Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szhe so...

Lipoliza iniekcyjna policzków

Polecane posty

Gość Szhe so...

HEj wszystkim ktorzy mogliby napisac cokolwiek o lipolizie iniekcyjnej robionej w miejscu jakim sa policzki. Piszcie wszystko co wiecie!!Moze ktos sie juz poddal a moze ktos ma zamiar.Gdzie najlepiej isc a ktorych miejsc unikac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
czesc malenka - wejdz na lipolize injekcyjna , jaest nas wiecej ,. a co do policzkow , to efekt super,. poczytaj ; Europejski System Odczudzania , i Odmladzania Twatrzy ,. duzo sie dowiesz ,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she so...
wiem ze jest was wiecej na lipolizie iniekcyjnej ale mi glownie chodzi o policzki-wiem ze generalnie efekty są super po tym zabiegu z tym ze co do policzkow akurat niektorzy maja sprzeczne zdanie ze w tym obszarze moga dziac sie rozne komplikacje,dlatego moze ktos konkretnie tu sie wypowie.Pczytam sobie o tym co napisalas ;) dziekuje i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolos
Słuszalam ze to jest szkodliwe i nie kazdemu pomaga.Tez chcialam zrobic na poliki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bejbiunia
oo ;) A coz to za temat.Jest cos takiegooo? I jest mozliwe do wykonania??Chcialabym to zrobic bo ogolnie jestem szczupla waze 48 kilo a buzke mam pulchniutka-kto by nie widzial mnie z ciala a samą buzie to by pomyslal ze cala jestem grubsza.....troche problem bo szczuple twarze mi sie podobaja...help help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki23
nio ja tez waże 48kilo a poliki mam jak bym była duzo grupsza. ja czytałam ze chłopak jeden zrobił sobie, pisze o tym w tym drugim watku o lipolizie chyba na pierwszej stronie. ale może ktoś jeszcze robił???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolos
Slyszalam cos o dr Chomickiej z Wawy,tylko nie wiem czy ona dobrze robi,kurde tyle watpliwosci jest,jedni pisza ze mieli jedna igla,inni ze kilkoma,jedni ze tyle ml,inni wiecej,boshe....twarz to wazne miejsce,zeby nierownosci nie bylo.Kto wie ile kosztuje lipoliza polczkow??? np u chomickiej ale nie koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paaaaczek
No taaaaaaak ja slyszalam ze pieknie mozna sobie wymodelowac policzki,sa takie szczuplutkie po lipolizie,jak masz pucki to po lipolizie sie ma sliczna szczupla twarz-ide w przyszlym tygodniu hurraaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guess
Paaaaczusiu napisz prosze u kogo i za ile to bedziesz to robic i zdaj nam PROSZE relacje po zabiegu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki23
PACZKUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 KONIECZNIE NAPISZ GDZIE ROBISZ ZA ILE I JAK EFEKTY!!!!!!!!!!!! BARDZO CIĘ PROSIMY!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she so...
kurde dowiedzialam sie ze nie mozna robic lipolizy na policzki bo szkoddzi i cos sie dzieje ze skora pozniej i nieodwracalne skutki-co ja zrobie teraz......Ratujccie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki23
a kto ci to powiedział, gdzie byłaś, komu się pytałaś/?, co moze sie dziać ze skóra to tak poprostu jakbyś schudła na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she so
napisala do mnie maila taka kobieta i powiedziala ze dr -prekursorka lipolizy iniekcyjnej w polsce ktora posiada certyfikat na wykonywanie tego zabiegu na calym swiecie-odradzila jej i powiedziala zeby NIGDY nie dala sie na to namowic bo nawet na seminariach o tym mowia.JEzeli by zrobila lipolize to wieku gdzie skora sie starzeje policzki by zaczely wygladac fatalnie.Kurde nie wiem co z tym zrobic-tak sie juz cieszylam-bo liposukcji nie chce bo sie boje.Mi tez sie generalnie wydaje ze co sie moze stac-ja chce chomiki zlikwidowac a nie cale poliki....To tak jakbym schudla chyba ze ta substancja jest jakas szkodliwa-nie mam juz pojecia troche sie podlamalam, bo bylam juz prawie zdecydowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki23
mi się wydaje ze to chodzi o poliki, czyli kość policzkowe, bo faktycznie z wiekiem rysy się zaostrzają poloki zapadają się i ogólnie podściółka tłuszczowa się zmniejsza, dlatego twarz opada i sie starzeje, ale nie wydaje mi sie żeby wyszczuplenie chomików mogło mieć zły wpływ. bo jak zauważyłyscie wiele aktorek robi sobie sztuczne kosci policzkowe własnie, niektóre bo nie mają inne żeby młodziej wygladać, bo ogólnie pełna twarz na terenie kosci policzkowych wyglada młodziej. ale chomiki to juz inna bajka. przez te chomiki jak sie usmiecham to moja twarz wygląda jakoś tak jak sflaczala opona, jjak taki chomik, jakby ktoś przyczepił mi dwa worki po bokach, kto ma to wie o co chodzi. mam nadzieje ze to jednak nie jest prawda i jeśli juz to tyczy sie tylko obszaru kośi policzkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paaaaczek
Ja wiem co to znaczy Kiki23....dokladnie tak mam jak opisalas z tymi chomikami-porazka,sa czasem dziewczyny ogolnie grube ale twarze maja szczuple tzn przy ustach szczuple.JA tam ide na ta lipolize..Podziele sie wrazeniami,ide w czwartek i koniec.Pozzzdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki23
PAAAAACZEK! to napisz jak tam było i zdawaj relacje z efektów, trzymam kciuki, mam nadzieję że sie uda i bedzie tak jak sobie marzymy!!!!!!!! powodzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paaaaczek
Dobra Dobra.Napisze.Bede krolik doswiadczalny ;D. Badzmy ludzmi wielkiej wiary.W czwartek dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chomiczkaa
Hej. Dziewczyny, mam ten sam problem....Chlopak sie smieje ze w koncu moglabym spuscic powietrze z polikow, bo wygladaja jak napompowane. Masakra!Nie znam nikogo innego, kto mialby takie okragle poliki jak ja!!!Dajcie znac, jak z tym zabiegiem, gdzie wykonują to wyszczupelenie i ile kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki23
swoją droga to ten twój chłopak to jakis niepoważny, jak on może ci mówic coś takiego. mój mnie akceptuje taka jaka jestem. chce to zrobić dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki23
tzn lipolize, to moja decyzja, mój facet nigdy mi w żaden sposób niie dał do zrozumienia ze mam za pyzata twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chomiczkaa
A mój dał nieraz...Niby w żartach, ale to i tak uderza, zwłaszcza, że wiem, iż tak jest i to mój kompleks. A co będzie z nadmiarem skóry po lipolizie? No jesli ona zaczełaby zwisac, to tez niefajnie by wygladalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paaaaczek
No siemanko wszystkim.Jestem po lipolizie.Boli troche i spuchnieta jestem.Kicha wychodzic na dwór.Miałam pare nakłuć.Podobno ma zadzialac.Bede obserwowac.Ja chcialam nie na cale poliki,tylko same takie jakby zgrubienia po bokach kącików ust-nawet jak dotknęłam jednym palcem na zewnatrz a drugim wewnatrz ust(przy kacikach) to zawsze bylo tam duzo grubsze nisz gdzie indziej przez co jak sie usmiechalam to takie worki sie zbierały.Lipa generalnie.Moj chlopak mowi ze to urocze ale to mi sie ma podobac.Teraz to dopiero mam napuchniete.Wyjezdzam sie zregenerowac za Warszawe.Jak cos sie bedzie działo dam znac. #majcie sie dzielnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guess
Paczus a u kogo (& gdzie) i za ile robilas jesli mozna spytac? Zycze cudownych efektow i czekam na dalsze relacje! Trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki23
paaaczek gratuluje, mam nadzieje że efekt bedzie, ja mam właśnie to samo co ty jakby takie worki po bokach ust ktos mi doczepił tak to wygląda jak sie uśmiecham tragedia, a waże zaledwie 50kg, mam zamiar przytyc a nie chudnać moim marzeniem jest 56kilo, ale w obecnym stanie mojej twarzy to wygladałabym z ta waga tragicznie. w każdym razie powodzenia i inforumuj nas na bieżaco, bo my takie same bidne z tymi pyzolami jak ty jesteśmy. dzięki ze sie odezwałaś. trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byłampyzata
Witam, przeczytałam wasze rozmowy. Miałam podobny do Was problem, odwieczne chomiki wiszace po bokach mojej buzi. Mam 28 lat i pamietam je od zawsze. Spędzało mi to sen z oczu. Pojechalismy na weekend do Centrum Odnowy Biologicznej w Ośnie Lubuskim AFRODYTA i mówiłam kosmetyczce pani Kasi, ze mam taki problem, możeby jakos to rozmasowała. Poleciła mi lekarke z medycyny estetycznej, nie wiem jak sie nazywa, ale przyjmuje tam codziennie wieczorem, wstrzykneła mi trochę jakiegos rozpuszczacza w chomiki i po 2 tygodniach juz ich nie było. Teraz wiem, ze to była lipoliza. Zabieg trwał 5 minut i dał mi po prostu wielkie zadowolenie. Próbowałąm wcześniej wszystkiego i nic nie pomagało, a tu 5 minut i po 2 tygodniach by, by. Teraz już nie mam żadnych zastrzezeń co do siebie. Jestem piękna. Nie zastanawiajcie sie nad tym ,że to jest szkodliwe, bo to chyba pomyłka. Tak dobrze robi to nie może być szkodliwe. Nic mi nie wisi, mam buzie jak z obrazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chomczuńka
Przeczytałam Was od deski do deski, ja tez mam problem z chomikami. Jeestem zdecydowana na lipolizę iniekcyjną policzków, ale nie wiem gdzie to zrobić. Polecajcie proszę . Kto już robił? Piszcie swoje wrażenia. Czy to są jakieś kosmiczne ceny? Czy dla ludzi? Na razie nie pracuje, wychowuję roczne dziecko, także skazana jestem na meża i mamę. Ciesze sie, ze jesteście. Że nie tylko ja mam taki problem. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki23
byłampyzata super gratuluje mam nadzieje że nam też sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość She so...
Do Byłampyzata Bardzo sie ciesze,ze udalo Ci się! Super. Nam, pozostalym tez sie uda;) i mam nadzieje,ze wkrotce ta stronka bedzie "rozbrzmiewała" wspaniałymi nowinkami. Keep smiling!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paaaczek
Hmm Cos sie dzieje, jakby troche chudsze te moje pyzy,poczekamy zobaczymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki23
paaaczek NIO TO FAJNIE, pisz nam dlaej jak tam twoja buźka. ciesze sie ze już zauważułaś jakiś pozytywny symptom. zdawaj relacje na bieżaco, nie zapomniej o nas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×