Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jest prawda!!!!

Medycyna estetyczna, botoxy i wypełniacze to środki dla naiwnych desperatek

Polecane posty

Gość taka jest prawda!!!!

Ja taką byłam. Ta cała ściema o działaniu laserów i fal radiowych , botox ktory niby powstrzymuje powstawanie kolejnych zmarszczek, wypelniacze które stymulują kolagen , robią tak by nikt nie zauwazyl ze cos było robione. Ale co z tego? Efekt nie jest piorunujący , wcale nie odmładniałam , ludzie (znajomi oraz obcy) oceniali mój wiek tak jak wczesniej ,niektórzy nawet na więcej !! Jedyna korzysc z tego wszystkiego ,że wygląda się LEPIEJ ale nie młodziej . Ogromne ilosci pieniędzy za to znikają z konta oraz portfela :O Usta co kilka miesięcy =wydatek botox = to samo wypełnianie zmarszczek = co kilka miesiecy kolejne stówki lecą dermabrazje, lasery fraxy srely :O Ja się poddaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latka lecą i nic na to za bardzo nie poradzisz. Kunszt objawia sie w starzeniu sie z godnością i akceptowaniu tego na co sie nie ma tak naprawde wpływu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jest prawda!!!!
no i to jest najgorsze ,że latka lecą a ja jak żalosna kretynka chwytam sie czego mogę :O A lekarze i kosmetyczki smieją się z takich idiotek jak ja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jest prawda!!!!
29:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu :D Dziewczyno młoda jesteś, 30 latki są najlepsze. Ogarnięte i jeszcze w grze :P Oj słonko zaakceptuj siebie i to ze czas to bezlitosny kat. Poprostu dbaj o siebie, ale botoks i jakies gówna sobie daruj bo to tylko chwilowa poprawa a tak naprawde pewnie przyśpiesza proces niszczenia skóry :P Używaj jakiś garniuerów z rossmana czy coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz chopaka ? Bo ogolnie poprawi Ci sie nastrój jesli zainteresuje sie toba młody atrakcyjny mężczyzna :D Patrz Ja :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trudno zebys w wieku 29 lat wyglądala jak 20 latka, Jeju zaakceptuj to bo na to nie masz wpływu. Nikt nie ma :) małe pocieszenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dojrzała kobieta tez jest piękna :) wszyscy moi kumple mowią ze kręca je "starsze kobiety" PIsze starsze po sami mamy dopiero po 20 lat :P Ja 22 prawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło hahahhahahaha
nie przesadzaj juz :D Moja kumpela ma 23 lata ,zawsze wygladala młodziutko ,niemal jak dziecko !! W wieku 17-18 lat ludzie brali ją za 13latke :O Ona sie cieszyla ,ze bedzie wiecznie mloda. Po 19urodzinach zaczęla sie jakos sypac, zaczela studia, inaczej sie ubierala, nowe zycie i po roku gdy ją zobaczylam.. miala juz 20 ,w ogole jej nie poznalam. Wyglada teraz strasznie powaznie ale ladnie, jest wreszcie kobieta a nie małolatą z 1klasy ginazjum. Ona jednak wydaje kupe kasy na kuracje odmladzające , botox i inne cuda ,a wyglada tak samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 28lat i
w życiu nie chciałabym wyglądać tak jak miałam 18lat! Wyglądam teraz lepiej na buzi niż kiedyś! 10lat temu - Taka pyzowata dziewczynka... Nikt mi nawet wtedy 18lat nie dawał tylko z 15lat porażka. Jak mialam 24lata to musiałam jeszcze dowód pokazywać zeby kupic piwo. Wiecie co ja wtedy czułam? Masakra:/ paliłam się ze wstydu przy kasie. Raz nawet pani przy kasie zabrała piwo bo zapomniałam dowodu! Teraz rysy twarzy bardziej mi się podobają,zmieniły mi sie po ciąży,wyglądam poważnie,ale nie staro:) dbam o siebie i lubię siebie taką jaka jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może i ja napiszę!
Ja jestem kobietą 50+ i w moim wieku potrzebne są zabiegi poprawiające kondycję skóry,więc i ja chcę wyraziź swoją opinie,uważam,że to co napisała autorka tego tematu,jest całkowitą prawdą (nie wiem czy autorka kpi sobie z nas,czy pisze swoje zdanie i spostrzeżenie) tak czy siak napiszę o tym co ja uważam. Otóż moje panie,nie warto wydawać tyle pieniędzy na wypełniacze,FR,lasery gdyż to nic a nic nie pomaga a wręcz odwrotnie,po pewnym czasie zauważycie odwrotne skutki tych zabiegów. Wydacie dużo pieniędzy w zamian nie otrzymacie nic, pozostanie wam tylko żal ,rozczarowanie i niekończące się pytanie "dlaczego poddałam się temu zabiegowi,dlaczego? - przecież przed w/w zabiegami wyglądałam o wiele,wiele lepiej? " Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuuukułłła
Odmłodzic potrafi tylko skalpel - plastyka powiek , lifting i inne zabiegi. Z nieinwazyjnych wypełniacze - zaaplikowane w odpowiednie miejsca ,ale cos za cos - długo sie nie utrzymują , no i moze botox. W ultradzwięki , fale radiowe, thermage, mezoterapie , jonoforezy i inne rzeczy nie wierze. Najlepszym srodkiem odmładzającym jest jednak unikanie alkoholu ,tytoniu , solarium i ostrego słonca latem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani prut- prut
nie wiem dlaczego 29latka chce sie "odmladzac", w ogole w tym wieku jesli nie ma sie jakiejs wielkiej wady typu odstajace uszy czy wielgasny nochal omija sie z daleka lekarzy od estetyki; normalnie (tzn u osob nie schorowanych i majacych w miare normalny tryb zycia) pierwsze zmarchy z ktorymi ewentualnie mozna cos zrobic sa okolo 40stki; a wczsniej skore sie tylko oczyszcza , nawilza i robi makijaz! Ale jezeli jestes naiwna i dajesz sie naciagac pseudo lekarzom i kosmetyczkom.. do siebie mniej pretensje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do edzia. listonosza.....
A ty 'edzio....' to co,po 30-tce zacząłeś się sypać/chociaż muszę przyznać,ze przed trzydziestką też nie było najlepiej/na głowie zakola,chude nóżki,duży brzuch,łeb ci sie taki jakis wielki zrobił a w spodniach to ty zawsze miałeś mniej niż zero, do tego twoje żęby pożal się Boże z ust ci jakoś nieprzyjemnie jedzie a jeśli chodzi o higienę osobistą to hohoho....! Więc pytam się "edzio listonosz" co ty mozesz powiedzieć o kobiecie trzydziestoleniej po porodzie,no co??? !8-tolatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety,ale trzeba liczyć się z tym,że nic nie zatrzyma efektów starzenia się. Wybierając się na zabiegi należy zdawać sobie sprawę,że tylko tymczasowo zamaskują one skutki upływających lat.Jednak poprawiają one kobiecie samopoczucie, co może mieć również zbawienny wpływ na wygląd ich cery na dłuższą metę. Nie należy pokładać zbyt wielkich nadziei w zabiegach, one czasu nie cofną,ale jeśli ktoś lubi o siebie dbać,może przeznaczyć na to określoną sumę pieniędzy, to dlaczego ma tego nie robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madellinka23
No niestety tak jest,ale w sumie coraz więcej w takim wypadku jest wsród nas tych desperatek.Teraz co piąta kobieta korzysta,albo juz cos tam jej chodzi po głowie ze w najbliższej przyszłości skorzysta z takich zabiegów.A co do kasy,to teraz z roku na rok te ceny jednak sa coraz niższe,a efekty na pewno są lepsze od kremów i innych specyfików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolecajka
Jestem po 40-stce i zawsze stosowałam kremy z górnych pólek, poniżej 500zł krem był dla mnie bezużyteczny, pomagałay, pomagały ale do czasu. Kilka lat temu już nie pomogły. Trafiłam do lekarki, która zaczęła moje odmładzanie od mezoterapii, owszem były efekty. Póxniej przywrócenie twarzy utraconej z wiekiem objętości, przeszczep tłuszczu z bioderka w buźkę. To dało super efekt. Obecnie sprawa wyglada tak. Kremy - z apteki , ale w granicach do stówki. Mezoterapia kwasem hialuronowym okresowo a co jakis czas tłuszcz w twarz. Wyglądam na nieco powyzej 30-stki, samopoczucie dobre, oszczędnosć znaczna w portfelu na kremach a wygląd super. Nie wierzcie w kremy, że to cos da. Może da jak ma sie 20 parę lat, bo później to tylko estetyka i dbanie o siebie. A koło 60-tki to zostaje dobry skalpel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie mi zal was
ja mam prawie 40 dają mi 28, i to baby.Jaram 2 paczki fajek , zero kremów , duzo stresów.Smieję sie z tego jak łapiecie młodość. Zamiast ćwiczeń liposukcja, zamiast akceptacji kolejny botoks , mezo a i tak wyglądacie na tyle ile macie o ile nie starzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja79beauty
Jestem desperatka w takim razie, skoro chciałam wygladac młodo i pięknie. Podoba mi sie moja naiwnosc :)) Podano mi dzisiaj w klinice ESTINITY kwas hialuronowy w zmarszczki nosowo wargowe za 800 złoty. Wyglądam pieknie i jestem bardzo szczesliwa. Jesli to moja desperacja, to chce byc tak zdesperowana do konca zycia. Polecam wszystkim estinity, maja swietna opinie www.estinity.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do niby to, desperatki...
Autorka tematu ma rację, wydajemy mase pieniędzy na coś co w niemało przypadkach szkodzi i to bardzo - jestem tego przykładem. Zamiast się odmłodzic to, niestety postarzałam sie o wiele wiele lat,przez ten niby to cudowny laser i jeszcze cudowniejsze wręcz działające cuda FR. Pozdrawiam wszystkie naiwne tak jak ja kobiety!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i wiele z Was ma rację. Ale czy nie uważacie, że regularne dbanie o siebie daje najwięcej? Ja traktuje starzenie i zmarszczki jak chorobę - lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego od zawsze używam kremów i robię staranny demakijaż wieczorem. Botox - jestem młoda a jest mi znany, chociaż jeszcze nie powinien (mam 25 lat). Po co to wszystko? Po to by za 10 lat wyglądać wciąż młodo. Drogie kobietki nie myślcie, że jeden zabieg zdziała cuda. Trzeba wszystko robić regularnie a dopiero potem stwierdzicie, że wyglądacie lepiej od jak ja to mówię "konkurencji". Dużo wydanych pieniędzy? No tak, ale jakie samopoczucie... jedni wydają na papierosy, inni na alkohol a jeszcze inni na narkotyki... myślę, że ta medycyna estetyczna wcale nie jest taka zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no,no,no Sandrine....!
Jestem przekonana,że wchodzisz na wszystkie tematy i piszesz w samych ochach i achach o medycynie estetycznej - kochana lepiej sobie daruj to ględzenie o botoxie w wieku 25 lat, gdyż ten botox z biegiem czasu może narobić więcej złego na twarz niż w danej chwili dobrego. Reklama wiadomo,jest dźwignią handlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie botoxu, to nie rozumiem dlaczego jest taki popłoch... w w medycynie estetycznej w porównaniu do neurologii toksyna botulinowa typu A (nie mylić z typem B,C,D,E,F) jest używana w naprawdę skromnych ilościach. Fakt faktem, że nie każdego rodzice obdarowali dobrymi genami i niektórzy starzeją się szybciej, bo np. maja bogata mimikę. Ja muszę być wizytówką kliniki, gdyż jestem pierwszą osobą, z którą maja kontakt, a szczerze mówiąc mam dość słuchania od klientek, że albo botox nie działa (bo kupiły na zakupach grupowych raczej sól fizjologiczną niż botox), albo, że wyglądają jak sztuczne lalki z Hollywood (co jest oznaką przesady i zazwyczaj liftingu, czy też silikonu). Czy reklamuje gabinet... być może.... ale być może również wypowiadając się jako pół-fachowiec (gdyż tylko obserwuje, a nie wykonuje zabiegi) mam na codzień doczynienia z konkretnymi przypadkami i widzę jakie są efekty. Niestety ale czuje powołanie wypowiadając się na forach, bo czasem aż mnie trzęsie jak widzę te wszystkie powikłania, niedomówienia, oszustwa, etc... i jest mi z tego powodu bardzo przykro. Czy to źle, że uświadamiam pacjentki jakie mają prawa i oczekiwania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rpppqpqpp
ludzie mający bogatą mimike, zmarszczki mimiczne starzeją sie ladniej, są usmiechnięci az miło popatrzec na taką twarz, co z tego ze ma kurze łapki ? Spojrzcie na osoby ponure, nadąsane , zmarszczek zero ale twarz jakaś taka brzydka...z wiekiem skora tych osob opada, i robi sie wredna gęba, mina jak wygięty pałąk od wiadra. 25latka mająca dobre geny nie musi sie botoxować, chyba ze jest młodą-starą rurą, ktora pije non stop, ćpa i pali .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha... rpppqp....
Masz rację, a najlepsze,jest to,że ta 25latka potrzebująca botoxu,którego to,w nadmiarze wstrzykuje sobie,musi mieć bardzo a bardzo zniszczoną cerę, a w takim wieku to bardzo dziwna sprawa,można sobie tylko pomyśleć to i tamto....!!! :( Niesamowite 25 lat i botox???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapobieganie
Botox wstrzykuje sie zeby zapobiec zmarszczkom dogie panie. Wiec nie kombinujcie ze ktos jest zjechany I zaniedbany Bo zdecydowal sie na botox. Zrobcie maly research poza kafeteria ...przyda sie wam ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że nie ma co pisać prawdę do osób, które nie chcą zrozumieć medycyny estetycznej i opierają się tylko na własnej zawiści. Ja bardzo się cieszę, że już profilaktycznie wykonuje sobie pewne zabiegi. Wyglądam zdecydowanie młodziej niż moje rówieśnice i jestem z tego dumna. Mówicie, że niby ćpam i źle żyję? Bardzo łatwo kogoś obrażać podpisując się nickiem. Ja jestem autentyczną osobą - nie wykreowaną osobą, która pewnie na codzień jest inna. Co do tego, że muszę walczyć ze swoimi genami, bliznami potrądzikowymi, złą cerą. Co niestety drogie Panie jest wynikiem nie ćpania jak to mówicie - ale zarywania nocek, by zdać egzaminy, wychowywania dziecka i starania się być świetną matką, oraz ciężkiej pracy by mieć nie tylko za co zjeść, ale również - wyglądać lepiej. I myślę, że aktualnie stan mojej cery jest zdecydowanie lepszy od Waszego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patynka:)
ja myślę że sndrine ma rację sama ma 25 lat i jako kobieta pragnę wyglądać lepiej i czuć się lepiej wieć dlaczego mam nie zrobić zabiegu z botoxem aby zapobiec szybszemu starzeniu się skóry i wyglądać lepiej. nie ma co przesadzać bo nadmiar jest nie wskazany ale odrobina może wiele zmienić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak już
zaczniesz to będziesz musiała tak do końca życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluunskowa
Jesli chodzi o mnie to ja wolałam jednak wypełnienie kwasem hialuronowym.Jednak efekt tez jest swietny a czas utrzymywania sie samego zabiegu jest dużo dłuzszy.Ja miałam robiony zabieg wypełnienia Perfectha Derm Subskin i efekt utrzymywał sie wiećej niż półtora roku.I za dwa tygodnie będe go powtarzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×