Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość abisynka

Mezoterapia

Polecane posty

Gość abisynka

Cześc dziewczyny, Poszukuje dobrego dermatologa, który rob mezoterapie w Warszawie niedrogo. Mozecie mi cos poradzic? Mam 34 lata i skóra zaczyna chyba wiodczec, czesto sie odchudzałam i mam jakby troszke za duzo skory na twarzy. Zreszta nie tylko na tarzy, ale to jakby potem... Pozdrawiam, Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellaY.
Hello, ja mam 25 lat, i byłam ostatnio na konsultacji odnośnie mezo iglowej, pani w gabinecie poleciła mi właśnie tę ( a nie bezigłową) mówiąć ,że efekty są szybciej widoczne a w moim wieku wystarczą 2 zabiegi poprawiające kondycję skóry i działające prewencyjnie . Jeden zabieg z Surgiliftu Plus kosztuje 500 zł. chyba się zdecyduję. doradźcie:) p.s dodam ,że wtym gabinecie w krakowie jako w jednym z trzech jest droższa mezo bezigłowa NNM więc nie widzę powodu ,żeby ktoś kantował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOBIETO SURGILIFT
to nie jest MEZOTERAPIA! A efekty igłowej to krwiaki i opuchlizna przez dwa tygodne, ja sie juz na to dziadostwo nie pisze! Pójde na bezigłową i bede wygladac jak czlowiek i nieprawda że dwa zabiegi wystarcza, zawsze tak gadają a potem kończy sie na 6 zabiegach, to sa ich chwyty marketingowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi tez lekarz doradził
igłowa mezoterapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkdkkdk
Tam wyżej na surgidermie mowa o mezolifcie. Mezoterapia może kosztować w granicach 250 zł i dla powiedzmy 40-tki jest wystarczającym zabiegiem. Ale na efekty trzeba czekać długo i do tego zabiegu należy podejść tak, że to jest długotrwała terapia. A surgiderm i inne wypełniacze to sprawa na półroku, po tym czasie preperat ulega metabolizacji i tyle skutków. Mezoterapia natomiast działa na komórki skóry właściwej, przyspiesza ich odbudowę i produkcję kolagenu. Opuchnięcie i siniaki to totalna bzdura. Je tego samego dnia jeszcze wyglądam całkowicie normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkdkkdk
Tak, mezolift kosztuje 500-600 zł z powodu wypełniaczy. Wypełniacze to kwas hialuronowy, który dosłownie wypełnia zmarszczki i sflaczałosci, tyle że na pół roku. Potem trzeba powtarzać. Przy mezoterapii podaje się substancje odżywcze, poza tym samo "dziurawienie" skóry pobudza ją do odnowy. Ale to trzeba powtarzać co miesiąc. Przy znieczuleniu emlą - zero bólu, i zero jakichkolwiek śladów po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarz mi powiedział
ze mezolift to 6 zabiegów ....1 na miesiac a potem nalezy powtarzac 1 raz na 4 miesiace i efekt na 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkdkkdk
Mnie lekarz powiedział uczciwie - pierwsze efekty mogą być widoczne po 3-4 zabiegach. A trzeba ich wziąć dużo więcej. Ale to działa też na długo i poprawia kondycję skóry na dobre a nie na chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam mezoterapie robiona
i po pół roku zeszło :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efekt jest po mezolifcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BellaY
Dowiedziałam się ze w moim wieku(25),wystarczą 2 zabiegi w odstępie 2-3 tygodni i potem jeden na pół roku przypominający. Wydaje mi się że to dobra oferta. Sugilift plus polecany jest również dla młodych kobiet w celu zapobiegnia powstawaniu zmarszczek i w celu lepszego nawilżenia skóry, Idę w sobotę - opowiem wam jak było i czego się jeszcze dowiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tullalah
po mezoterapii NNM efekty sa bardzo duze i u mnie utrzymuja sie juz 8 miesiecy, worki pod oczmi nie pwracaja, a to było u mnie przeklenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Augustias*
do tullalah napisz proszę coś więcej, ja też mam wory pod oczami i nie daję sobie z nimi rady, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BellaY
No i jestem tuż po. Pani doktor znieczuliła mnie kremem emla, mimo wszystko trochę czułam ale no bez przesady jest to do wytrzymania. Były takie miejsca na twarzy ,ze nawet nie wiedziałam że mnie dotyka:).ale były tez i wrażliwse np. okolice ust. Na razie mam takie delikatne bąbelki, które mają sie wchlonąc do pon. Lekarka mowiła również ,że mezo igłowa jest najskuteczniejsza i,że sama stosuje. No nic zobazcymy jak bedzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BellaY
preparat którego używała to mezolis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BellaY
Jestem niecałe trzy dni po mezo(mesoift) nie widać żadnych śladów i zaczerwienienia, efektu jak na razie też nie za bardzo ,ponoc ma sie pojawic po jakimś czasie no i to dopiero jeden zabieg. Jeśli efekt bedzie oczekiwany to dziewczyny nie ma sie co bać, warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja69
Bella Y, a gdzie robiłaś ten zabieg? czy moze w wawie, napisz jakie wrazenia, polecasz lekarza? ja sie wybieram koniec kwietnia na cos podobnego z kwasem hialurnowym, tylko preparat nazywa sie restylane vital, 1 ampułka (1 mln) to 600zł i tez trzeba zrobic 2-3 zabiegi podobno, zeby byl jakis efekt (z tym ze ja jestem starsza, 38 :-) a lekarz nazywa sie bacz-malinowska. Moze ktoś coś o niej slyszal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella Y
Maja69 Byłam w Krakowie, u dr. Dranki(chirurg) w Medicorze. Wra żenia są napewno lepsze niż u dentysty:). miejscami czuje się lekkie ukłucia ale tak de fakto to nie większe niż ukłucia komara. Najbardziej odczuwałam zabieg w okolicach bruzd nosowo-wargowych..generalnie zależało mi na nawilżeniu skóry i mama wrażenie ,że ona taka jakaś jeszcze nie bardzo nawilżona.:/ no ale to dopiero 1zabieg.( jak już się zdecydujesz to koniecznie znieczul się emlą(30 minprzed zabiegiem i na to folia) Pozdrawiam, trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudaruda
do tullalah Proszę napisz coś wiecej o efektach mezoterapii pod oczy, sama jestem po pierwszym zabiegu i jestem ciekawa, kiedy pojawią się widoczne zmiany. Mam worki pod oczami, ale najgorzej jest, jak się uśmiecham, wyglądam tragicznie z pomarszczoną, wiotką skórą. Czy będzie lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyzzia
Hey, Ja też zrobiłam mezoterapię na okolicę oczu. Na razie jestem po pierwszym zabiegu, jeszcze dwa przede mną. W sumie po pierwszym widzę już lekką poprawę; cienie się zmniejszyły. Nie miałam też żadnych krwiaków, ani opuchlizny, może dlatego, że wcześniej stosowałam Auriderm. Jeśli chodzi o ból, to naprawdę jest to do przeżycia, nawet bez znieczulenia. W zasadzie jeśli rezultaty będą widoczne, to zrobię mezo na całą twarz, bo to naprawdę nic strasznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudaruda
Dzięki zyzzia za odpowiedź, już myślałam, że nikt takich zabiegów nie robi. Ja już jestem po drugim, ale efektów żadnych. Lekarka pytała mnie czy po pierwszym czułam lepsze napięcie skóry, ale nic z tego :-( Może u mnie skóra taka wiotka, że potrzeba więcej? Zdecydowałam się na całą serię tj. 6 - 7 zabiegów, ale są one w odstępach ok 3 tygodnie, czy to nie za rzadko? Jak często Ty masz zabiegi? Rzeczywiście, śladów ukłucia żadnych nie ma, normalnie wyglądam jeszcze tego samego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyzzia
Chudaruda, mezoterapia to chyba długotrwała kuracja i trzeba sie uzbroić w cierpliwość. Mi sie też wydaje, ze mam za rzadko (co miesiąc!). Po tym pierwszym razie widziałam poprawę, ale teraz już zauważam powrót do stanu pierwotnego. Ja miałam robione surgilift plus, a TY? Jeśli mogę spytać ile masz lat?:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyzzia
zapomniałam dodać, że po tym surgilift plus przez kilka dni mam takie małe perełki w miejscu wkłuć, to się potem wchłania i faktycznie lekko nawilża skórę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudaruda
cześć zyzzia! Nie wiem, czym mam robione, ale z tego, co zerknęłam to też chyba pisało na ampułce surgilift. Zapytam lekarkę dokładnie następnym razem. Ja nie mam żadnych perełek, tylko maleńkie ślady po nakłuciach. Mam 40 lat. Nastepnym razem będę miała najpierw mikrodermabrazję, a zaraz potem mezoterapię, ponoć lepiej się wtedy wchłania ten kwas. No cóż, zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chocco
Witam Ja byłam ostrzykiwana kwasem hialuronowym ponoć wtłoczono we mnie dwie ampułki każda po 600zł. Czytając Wasze wypowiedzi nie wiem czy to była mezoterapia czy mezolift?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudaruda
Mezoterapia to jak sama nazwa wskazuje "terapia", a więc należy się zdecydować na kilka zabiegów, bo inaczej nie ma efektu. Z tego co czytałam na innych topikach zabieg mezoterapii na całą twarz to koszt od 300 do 500 zł (z szyją), nie więcej, więc Chocco skoro tyle zapłaciłaś to był chyba mezolift.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyzzia
Chudaruda, surgilift plus to jest sam kwas hialuronowy. Wydaje mi się, że skoro masz mocno zwiotczała skórę pod oczami, to powinnaś mieć koktajl (jakieś witaminy, krzemionka organiczna itp), a nie tylko sam kwas. Te perełki u mnie to chyba po prostu jakaś inna metoda wstrzykiwania kwasu, ale nie wiem dokładnie:) Mi też lekarz zalecił jakiś piling przed zabiegiem, idę w piątek na piling, a w poniedziałek na drugi zabieg (mam nadzieję, że efekt utrzyma się dłużej niż ostatnio) Kiedyś miałam zabieg mikrodermabrazji, na początku super, skóra wygładzona, ale w moim przypadku niestety opóźnionym efektem była bardzo przewrażliwiona skóra, zrobiły mi się też przebarwienia:( Także pamiętaj o kremie z wysokim filtrem po zabiegi!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chocco
Witam Ja właśnie zaczęłam swą nieszczęśliwą przygodę ze wszelkimi zabiegami po wspaniałej mikrodermabrazjii!!! Nawet nie będę wspominała ile pieniędzy WTŁOCZYŁAM w swoją twarz a mam 30 lat!!! Już po miesiącu od tego nieszczęsnego zabiegu a nadmienię że doktor "przeleciała" mi twarz szyję i powieki (a przyszłam z przebarwieniami pod oczami) zaczął się mój koszmar i to przez duże K!! Twarz zaczęłą wyglądać jak po foto starzeniu... Sucha do bolu i pomarszczona! Moja mama i nawet babcia wyglądały lepiej niż ja. Doktor stwierdziła że musiało się tu nałożyć starzenie hormonalne i jakiś dramat w moim życiu że tak się nagle postarzałam ...ale ja żadnego dramatu nie przeżyłam poza tym dramatycznym zabiegiem. ! Przez przypadek spotkałam w moją dermatolog która złapała się za głowę.. Kto Ci to zrobił dziecko ??? Za mocno zdarto Ci całą ochronę skóry( z tego co pamiętam mówiła o warstwie lipidowej ).. Walczę z tym dramatem 2,5 roku i powiem szczerze...nie jest dobrze.. Na szyi ślady jak po grabiach sucha i wiotka .. To samo twarz.. Załamka .. Botoxy i inne gady pomagają na moment.. Lekarze rozkładają ręce.. I właśnie ostatnio zrobiłam po raz kolejny mezoterapię to znaczy tak nazwała to lekarka w shirleyu ale już sama zwątpiłam bo : jak już pisałam zapłaciłam 600zł za 1 ampułkę a były 2 i po tzw rabacie zapłaciłam 1100zł. a Wy piszecie że mezo kosztuje ok 200-500. NIe wiem w takim razie co mam zrobione. Nadmienię ,że miałam sam kwas h. bo proponowany kwas +gliceryna był juz dla mnie za drogi. Czy któraś ma doświadczenie z samym kwasem?? CZy pomaga? Mam pokazać się za 3 tygodnie na poprawkę ale właśnie z gliceryną. Tak się zastanawiam czy na to wszystko nie za wcześnie... Mam przecież 30 lat.. Niech doświadczone pomogą!!!! Po tym ostrzykiwaniu musiałam 2 dni siedzieć w domu.. Grudki i siniaczki ... Właściwie to nawet trzy. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulce
chocco- ja mam doswiadczenie z samym kwasem. Choc tez stosowalam mezo z krzemem...to podobno dobrze dotlenia. Po kwasie efekt jest fajny , nawilzenie i wygladzenie zmarszczek. Za 1 ampulke kwasu place 370 zl . Jedna to wystarczy na twrz...robiac oszczednie ale na szuje juz trzebaby wiecej:( a szkoda . Nie ma chyba kwasu do mezo w wiekszych ampulkach a szkoda bo byloby taniej:( Zanim zaczelam mezo mialam bardzo odwodniona skore...po mezo jest nawodniona super. Zaczelo sie od tego , ze w sklepie kosmetycznym zrobilam sobie takie badanie...i wyszlo, ze jestem bardzo odwodniona...pani chciala mi sprzedac jakies kremy ale ja zdecydowalam sie na radykalne rozwiazanie. Tez bylam po 2 zabiegach mikroderbabrazji choc bez tak strasznych efektow, ale skora sie luszczyla i byla sucha. Mezo z kwasu zrobilam przed wakacjami 1 raz , w wakacje opalalam sie bez opamietania...no i po wakacjach znow trafilam w sklepie kosmetycznym na to badanie i ta sama pani byla zaskoczona i az pytala sie co zastosowalam, ze efekt jest tak dobry. Pelne nawilzenie:) Bylam zaskoczona ale uwiezylam , ze mezo dziala. Pod koniec miesiaca mam kolejny zabieg ale kwas plus jakis koktajl witaminowy. Ja jestem po 40 -tce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×