Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Liwka34

maśc na blizny,jaka?

Polecane posty

Gość Liwka34

jaką masc na blizny jest wg was dobra, proszę abyście podzielili sie doświdczeniami. Chodzi mi o blizny po op, swieże, nie maja roku. Wg mnie najlepszy jest Veraderm, i ewentualnie perła inków, a czy znacie cos co jest równie dobre a może nawet lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy naprawde nikt nie zna nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cepam - bardzo dobra
ale skuteczna jest przez pol roku od zabiegu (tak mi powiedzial lekarz) ze pozniej juz nie ma sensu jej stosowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agasg
contratubex - na świeże blizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja stosuje dermatix
slyszalam wielle dobrych opini o tej masci,ze jest super,ale stosuje ja dopiero tydzien wiec nie moge powiedziec jeszcze nic o efektach,narazie czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ygga
zależu gdzie masz blizny - jeżeli na twarzy to dermatix. jeżeli gdzie indziej to polecam plyki silikonowe wkladane pod opatrunek wywierający ucisk. plytki są o niebo skuteczniejsze najlpesze na rynku, wedlug mnie, to Cica Care - zawierają najwięcej silikonu dzialaja najskuteczniej i co dla mnie jest ważne nie uczulają są jednak dość drogie - niezle ceny są na www.vitanea.pl Aha...powinnam dodać, że 1dną plytkę stosuje sie przez okolo miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tointex Contratubex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów
Blizny ======== 19:57 Vivienne Hej mozecie poradzić coś dobrego na blizny po op. powiekszenia piersi??Op. miałam dwa lata temu,ale nic nie uzywałam, i blizny sa widoczne :/ 11:05 Monnanna Hej Vivienne, oststnio czytalam ulotke contractubexu i tam napisali,ze pomaga nawet na stare blizny - ale trzeba duzo masowac i pewnie dlugo uzywac... a jakie masz wkladki i czy Ci zmiekly? ja jestem 6 tyg po i szczerze mowiac ciagle sa twarde, zwlaszcza na dole... 18:10 justycha ja smarowalam verademem prawie 8 miesiecy ale od samego poczatku jak mozna juz uzywac i niestety nic nie pomogla jak masz juz takie cialo to nic nie pomoze, lekarz mi kiedys powiedzial ze jak ma sie zagoic dobrze to sie samo zagoi bez zadnych masci a jak jest juz takie cialo ktore zle sie wszytko goi to nawet masci cudow nie zrobia?ja juz ma 2 lata i 2 razy poprawiane i moze troszke sa lepsze niz za pierwszym razem ale widac i tak nawet z daleka jedna mniej druga to makabra! najlepiej to mysle ze sprobowac jakis glebokich peelingow albo jakies lasery,napewno nie ma sensu smarowania po kilku juz latach !- slowa lekarza 21:55 Vivienne Dzieki za odpowiedz myslałam,ze tylko u mnie sa tak widoczne :/ mam wkładki 360 okragłe no własnie sama jestem sobie winna,ze od razu nie smarowałam tak systematycznie bo teraz to juz chyba nie bedzie zadnego rezultatu / no coż ale i tak wolę to sto razy bardziej niz to co było,a raczej czego nie było wczesniej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Casanova.
Miałem niunia173 w Wąchocku, bardzo się zawiodłem, nic szczególnego, nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich.dokładnie 18 dni temu wskutek uderzenia sie,rozcielam sobie gorna warge(ok 1,5cm dl.) jak tylko sciagnieto mi szwy(tydzien temu) zaczelam smarowac blizne mascia contractubex i nosze niewielki plaster poniewaz niechce zeby narazie ktos ogladal moja blizne no i chronie ja w ten sposob rowniez przed sloncem.mimo ze codziennie smaruje blizne wyzej wymieniona mascia,robie masaze opuszkami palcow to i tak blizna jest bardzo widoczna:( poza tym wzdloz szycia wyczuwam takie zgrubienie ktore bardzo mi przeszkadza.chcialam sie dowiedziec czy jest mozliwosc zeby to zgrubienie zniknelo a blizna wyjasniala i zrownala sie z kolorem skory? a moze powinnam zmienic contractubex na jakas inna lepsza masc>(jaka?) i czy dobrze robie noszac ten plaster? moze to przez niego blizna niechce blednac? bardzo prosze o pomoc.z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo :-( niech ktos sie odezwie.jestem nowa i niewiem za bardzo o co chodzi.czy ktos mi moze pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaLecz
Ja też szukałam maści na op. Każdy z lekarzy doradzał mi abym kupiła 'WALA - Narben Gel' to jest naprawdę świetna maść (przynajmniej dla mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam ostatnio
niunia, moim zdaniem lepsza od contractubexu jest maść (a raczej żel) dermatix, trorzy na skórze taka bezbarwną powłoczkę, rozjaśnia trochę i wyrównuje. w połączeniu z regularnym masażem powinno pomóc, ale nie oczekuj, że blizna zrobi się jasna po kilku tygodniach, musi minąć kilka miesięcy. co do zaklejania to chyba dobrze, bo teraz bardzo świeci słońce. możesz też smarować kremem z filtrem 50+ Ważne jest, żeby jej nie opalać przez ok. 3 miesiące. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akakata
jak sa swieze blizny to wiadomo ze mozna je wykluczyc dzialaniem masci, ewentualnie je zminimalizowac,Mi masci typu cepan , contratubex nie pomagaja, a mianowicie nie pomagaja w pozbyciu sie blizny po szczepionce na lewym ramieniu( w sumie to 2óch blizn po cholernej szczepionce robionej w dziecinstwie).Ani one nie bledna, ani sie nie zmniejszaja chociażby w malym stopniu,Co gorsze od masci zaczelam odczuwac swedzenie-niewiem,moze to oznaka gojenia sie Zabiegi chirurgiczne z tego co wiem pogarszaja sprawe Moze ktos by mi doradzil odpowiednia masc na taka typu blizne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadzikkkk
a po tradziku mam rozowe owalne blizy na policzkach kotre chiolernie widac:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×