Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aśśśka

mam problem

Polecane posty

Gość Aśśśka

hmmm mam dosyć poważny problem...a raczej kompleks!Mam pieprzyka wielkości hmm ziarenka piprzu,ale na czubku nosa!:(:( Jaki jest koszt usunięcia?Jakiś w miarę tani....piszcie plisss!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buuu...uuu
A ja mam pieprzyka na tyłku...:( Wielkości 3 mm na 3mm. Też bym chciała usunąć. Co prawda mam o tyle lepiej że z gołym tyłkiem sie na codzień nie łazi ale zaburza mi to stosunki damsko meskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukaj kliniki chirurgii
plastycznej i zadzwoń i zapytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczy ze masz ubezpiecznie
zdrowotne. idz do lekarza pierwszego kontaktu zeby wypisal ci skierowanie do wybranej przez siebie, albo poleconej przez lekarza poradni chirurgicznej. wtedy wszystko bedzie calkiem za free. Zrobilam tak pol roku temu i juz jestem very happy ze pozbylam sie pieprzykow. Juz nie moglam zniesc tego paskudztwa na moim ciele i zrobilabym to po raz drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam kiedyś jeden pieprzyk koło powieki. Poszłam z tym najpierw do dermatologa, potem do okulisty, który dał mi skierowanie na usuniecie bez żadnego problemu. Na zabieg czekałam co prawda 5 miesięcy :(- bo to było na NFZ ale się cieszę, że usunęli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_N_N_A
Ja mam dwa pieprzyki koło lewego oka,ale nawet fajnie to wygląda,niektórzy malują,a my mamy naturalne,córcia ma koło ust mniejszy,też super jak dla mnie.Może jak będę stara i pomarszczona,nie będzie to ładnie wyglądało puki co jest ok. Może też jesteś przewrażliwiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_N_N_A
Mój mąż szaleje za nami i tymi pieprzykami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy usunąc laserem
nie zostanie ślad, ale najpierw znamie powinien obejrzec onkolog bo nie każde znamie mozna tak usunąc no i po zabiegu nie wolno zdrapywac strupków tylko czekac aż same odpadną bo inaczej zostanie blizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×