Odpowiedz na ten temat

Makijaż permanentny oczu i brwi

• gość 2017.07.13 [10:14]
    polecam oczko.gif
    szczególnie brwi oczko.gif
    po makijażu permanentnym brwi moja twarz zmieniła wygląd usmiech.gif
    jestem zadowolona, cały zabieg wykonany został w makeup 4 ever trójmiasto
    pani aneta dała czadu
  • tymonkaa 2017.07.19 [12:45]
    jestem tego samego zdania makijaż permanetny może naprawdę bardzo mocno zmienić wygląd naszej twarzy oczywiście na plus, ja robiłam u Estery w Magic Visage w Śródmieścu, dziewczyna jest bardzo profesjonalna i bardzo dobrze robi makijaż permanentny.
  • gość 2017.07.19 [16:40]
    Polecam do tego zafundować sobie dodatkowo zabieg fotoodmładzania wwww.lekarze-kolber.pl i wtedy w ogóle można czuć się bajecznie, ja tak zrobiłam, jestem mega zadowolona z efektów usmiech.gif
  • polkaav 2017.08.04 [08:03]
    Również zastanawiam się nad takim makijażem, to bardzo szybkie upiększenie na długi czas naszej twarzy. Zerknijcie sobie na https://rodzinazdrowia.pl/makijaz-permanentny -podkresla-urode-tuszuje-niedoskonalosci-i-przebarwienia , przeczytacie wtedy w jaki sposób można się jeszcze lepiej upiększyć. Makijaż permanentny np brwi, to rozwiązanie, z którego korzysta wiele, wiele polek.
  • tamka 2017.08.04 [12:54]
    Ja też zrobiłam sobie brwi i nie muszę już codziennie ich malować a szczerze tego nie lubiłam usmiech.gif Moja kosmetyczka korzysta z produktów biopigments i jestem zachwycona ich trwałością i bogatą bazą kolorystyczną. Znacie tą markę ?
  • gość 2017.08.04 [13:09]
    Jestem świeżo po makijazu permanentnym brwi- rewelacja! robiłam w Warszawie na Wilczej- salon "Jest Pieknie" usmiech.gif Polecam, pani Dominika wykonała delikatny, estetyczny look. Razem uznałyśmy, że najlepiej będą mi pasowały brwi ombre- wyglądają jakby były przypudrowione, bardzo mi się to podoba. Przede wszystkim efekt jest naturalny, a kolezanki zachwycają się nim usmiech.gif
  • gość 2017.08.20 [21:02]
    Zawsze robiłam krzywe kreski, w końcu zdecydowałam się na makijaż permanentny i wreszcie czuję ulgę - co rano mam więcej czasu dla siebie a kreski są perfekcyjne. Zrobiłam je w salonie Perfect Glamour https://www.perfect-glamour.pl/ To dobry wrocławski salon, obsługa bardzo profesjonalna, chodzę do nich na różne zabiegi, znam ich od lat i ani razu się nie zawiodłam.
  • gość 2017.08.21 [17:02]
    Jedno i drugie wykonywałam w Szczecinie u pani Klaudii Orenczak http://makijazpermanentny.szczecin.pl/ Wyszły super, tak jak chciałam, nie za mocno żeby nie było efektu sztuczności, ale jednak wyraziście.
  • balutka 2017.08.24 [12:52]
    ja z kolie robiłam sobie makijaż permanentny w Magic Visage, jestem mega zadowolona z efektu, dziewyczyna super robi makijaż, do tego zastanawiam się czy od razu nei zdecydować się na przedłużanie rzęs bo też widziałąm, że sporo dziewczyna na ten zabieg do niej przychodzi.
  • Karola_lola 2017.08.27 [13:02]
    Nie zastanawiaj się, bo p. Estera dobrze robi też przedłużanie rzęs. Chodzę tam od kilku miesięcy i jestem zadowolona. Makijaż permanentny też super!
  • gość 2017.08.31 [10:04]
    Mialam robiony makijaż permanentny brwi, górne kreski i usta w salonie Beauty Premium w Poznaniu. Polecam to miejsce, idealnie dobrane kolory bo długiej rozmowie o moich oczekiwaniach. Efekt utrzymuje się już ponad pół roku, kolory pozostają niezmienione, polecam bardzo.
  • gość 2017.09.06 [11:03]
    Jestem po makijażu permanentnym, ale ust usmiech.gif niestety z wiekiem usta tracą koloryt i ładny kontur, a ja jeszcze walczyłam jakiś czas z opryszczką i nie podobało mi się to jak wyglądam smutas.gif po permanentnym jestem jak odmieniona- usta przede wszystkim wyglądają na zadbane, ładnie podkreślone, świeże. Zrobiłam je w Jest Pieknie, Warszawa- na ulicy Wilczej. Polecam, planuje wykonać tam jeszcze permanentne brwi.
  • gość221 2017.09.10 [10:18]
    Polecam gabinet kosmetyczny  beautyconect.pl/. A konkretnie makijaż permanentny w tym miejscu. Profesjonalizm i atrakcyjne ceny. Więcej informacji na https://beautyconect.pl/
  • rynjka 2017.09.13 [14:44]
    ja z kolei jestem bardzo zadowolona z salonu Magic Visage, salon znajduje się w Śródmieściu, a Estera któa robi makijaż jest mega dobra, pełen profesjonalizm, ja z makijażu permanentnego u niej jestem bardzo zadowolona.
  • Maria Krk 2017.09.14 [10:37]
    Również polecam Beauty Conect w Krakowie. Robiłam tam sobie oczy, tj. Zagęszczenie rzęs i brwi. Mało bolało ( a bałam sie tego), a efekt świetny. Wiecej info jakby ktos z tych okolic był zainteresowany: https://beautyconect.pl/cennik/cennik-makijaz -permanentny-i-pigmentacja-medyczna/
  • rynjka 2017.09.14 [14:03]
    w jaki sposób zagęszcza się brwi bo nie rozumiem? czy chodzi Ci o makijaż permanentny? Ja też sobie robiłam i mam naprawdę bardzo miłe wspomnienia.
  • gość 2017.09.26 [01:39]
    Ja miała wykonywany wwww.loftspa.pl , z efektem jak najbardziej zadowalającym, wiec polecam usmiech.gif Warto nawet z innego miasta tu przyjechał, bo jak wiadomo, ten zabieg trzyma się dłuuugo wiec dobrze, by był zrobiony przyzwoicie oczko.gif
  • Elfka86 2017.09.27 [07:35]
    Miałam wykonywany makijaż permanentny brwi. Wiadomo, że jakiś ból się pojawia, ale jest on do wytrzymania, ponieważ przed dostaje się znieczulenie miejscowe. Ja swoje brwi miałam wykonywane w SCM estetic w Krakowie i personel zadbał o to, abym mimo wszystko mogła się zrelaksować.
  • seweryneczek 2017.10.04 [11:49]
    Koleżanka zrobiła sobie makijaż permamentny oczu gdzie jest zadowolona i bardzo jej sie podoba wykonanie w gabinecie gdzie jest miła obsługa co polecam zainteresowanym - gabinetu kosmetycznego beautyconect.pl/
    edytowano 2017.10.30 [10:17]
  • ulka8 2017.10.04 [14:07]
    ja z kolei wykonuj***ardzo często swój makijaż w tym gabinecie  beautyconect.pl/. mają bardzo ciekawe okazje cenowe dlatego warto do nich przychodzićusmiech.gif
  • gość221 2017.10.04 [16:00]
    Polecam gabinet kosmetyczny beautyconect.pl/ Bardzo miła obsługa i sami fachowcy. Przeczytaj i przyjdź i przekonaj się sama https://beautyconect.pl/
  • seweryneczek 2017.10.10 [09:36]
    Bardzo piękny makijaż permamentny oczu i brwi zrobiła sobie moja koleżanka gdzie jest zachwycona szybkim i profesjonalnym wykonaniem co poleca gabinetu kosmetycznego beautyconect.pl/ - bo naprawdę warto.
  • gość 2017.10.11 [20:21]
    Dziewczyny nie ma czego się bać! Długo zastanawiałam się nad zrobieniem sobie makijażu permanentnego oczu bo bałam się czy to jest bezpieczne, ale przeczytałam artykuł i zaryzykowałam! Polecam http://www.faszon.pl/makijaz-permanentny-oczu -czy-to-bezpieczne/
  • Kafurka 2017.10.14 [13:01]
    Do wykonania makijażu permanentnego polecam udać się do beautyconect.pl/ Posiadają liczne certyfikaty, są po prostu profesjonalistami. Robiłam brwi. Jestem mega zadowolona, efekty dlugotrwałe, a wykonanie cud miód usmiech.gif
  • gość 2017.10.14 [16:14]
    Naprawdę świetny makijaż permanentny wykonuje Pani Tatsiana. Gabinet http://brovi.club Jest nie tylko profesjonalistką, ale również perfekcjonistką. Jetem bardzo zadowolona.
    400 zl brwi !!!
  • KlaudiaP 2017.10.29 [14:26]
    To bardzo wygodne rozwiązanie. Mam kreski na powiekach i bardzo sobie je chwalę. Zabieg robiłam w Vici Clinic w Krakowie. Przyjmował mnie przemiły pan Krzysztof. Wiem, że korzystają ze sprzętu marki Biotek. W cenie korekta zabiegu.
  • gość 2017.10.29 [18:29]
    Reklama!!!
  • seweryneczek 2017.10.30 [10:15]
    Koleżanka zrobiła sobie makijaż permamentny oczu gdzie jest zadowolona i bardzo jej sie podoba wykonanie w gabinecie gdzie jest miła obsługa co polecam zainteresowanym - gabinetu kosmetycznego beautyconect.pl/
  • seweryneczek 2017.10.30 [10:18]
  • seweryneczek 2017.10.30 [10:19]

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...