Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jojobavgggrrrt

Macrolane vs aquafilling bodyline

Polecane posty

Gość Jojobavgggrrrt

Prosze o opinie kobiet, ktore stosowaly ktoras z tych metod do powiekszania piersi. Macrolan e - efekt do ok roku po 6-9 miesiacach nalezy dostrzykiwac ok 10ml preparatu na piers. Cena - 7000-13000 a za 10ml najtaniej znalazlam po 500zl. Aguafilling bodyline - efekt do 5 lat (jak mowi producent),nie trzeba dostrzykiwac preparatu. Cena - 10000 zl. Chce wybrac aguafilling, bo wydaje sie byc bardziej oplacalny, ale prosze o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patipoluje
08/12/16 jestem umówiona na zabieg w klinice w Warszawie. Jesli masz pytania zapraszam Patipoluje@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po zabiegu we Wrocławiu, nadal bardzo zadowolona piersi wyglądają naturalnie,są pełne ,po porodzie mam 150 ml w kazda pierś żałuje ze tak późno sie zdecydowałam. Wyrzucialam pushupy,nie ma żadnych blizn i mogę wreszcie cieszyć sie pełnym biustem. Maz oczywiście tez zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Powikłanie za powikłaniem, ropnie, guzy i mastektomie opisują kobiety na kafe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emma

Hej. Czy Aquafilling ma coś wspólnego z Aqualyx? Aqualyx ponoć fenomenalnie usuwa tkankę tłuszczową, ale jakoś nazwy preparatów (pochodne, podobne) dały mi do myślenia. Będę wdzięczna za informację. Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 godzin temu, Gość Emma napisał:

Hej. Czy Aquafilling ma coś wspólnego z Aqualyx? Aqualyx ponoć fenomenalnie usuwa tkankę tłuszczową, ale jakoś nazwy preparatów (pochodne, podobne) dały mi do myślenia. Będę wdzięczna za informację. Pozdrawiam 

Najlepiej skonsultuj z dobrym chirugiem plastycznym, uczciwym. Dla własnego bezpieczeństwa omijaj szerokim łukiem kosmetologów, stomatologów itp miejsc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×