Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia31bielsko

makijaz pernamentny ust i powiekszanie ust.kto robil,jakie efekty i wrazenia?

Polecane posty

Gość sylwia31bielsko

makijaz pernamentny ust i powiekszanie ust.kto robil,jakie efekty i wrazenia? prosze o rade czy zrobic sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia 65
ja mam zrobinony niedawno makijaz ust wlasnie z powiekszeniem- bolalo mnie bardzo,nie wiem czy tak jest zawsze czy ja mam takie wrazliwe usta ale dalo mi to po kosciach-moze tez dlatego ze dosc długo trwał zabieg na ustach i bylam juz obolała ale... WARTO było.naprawde jestem zadowolona z efektu! jestem miesiac po makijazu ,wiec wszystko juz fajnie pogojone,czeka mnie jeszcze tylko korekta dla wzmocnienia efektu i drobnych poprawek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia31bielsko
ile placiłas i gdziie robiłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia 65
Robilam w katowicach,ale nie w zakladzie-taka znajoma znajomej ktora zajmuje sie tym od wielu lat .Placilam za usta-kontur plus czesciowe wypelnienie 600 zl,oczy 350 gorna kreska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia 65
oj u niej nie ma szans,ona mieszka i pracuje w Niemczech,w Polsce bywa raz na czas,raczej rzadko.Troche utrudniony z nia kontakt wiec ciezko mi polecac,sama musze jakos korete zrobic,chyba połacze to z wakacyjnym wyjazdem do Niemiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słubice
Zdecydowanie polecam. Robi lekarka, nie jest może najtaniej, za usta z wypełnieniem 1000, ale nie boli, znieczulenie stomatologiczne i bardzo ładnie. Piękny kolor i bardzo naturalny. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia31bielsko
a gdzie robilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słubice
Robiłam u lekarki, podaje numer 0-95-755-92-00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzinka2
Ja polecam gabinet w Krakowie.Podjełam sie i mam kreseczki i kontur ust.Pani kosmetyczka i plastyczka wykonuje perfekcyjnie.Stosuje znieczulenie.Polecam gorąco bo ja jestem bardzo zadowolona z efektu www.studioesense.com pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja pod wrazeniem
ktory to numer telefonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. jestes pod wrażeniem partactwa brwi czy ładnych ust bo nie wiem? sorry , moze to tez kwestia gustu ale brwi są wykonane fatalnie jakby przez osobę, która się uczy, wyglądaja jak szablony wypełnione henną, za to usta nie wiem czy tylko umalowane czy też jest na nich makijaż sa swietne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PPiksi
Jestem do 2 zabiegach na usta, a 3 tygodnie po pierwszym na brwi. Wczesniej brwi zupełnie nie miałam, miałam najpierw przez 2 godziny dobierany kształt brwi i z takimi wygladam najlepiej. Jestem bardzo zadowolona, kształt brwi i ust bardzo mi się podoba. Robiła mi makijaz osoba, która ma duze doswiadczenie. Wcześniej byłam w innym gabinecie i nie podobał mi sie kształt brwi, jakie mi zaproponowano. Te sa ładne i pasują do mojej twarzy. Korekte mam za 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Piksi
Zgadzam sie z Toba, jeżeli ktoś, jak Ty nie ma brwi, to makijaż permanentny jest najlepszym rozwiazaniem, jezeli ktoś przyjrzy się z bliska, wiadomo, że zobaczy, ale z normalnej odległości, brwi wygladają naturalnie. Co do ust, jeżeli facet sie z Toba całuje też moze sie domysleć, że masz "umalowane" usta na stałe, no bo co liże, liże, a pomadka nie schodzi. Ale podabasz mi sie. Ktoś Cię pięknie "poprawił". I o to chodzi w makijażu. O poprawę urody. To co było przed a co jest na Twopjej twarzy teraz to róznica zaczepista. Tak trzymaj. Jesteś piękna. A linergistka, której to zasługa powinna Cię umieścić jako swoją reklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez kosmetolog Magda
Piksi, Twoje zdjęcia są jak z metamorfozy. Masz bardzo ładnie podrasowaną buźkę. Na pewno psychicznie czujesz się dużo lepiej. Na zdjęciach, trudno nawet rozpoznać ze to ta sama kobieta. Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikksi
numer telefonu w Słubicach. Mam 27 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja pod wrazeniem
dzięki, już się umówiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nierowna
ja robilam sobie makijaz permanentny ust i oczu, tzn kreski gorne i dolne, a usta to dokladnie kontur ust z wycieniowaniem.....suuuuuper!!! oczy po kreskach sa bardziej wyraziste, usta delikatne i zawsze podkreslone, aczkolwiek nie za mocno...odpowiednie do kazdej sytuacji:)) polecam Sharley warszawa, profesjonalistki!!! pani Beatka robi makijaz delikatniejszy , a jesli ktos chce mocniejszy polecalabym pania Anie, naprawde warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczęta .....Ja jestem z łodzi i polecam jezeli chodzi o piekny i profesjonalnie zrobiony makijaz permanentny Ania Bialek _tel.504201669...Super ,poleca...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxccc
nigdy nie robcie nic w metamorfozie w bielsku, krakowie,katowicach u pani alicji szymkowskiej to stara waryjatka niejednego juz oszpecila!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S A N D R A
ja polecam panią Kamile z Bydgoszczy ul;dworcowa 22 TEL523214688.swietny fachowiec,naprawdę polecam,sama zrobilam wszystko oprócz kresek ,ktore na dniach mam mieć robione -strasznie się boję bo ponoć boli:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nierowna
sandra...nie boj sie tych kresek.....spokojnie ja wytrzymalam , aczkolwiek nie nalezy to do przyjemnosci,ale da sie wytrzymac....ale za to jaki efekt :)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A61
I powiększanie i makijaż perm. uważam za świetną sprawę zwłaszcza jeśli sie je połączy (oczywiscie nie jednoczasowo) Ważny jest profesjonalny zakład i polecana linergistka .Warto po prostu zasięgnąć opinii i nie sugerować się niską ceną bo za tym idzie lichy barwnik.Oczy i brwi po latach często robią się niebieskie i wyglądają jak makijaż więzienny-widziałam.Sama mam zrobione usta i oczy -kreska dolna i górna w roku 2002.Kreske górną i usta po[prawiłam po 3 czy 4 latach ,dolna była i jest idealna.Robiłam w Sharleyu w W-wie ale polecam głównie panią Irenę i Joasię.Inne panie niekoniecznie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atasza
kochane dziewczyny zastanowcie sie 100 razy zanim pojdziecie cokolwiek wykonywac w tym salonie ja robilam permanentny 4 lata temu makijaz wygladal paskudnie zle dobrane barwniki na usta byl nalozony mocny braz a na brwiach czarny czy mozecie sobie wyobrazic cos takiego bylam zalamana i to bardzo nie moglam patrzec w lustro co ona mi zrobila :((, oczywiscie makijaz wykonywala szefowa ktora moim zdaniem kompletnie sie do tego nie nadawala sama jestem kosmetyczka wiec sie znam moze teraz troche lepiej jej wychodzi makijaz permanentny ,personel ma bardzo dobry ale szefowa porazka:((( ostrzegam przed ta pania jest wiele innych salonow renomowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzi o metamorfoze w bielsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atasza
kochane dziewczyny zastanowcie sie 100 razy zanim pojdziecie cokolwiek wykonywac w tym salonie ja robilam permanentny 4 lata temu makijaz wygladal paskudnie zle dobrane barwniki na usta byl nalozony mocny braz a na brwiach czarny czy mozecie sobie wyobrazic cos takiego bylam zalamana i to bardzo nie moglam patrzec w lustro co ona mi zrobila :((, oczywiscie makijaz wykonywala szefowa ktora moim zdaniem kompletnie sie do tego nie nadawala sama jestem kosmetyczka wiec sie znam moze teraz troche lepiej jej wychodzi makijaz permanentny ,personel ma bardzo dobry ale szefowa porazka:((( ostrzegam przed ta pania jest wiele innych salonow renomowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atasza
ostrzegam nie robcie makijazu permanentnego w metamorfozie w bielsku..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venis
Zastanówcie się 100razy zanim w ogóle zdecydukecie sie na makijaż pernamentny... naprawde moza sie na trwałe oszpecic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuszka
Oczywiście,że tak. Generalnie jednak makiajż permenentny potrafi podkreślić atuty twarzy. Inna sprawa,ze nie każda linergistka jest dobra i ma odpowiednie kompetencje. Wydaje mi się,że winę za to mogą ponosić nieodpowiednie szkolenia...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieodpowiednie szkolenia to jest masakra, szczególnie w tak delikatnym temacie jak majstrowanie przy czyichś oczach. Dlatego podzielę się z wami informacją, że podobno najlepsze szkolenia robią w Centrum Urody New Look w Warszawie. Następnym razem pytajcie po prostu o fachowców, którzy przeszli u nich szkolenia, wtedy nie będzie żadnych wpadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×