Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość maltanka

metody odmładzania twarzy

Polecane posty

Gość maltanka

jakie znacie? i jakie sa skuteczne? prosze piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominujaca
dobrze zmyty makijaz przed godz 18.00 oraz gruba warstwa kremu nivea a pod oczy gruba warstwa wazeliny-bo utrzymuje ona wode najdluzej.Poza tym vitamina A plus E i codziennie 1 kiwi -bo podobno w tym owocu jest najwiecej witamin utrzymujacych mlody wyglad. Zadne drogie kremy a tylko delikatny nivea jest niezawodny i ma bardzo malo chemii ,polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam
z nieinwazyjnych środków akupresurę. U mnie działa cuda. Aha i olej z awokado naprzemiennie z olejem z jojoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYLKO I
wyłącznie bezigłowa mezoterapia NNM! Córka wykupiła mi w prezencie urodzinowym kilka zabiegów, poprostu jestem zachwycona stanem i wyglądem mojej skóry. OdZywiona, nawilżona i gładka jak nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też już o tym słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam mezoterapie igłow
A:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efekty te
same daje igłowa co i bezigłowa, bo robiłam już obie. Dla mnie przewagą beziglowej jest to że nie ma siniaków i opuchlizny no i dodatkowo jest laser i drenaż limfatyczny, a to jest bardzo ważne, jeśli nie najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzitka54
Też korszystałam jestem zadowolona, w końcu moja twarz bstałoa sie znów napięta jak kilkanaście lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ściema
I na tym topiku tez se robia reklamę "specjalisci"!!!!!!!!!! od bezigłowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoje-finanse.com.pl
www.twoje-finanse.com.pl konta, kredyty, pożyczki, lokaty, doradztwo itd zestawienie ofert banków :) szybko i bez zbędnych formalności! Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie jestem specjalistą
od mezoterapii bezigłowej jak twierdzi nudny już malkontent powyżej, ale byłam klientką bardzo miłej i profesjonalnej w obsludze pani, która robiła mi te zabiegi i które sprawiły że moja twarz stała się bardzo nawilżona i sprężysta. Nie odmłodziłam sie o 20 lat , ale efekt przerósł moje oczekiwania. Zrobiłam mężowi prezent na 50 urodziny, w końcu kobiety w naszym wieku też muszą być atrakcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granula
Znam metodę odmładzania własnymi komórkami macierzystymi pacjenta. W tym artykule: http://urszulabrumer.pl/komorki-macierzyste-odmladzaja-nawet-o-10-lat/ piszą, że komórki macierzyste są w stanie odmłodzić twarz o dekadę lub więcej. Wydaje się, że jest to naprawdę sensowne i skuteczne rozwiązanie odmładzające, zwłaszcza dla kobiet po czterdziestce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogę ku odmłodzeniu możesz zacząć od wykonania peelingów, które pomogą Ci zredukować drobne zmarszczki i rozjaśnić skórę. Peelingi oparte na kwasie glikolowym, mlekowym czy inne głęboko złuszczają naskórek i pobudzają do produkcji kolagenu i elastyny. Wypełniaczem stosowanym do likwidacji zmarszczek czy podkrążonych oczu jest kwas hialuronowy. Preparat podany w problematyczne miejsca powoduje redukcję zmarszczek i nawilżenie skóry. By przywrócić swojej skórze blask, zdecyduj się na zabieg endermologii, który skutecznie rozprawi się z wiotkością skóry twarzy i obrzękami. Zabieg reaktywuje produkcję naturalnego kolagenu i elastyny. Poprawę napięcia skóry uzyskasz również dzięki technologii Maximus TriLipo. W profilaktyce przeciwzmarszczkowej możesz skorzystać również z mezoterapii igłowej. Ten regeneracyjny zabieg polega na wstrzykiwaniu koktajlu substancji leczniczych lub kwasu hialuronowego w skórę okolicy oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie powinniśmy jednocześnie dbać o dietę, ćwiczyć i chodzić na zabiegi odmładzające, staram się raz na jakiś czas odwiedzić http://www.instytutestetyki.net.pl/ uważam, że efekty mam niezłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosz72
Nie wiem, jak Was, ale mnie przekonują terapie z użyciem własnych komórek macierzystych. Takie jak ta: https://www.youtube.com/watch?v=VCKoRSZljFE Czytałam, że jest to metoda supernowoczesna i działa bardzo naturalnie. Odmładza, wygładza zmarszczki i napina obwisłą skórę, ale nie robi przy tym z twarzy sztucznej maski. A tego właśnie się zawsze obawiałam, kiedy myślałam o zabiegach medycyny estetycznej. Fajnie jest się odmłodzić, ale nie sztucznie, jak niektóre gwiazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholibka
Ja robiłam bezigłową w welldermie i jestem bardzo zadowolona z wyglądu moje twarzy. Nie jestem specjalistką, po prostu widze efekt. Ponoć niezłe daje też termolifting albo resurfacing laserowy (ten to już poważniejszy wydatek, ale są też promocje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest sporo skutecznych zabiegów, ja trafiłam ostatnio na jakiś artykuł o zabiegu DermaOXy, przy okazji skojarzyłam po nazwie, że Agnieszka Dygant robiła sobie ten zabieg, zabieg bardzo skuteczny imało inwazyjny, żadnej chemii ani krojenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa_ggg
Wątpię ze dieta nagle wygładziłaby mi zmarszczki na czole i kurze łapki… Medycyna estetyczna jest po to żeby z niej korzystać i dla mnie jest to własnie metoda odmładzania twarz. Mam 38 lat i wydaje mi się, że to normalne, akurat stosuje metody raczej nieinwazyjne, bo robiłam np. Pelleve w La perla, po którym wyglądam dużo lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Efekt odmłodzenia można uzyskać po serii zabiegów mezoterapii igłowej lub mikroigłowej oraz po falach radiowych. Polecam salon www.beautypremium.pl w Poznaniu - korzystałam ja oraz moje koleżanki i u wszystkich wyszedł super efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominujaca, a jak ktoś nie lubi kiwi? :P poza tym kremy i odpowiednia dieta to niestety tylko profilaktyka, a nabytych zmarszczek zdecydowanie ciężej się pozbyć, niestety… wychodzi na to, że zapobiegać trzeba już za młodu, jak zmarszczki są odległą galaktyką… ja o tym nie myślałam i któregoś razu obudziłam się z ręką w… kremie przeciwzmarszczkowym. Nic a nic nie pomagał. Stwierdziłam, ze muszę szybko działać, póki zmarszczki nie są jeszcze aż tak głębokie. Skorzystałam z kliniki Macieja Krajewskiego i poszłam na fraxel dual. Fakt, efekt widziałam dopiero po kliku zabiegach ale ku mojej uciesze zmarszczki się zmniejszyły (na szczęście!) a przy okazji zniknęły mi worki pod oczami, co zawsze było moją zmorą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katie_b
Dziewczyny, a słyszałyście o zabiegu Dermation? Działa on trochę jak mezoterapia, natomiast jest wykonywany bez użycia igły. Za pomocą elektropolacji wprowadzane są wgłąb skóry składniki odżywcze produktu. Dzięki temu efekt jest taki, jakbyśmy wzięły wszystkie składniki odżywcze z całego słoika kremu i włożyły je wgłąb skóry. Skóra staje się o wiele bardziej nawilżona, podrażnienia znikają, skóra jest bardziej napięta. Efekt jest natychmiastowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfgdf
Podobno kremy z jadu węża dają dobre rezultaty jeśli chodzi o działanie anti-age. Ja nie stosowałam jeszcze, myślę o tym kremie http://strefamlodosci.com.pl/sklep/. Nie wiem jak działa, ale czytałam o jadzie węża, że podobno daje rewelacyjne efekty. Podoba mi się też opakowanie, dawno nie widziałam tak elegancko wyglądających kosmetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytyt
Moja kosmetyczka, która jest jednocześnie kosmetologiem, powiedziała, żeby kupić dobrej jakości preparat z jadem węża i kwasem hialuronowym, bo daj***ardzo dobre efekty, w zasadzie porównywalne nawet do botoksu. Taki krem i serum znalazłam http://strefamlodosci.com.pl/sklep/, kupię sobie i napiszę, co myślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam ostatnio robiony zabieg o nazwie PQ Age - rewelacja, szczerze polecam. Ten zabieg robi wszystko: wygładza skórę, napina, liftinguje, nawet lwia zmarszczka całkowicie sie wyprasowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mogę polecić zabieg laserem Scarlet, na moją wiotką skórę na twarzy pomógł. Po zabiegu byłam lekko czerwona na buzi ale to po paru godzinach zeszło, nie było już nic widać. Kilka miesięcy po widać duże efekty: elastyczna, ujędrniona skóra z ładnym kolorytem. Jestem bardzo zadowolona z efektu, odmłodziłam sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo_fi
Polecam resurfacing laserem ResurFX; takie zabiegi można zrobić np. w krakowskim Vici Clinic (gdzie teraz notabene mają promocję 1+1). Jeden taki zabieg robi się raz na 3-6 miesięcy bo skóra musi mieć czas na regenerację; efekty są super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZuziaPestka
Ja zamiast zabiegów wolę zainwestować w dobre kremy kiedyś czytałam, że Azjatki nakładają 8 kremów na noc, ja ogólnie lubię azjatyckie nowości itp, chociaż ostatnio trafiłam tez na fajny europejski produkt z jadem węża mają w ofercie dwa produkty uzupełniające serum na dzień i krem na noc. Serum jest rewelacyjne pod makijaż i są bardzo wydajne wystarczają na około 1,5 miesiąca, dzisiaj w pracy kupiłam sobie drugi raz te kremy w fajnej promocji :-). Polecam www.strefamlodosci.com.pl, ja już kupiłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×