Odpowiedz na ten temat

najbardziej skuteczny zabieg na cellulit!!!!!!!!

• kingusiaPi 2017.02.23 [20:01]
    Zabieg na cellulit modelowanie sylwetki gładka jędrna skóra, lepsze i nowsze rozwiązanie od endermologii w BonaDEA są 3 fizjoterapeuci z 10 letnim doswiadczeniem - polecam naprawdę warto!
  • gość 2017.02.25 [07:34]
    Czy da sie usunac nie wiem ktory ale chyba juz ostatni i najgorszy stopien cellulitu? Ktos? Cos?
  • vutheara 2017.02.25 [20:16]
    Moim zdaniem najskuteczniejsza jest karboksyterapia, zdecydowanie najbardziej efektywna ze wszystkich metod które próbowałam. Na ten zabieg polecam gabinet Viva-Derm w Wawie, to sprawdzone miejsce.
  • gość 2017.03.02 [14:05]
    Ja byłam na czterech zabiegach na cellulit w http://maestriaklinikaurody.com/maximus/ Zabiegi urządzeniem Maximus rzeczywiście poprawiły stan mojej skóry, skórka pomarańczowa jest zmniejszona i nawet jakby ciut mniej w obwodach usmiech.gif
  • gość 2017.03.08 [21:46]
    Poczytalam o tym VelaShape o ktorym wszyscy teraz mowia na forach w USA i rzeczywiscie ma rewelacyjne opinie, tylko w Polsce jest dopiero kilka gabinetow ktore go maja , znalazlam w Chorzowie i w Gdansku a ja jestem z Opola i jest problem. Chyba bede na slask dojerzdzac jak ma to pomoc, pisza ze po 4 zabiegach cellulit zmniejsza sie o 1 stopien.
  • Marta Jarząbek 2017.03.11 [12:37]
    Polecam zabieg usuwania celulitu w klinice Bonadea
    - Zabieg na cellulit modelowanie sylwetki gładka jędrna skóra
    - Lepsze i nowsze od endermologii
    - 3 fizjoterapeuci z 10 letnim doswiadczeniem
  • katrina34s 2017.03.13 [13:44]
    Wiem, że moja mama była na liftingu w Imeiaa i obie jesteśmy zdania, że wyszło super. Powiem szczerze, że naprawdę miałam problem, żeby własną matkę na ulicy poznać, tak ją wymłodziło. Ale w pozytywnym sensie, efekt jest świetny. Dobre 10 lat mniej i cała twarz wygląda bardzo naturalnie.
  • gość 2017.03.15 [12:12]
    mi pomógł zabieg Alidya - łącznie seria 8 zabiegów. trochę się bałam bo tam takimi igiełkami wstrzykują ten preparat, ale to bardziej było uczucie mrowienia niż kłucia - da się znieść, a za obraz gładkich nóg tym bardziej. oczko.gif
  • gość 2017.03.16 [16:08]
    dziewczyny a czy ktoras moze slyszala jakies opinie o urzadzeniu Swiss CellVibe? ja czytalam, ze wszystko odbywa sie bezbolesnie i jest to seria 8 zabiegow, ale moze ktoras juz probowala?
    z tego co widzialam na targach beauty forum ma niedlugo pojawic się gdzieś w warszawie i zastanawiam się powaznie czy tego nei wyprobowac, bo mi juz nic nie pomaga.. smutas.gif
  • gość 2017.03.16 [19:24]
    Ja miałam karboksyterapię. Pieniądze wywalone w błoto.
    Wykonałam 11 zabiegów (przód i tył) i zero efektów.
    Karbo zrobiłam też na oczy i tylko naciągnęła mi się skóra. Teraz mam wiotką, pełną zmarszczek.
  • Baśka445454 2017.03.17 [15:03]
    Ja po ciąży miałam duże problemy z cellulitem i nie mogłam się go pozbyć. Na szczęście obeszło się bez zabiegów wystarczyły peeling z kawą i oliwy, masaż bańką chińską i inne naturalne metody http://cellulit.wylecz.com/naturalne-sposoby- na-cellulit.php
  • gość 2017.03.18 [15:50]
    Dziewczyny !!! Serdecznie polecam zabieg Icoone. Miesiąc temu byłam na nim w klinice Banadea. Zabieg jest naprawdę rewelacyjny. Oprócz tego że widocznie zmniejszył mi się cellulit, moja skóra stała się elastyczna, jędrna i gładka. Jest to nowoczesna metoda walki z cellulitem , znacznie lepsza od powszechnej endrmologii, a co najważniejsze wykonywana jest przez doświadczonych pracowników. Napewno w najbliższym czasie powtórzę zabieg i was też gorąco zachęcam do wypróbowania, bo naprawdę warto
  • gość 2017.03.20 [18:09]
    No u nie niestety pojawił się celulit dość szybko na udach. Praca biurowa zrobiła swoje, tym bardziej że czasu na sport za bardzo nie ma. Znajoma poleciła mi zabiegi z bandażami arosha u http://www.tuttibeauty.pl/ i choć na początku podchodziłam do tego sceptycznie to muszę przyznać że efekty są bardzo zadowalające. Jak ktoś ma problem z celulitem to myślę że warto tego spróbować.
  • gość 2017.03.21 [11:15]
    aby zabieg był skuteczny to przed wszystkim trzeba go dobrać do rodzaju cellulitu oczko.gif a najlepiej to zrobią specjaliści w Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii Well Derm https://wellderm.pl/ Według mnie indywidualnie dobrany zabieg jest najlepszy
  • aSunsin 2017.03.24 [15:28]
    Po pierwsze bardzo dużo od tego czy zabieg będzie skuteczny czy nie zależy to jak bardzo problem jest zaawansowany. Cellulit akurat to dość powszechny problem i w każdym gabinecie macie kilka zabiegów, którym można się poddać. Dobrze jednak wybierać miejsca takie jak te - http://dermatologkielce.com.pl/ w którym oprócz zabiegu możecie liczyć na konsultacje z dermatologiem bo to często może pomóc w wyborze odpowiedniej metody usuwania problemu.
  • kinia556 2017.03.28 [14:59]
    tak, ja jestem w trakcie kuracji urzadzeniem Swiss CellVibe, zostało mi jeszcze kilka zabiegow, ale jak do tej pory jestem zadowolona i to bardzo. obawiałam się, ze w lato nie bede ogla w ogole odslonic nog, ale patrzac na efekty jestem dobrej mysli! dam wam znac jak skoncze cala serie oczko.gif
  • gość 2017.03.29 [16:48]
    Najbardziej skutecznie na cellulit działa urządzenie Venus Legacy, teraz jest możliwość skorzystania z tego zabiegu nawet w mniejszych miastach, np. w Augustowie jest to urządzenie. Świetnie działa, jestem już po 2 zabiegach. Po skończeniu całej serii zabiegów na pewno zdam relację.
  • gość Angelina404 2017.03.29 [19:47]
    Polecam zabieg usuwania celulitu w klinice Bonadea w Krakowie
    Zabieg na cellulit modelowanie sylwetki gładka jędrna skóra
    Lepsze i nowsze od endermologii
    3 fizjoterapeuci z 10 letnim doswiadczeniem
    To właśnie mnie przekonało aby im zaufać usmiech.gif
    Informację o zabiegu o klinice można znaleźć tu:
    http://bonadea-krakow.net.pl/oferta/zabiegi-n a-cialo-odchudzanie-krakow/icoone-modelowanie-sylwetki/
  • Agnieszka Marczyk 2017.03.30 [09:46]
    Moja przyjaciółka również była w klinice Bonadea. Jeszcze co prawda nie zakonczyla cykli zabiegow, ale efekty juz sa widoczne golym okiem. Ma widocznie gladsza skore, bardziej elastyczna i nie musi sie katowac cwiczeniami, wylewac potow, wszystko załatwia w przyjaznej atmosferze. Kolezanka wyzej juz wspomniala o fizjoterapeutach z bardzo duzym doswiadczeniem, rowniez moja przyjaciolka zachwalała ich fachowosc oraz podejscie do klienta. Zabieg ten napewno jest lepszy od endermologii i równiez zapisałam sie do tej kliniki.
  • durina 2017.03.30 [20:00]
    no to tylko zabiegi laserowe! Robiłam w Klinice Miracki i bardzo fajne efekty - po paru moja skóra jest o niebo lepsza no i cellulit znika! super sprawa! grunt to dokładnie wykonany zabieg!
  • gość 2017.03.30 [20:29]
    Polecam zabiegi na cellulit w klinice Bona Dea! Dzięki nim pozbyłam się cellulitu i jestem bardzo zadowolona.
    Podaję link do strony: http://bonadea-krakow.net.pl/oferta/zabiegi-n a-cialo-odchudzanie-krakow/
  • gość 2017.04.05 [21:16]
    Tak wiec jak mowilam tak zrobilam , jezdzilam z opola na slask 6 razy na VelaShape
  • gość 2017.04.06 [21:25]
    A czy ta Vela dziala tez na rozstepy? Bo mam straszne i cellulit tez mam i chce juz sie tego pozbyc
  • tefka 2017.04.08 [10:21]
    ech no nie wiem, ja wlasnie się teraz wybieram do kliniki miracki żeby spokojnie pozbyć sie cellulitu przed wakacjami. kremy niestety nie skutkują.
  • gość 2017.04.12 [20:23]
    W temacie cellulitu to ja już w pewnym momencie byłam bezradna. Tyle drogich preparatów na tę skórkę kupowałam, że czasami to i pół wypłaty poszło..Ostatecznie efekt był dopiero jak się do gabinetu medycyny estetycznej na wizytę umówiłam, dokładnie do dr Agnieszki Ledniowskiej. Zaproponowała mi mezoterapię i od tamtych zabiegów mam po problemie, uda są jakby 10 lat młodsze, jestem szczerze powiem w lekkim szoku, że aż taki efekt udało się osiągnąć.
  • gość 2017.04.14 [10:22]
    Na cellulit polecam doskonały zabieg VelaShape!!! Jest rewelacyjny efekty zabiegu widzisz już po tygodniu, i spokojnie mieścisz się w spodnie. Ja długo walczyłam z Cellulitem, w wakacje nienawidziałam krótkich spodenek. Mama zapisała mnie na pierwszy zabieg do kliniki Dr Legrand i tak się zaczęła moja przygoda. Jestem już po trzecim zabiegu! Efekty są olśniewajace moja skóra na udach jest jędrna i piękna! Jeśli myślicie o zabiegu to polecam panią Anetkę z kliniki Dr Legrand, mają tam teraz promocyjne ceny przed sezonem bikini! Warto!
  • Juleczka1 2017.04.16 [22:27]
    Ja wolę sprawdzone metody a nie żadne lekarstwa czy zabiegi.Tabletki nie pomogą, poza tym lepiej nie ryzykować z takimi metodami bez konsultacji z lekarzem. Ja próbowałam wielu metod ale dopiero z odpowiednią bielizną korygującą zaczęłam widzieć efekty a przy tym bardziej się mobilizować do ćwiczeń Ostatnio kupiłam bieliznę antycellulitową na http://www.orirose.pl , która faktycznie pomaga. Mija już 2 tydzień od stosowania i cellulit znika, a sylwetka zaczyna się dobrze formować. Nie dość że ta bielizna masuje, to jeszcze wyszczupla usmiech.gif
  • bodzio525 2017.04.26 [14:47]
    Powiem wam, że taki zabieg na cellulit to jest świetny pomysł na prezent dla żony. Moja była mega zadowolona - i uprzedzę wasze pytania - nie wściekła się na mnie za taki prezent. Ufundowałem jej na urodziny serię zabiegów falą uderzeniową na cellulit. Znalazłem nawet taki ciekaw artykuł na ten temat https://www.imeso.pl/aktualnosci/terapia-fala -uderzeniowa-na-cellulit.html. Warto poczytać bo chyba niewiele osób w ogóle wie o tej metodzie. A zwłaszcza, że są tutaj praktycznie tylko Panie. Myślę, że ten zabieg na pewno Wam przypadnie do gustu.
  • gość 2017.04.27 [13:10]
    Wszystko na szczescie jesli mozliwe. Ja tez juz teraz tak mogę powiedziec kiedy zadziałała na mnie kuracja Get Slim Cellulite od Noble Health. Teraz juz wiem ze spokojnie moge pokazać sie latem na plaży.
  • Anetayyy 2017.05.02 [15:57]
    Mega jestem zadowolona z redukcji cellulitu na pośladkach przez mezoterapię. Takie zabiegi miałam robione już dobre dwa miesiące temu u dr Agnieszki Ledniowskiej. Efekt się utrzymuje, pomarańczowa skórka nie wraca. Ja sobie zażyczyłam krem Emla bo jestem dość wrażliwa na ból, także z takim znieczuleniem to zabieg bezbolesny.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...