Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Lipoliza iniekcyjna podbródka opinie

Polecane posty

Gość gość

Mam dylemat czy wykonać lipolizę podbródka... Czy sa tu jakieś Panie, które poddały się temu zabiegowi? Czy efekty są zadowalające i czy sa jakieś skutki uboczne? Z góry dziękuję za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie, ze jest duzo skutkow ubocznych, ktore moga sie pojawic, nikt nie zagwarantuje ci 100% bezpieczenstwa. Mozesz miec ziarniniaka, czesciowy paraliz, zator i wiele innych powikłan. Mi na podbrodek i poprawienie owalu twarzy pomogly zabiegi z falami radiowymi i laserem biostymulujacym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robiłam falami niby takie super i w dodatku drogi ten ulther a nic nie warte , nie ma róznicy nawet 10% wyciąganie kasy, tylko odsycanie nic innego, bo inni to tylko kase wyciągają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam robiony zabieg falami radiowymi na podbródek i na poprawienie owalu twarzy. Po jednym zabiegu już było coś widać. Miałam robione 4 zabiegi, co 2 tygodnie zabieg. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Cenowo też uważam, że korzystnie. Polecam zabiegi w gabinecie Beauty Premium w Poznaniu www.beautypremium.pl Myślałam wcześniej o lipolizie, ale nie zdecydowałam się, wolałam zacząć od mniej inwazyjnych zabiegów i cieszę się, że mi pomogły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×