Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość susel

mój problem to duzo piersi!!zapraszam

Polecane posty

Gość susel

witam mam nadzieje ze bedziee z kim pogadac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susel
witam mam 21 i nosze rozmiar 85c,od zawse mam kompleks piersi bo ich poprostu nienawidze sa zaduze!kolesie sie patrza co mnie stresuje!aa juz wogle to kupno stanika odpowiedniego to masakra naszczescie mieszkam w szwecji obecnie i tutuaj znajduje staniki dla siebie ktore nawet mi sie podobaja::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti123
Hej!! :classic_cool: Też mam problem, jakoś sobie sama radzę. Ostatnio byłam na diecie, troszkę zmalały, wcieram balsam do biustu Evelin. Podstawa, to dobry biustonosz,dobrze trzymający. Kupuję minimaisery, szerokie ramiączka, mam sportowy do ćwiczeń,żeby piersi nie obwisły. :classic_cool: narażamy się w tym temacie,tu na forum dziewczyny powiększają, a nawet są po operacjach...max.. Nie myślałam o zabiegu, ale długo wcierałam balsam/ tani za 15 zł/ i mam wrażenie,że wyglądają lepiej. Może pomyślę o droższym środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Susel, odpowiedziałam Ci w innym wątku o zmniejszaniu biustu :) Betti, jeśli musisz kupować staniki z szerokimi ramiączkami, bo Ci się wpijają, to ewidentnie nosisz złe staniki z za szerokim obwodem. Ramiączka mają nosić max 10% ciężaru piersi - resztę podtrzymuje odpowiednio ścisły obwód stanika. Zapraszam na www.biusciaste.prv.pl - biuściasta i stanikowa skarbnica wiedzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susel
hej beti a ty jaki masz rozmiar?a jesli chodzi o ten krem do biusty to na co on jest>na ujednienie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ile masz tych piersi
wiecej niz 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×