki

• Moniśkaa 2017.07.16 [12:37]
    A ja miałam ten zabieg w klinice http://efecta.eu/ w Częstochowie i bardzo sobie chwalę. Wszystko się ładnie przyjęło i efekty były szybko widoczne. Jednak jeżeli chodzi o takie zabiegi to nie ma co wybierać kosmetyczki, tylko raczej należy się zgłosić do lekarza, który wykona zabieg w profesjonalnych warunkach.
  • gość 2017.07.17 [14:36]
    Przecież wiadomo że to forum jest zaśmiecania przez synekseweryn czy jak tam się podpisuje przez ludzi z tej kliniki jakąś porazka
  • gość 2017.07.17 [14:38]
    Sweryneczek usmiech.gif
  • seweryneczek 2017.08.21 [18:06]
    Bardzo dobry i bezpieczny lifting który miała koleżanka w policzki i jest naprawdę zachwycająco ucieszona że takie piękne efekty można mieć w Bona Dea co polecam bo naprawde warto co szczegółowo polecam - http://bonadea-krakow.net.pl/oferta/dermatolo gia-estetyczna/adivive-komorki-macierzyste/
  • seweryneczek 2017.08.28 [21:04]
    Przeszczep tłuszczu w policzki jest bezpiecznym zabiegiem co moja koleżanka miała zabieg z czego była zadowolona bo efekty były znakomite co polecam wszystkim zainteresowanym,./
  • seweryneczek 2017.09.06 [19:30]
    Bardzo jest zadowolona moja koleżana z zabiegu przeszczepu tłuszczu w policzki co po jakimś czasie świetnie obecnie wygląda i dziękuję za to co polecam wszystkim zainteresowanym a wszystkie te przyjemności można skorzystać z usług kliniki Bona Dea
  • seweryneczek 2017.09.06 [19:33]
    Zabieg który miała moja koleżanka należał do najlepszych ponieważ jest zachwycona z efektów co ma teraz piekny wygląd twarzy co niejedna osoba to potwierdziaa a wszystko to dzięki usług kliniki Bona Dea co polecam zainteresowanym.
  • gość221 2017.09.12 [20:55]
    Polecam przeszczep tluszczu w klinice Bona Dea. Bardzo fajna klinika i bardzo dobrzy lekarze .
  • horizon 2017.09.29 [20:01]
    Moja mama miała robiony lipofiling i faktycznie na początku wygląda się na bardzo opuchniętą. Ale spokojnie ten efekt mija, tym bardziej, że to lekarz Cię o tym zapewnił. A gdzie miałaś wykonywany ten zabieg? Moja mama w SCM estetic w Krakowie.
  • Wiolka08 2017.10.29 [14:45]
    Forum okropnie zasmiecone ostatnio! Jednak pisze tak jak obiecalam zaunteresowanym kolezanka... jestem juz po zabiegu. Po wielu opiniach zdecydowalam sie na zabieg z uzyciem woreczkow do oczyszczania tluszczu u dr Grzegorczyka . Poki co efekt wow! Najgorsza byla droga bo musialam przejechac 150km ale i tak sie oplacalo bo cena byla najnizsza. Ogolnie Polecam. Jak dla mnie wypelniacze to przeszloscusmiech.gif
  • Panna_Anna_ 2017.10.30 [07:58]
    Jeśli lipolifting to tylko u sprawdzonych lekarzy. Polecam konsultację u dr. Chomickiej w Szpitalu Lux Medu na Puławskiej. Miałam u nich korektę biustu, a teraz zastanawiam się nad lipoliftingiem właśnie.
  • sofia869 2017.11.10 [15:25]
    Zawoziłam ciocię na taki zabieg i jeśli dobrze pamiętam do wykonywała go chyba w klinice SCM estetic. Na pewno w Krakowie. Miała bardzo opadające policzki, a teraz wygląda dużo lepiej i atrakcyjniej. Osoby, które jej nie znają, nawet nie wiedzą, że coś miała wykonywane, ponieważ efekt jest naturalny.
  • gość 2017.11.16 [23:26]
    Jeśli chodzi o nadmiar wstrzykniętego tłuszczu, to nie jest problem. Zawsze można rozpuścić radiofrekwencją igłową. To jest zresztą problem przy odmładzaniu radiofrekwencją. Niszczy się komórki tłuszczowe i jesli ktoś ma szczupła twarz, to straci ten tłuszcz, który jest podporą skóry.
  • gość 2017.12.02 [21:26]
    Hmm...wlasnie jestem po radiofrekwencji mikroigłowej, minęły niespełna trzy tygodnie. Co widzę po tak krótkim czasie, na pewno skora jest napięta, jednolita, świeża . No i teraz co z tym tłuszczem, jak to stwierdzić czy go faktycznie ubyło. Będę miala na uwadze wypowiedź mojej poprzedniczki i bacznie się przyglądać co się dzieje. Bo na ostateczny efekt przy tego typu zabiegach trzeba czekać do ok trzech miesięcy. Ana.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...