Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cz y ktos

nakladal kompozyt na zeby

Polecane posty

Gość cz y ktos

w celu poprawy ksztaltu i koloru , jakie efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja.ja.ja
Efekt super, tylko trzeba dobrać odpowiedni kolor. Można tez nałożyć pastę kompozytową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxacxza
a czy zawsze trzeba je piłować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja.ja.ja
Na pewno trzeba czyścić, czasem się piłuje ale tyle co nic, jak się porówna z normalną licówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta ale kompozyt jest tylko
na chwile ma krotki zywot no i kompozytem nie zrobisz super zeba jak licowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja.ja.ja
Mi lekarka dała 15 lat gwarancji na ten materiał jaki mam, a jak tyle nie wytrzyma, to mówi że znów nałoży za darmo. Licówkę odradzała, bo trzeba uważać z twardymi produktami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZębatkkA
A na jak króki zywot trzeba sie nastawic. jakie koszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja.ja.ja
Ja nakładałam na zęby w celu ich pogrubienia i jeden kosztował 80 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompozyt jest tylko na przedni
przednie zeby . Pozatym nietrwaly jak licowka czy koronka . Robi sie do 4. Ztymi 15 latami to jest bzdura , nawet na koronki prcera daje sie tylko 5 lat gwarancji a sa to koronki !!! a nie kompozyt !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet licowki robi sie porcela
porcelanowe a nie kompozytowe , poniewaz sa nie trwale. kompozyt kladzie sie tylko na przednie zebyhttp://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=6028247 Pozatym 15 lat to jest sciema, nawet na licowki i koronki nie daje sie takiej gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja.ja.ja
Znam gabinet ( standard i ceny grubo na miarę ponad europejską)t, gdzie cena koronki najtańszej to 3,500 i tam dają gwarancję dożywotnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ja czlowiek to nie
MANEKIN , na nic nie ma dozywotniej gwarancji, na koronki procera ceron w systemie cad/cam jest 5 letnia gwarancja najdluzsza , nawet na implanty NOBEL jest gwarancja 10 letnia , piszesz dziewczyno pierdoly nie rob ludziom wody zmozgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ja
podaj gabinet gdzie daja dozywotnia gwarancje, chetnie sie posmieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja.ja.ja
Bardzo proszę, http://www.borczyk.pl/ Ceny nie dla przeciętnych obywateli, leczenie przewodowe jednego zęba grubo ponad 2 tysiące, korony nie schodzą poniżej 3,500. I mówią, że dają gwarancję dożywotnią. Za to jakość, wyposażenie ośrodka itp, szczena opada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanie czytaj i pytaj
na wszystkie prace dajemy 5 lat gwarancji.... Nawet korony pelnoceramiczne Procera all cream w Szwecji w systemie cad/cam (skan komputerowy, daja gwarancje 5 lat! Kompozyt natomiast jest najmniej trawlym materialem, stosowanym tylko na przednie zeby , nawet uzupelnienia trzeba co jakis czas wymieniac. Pozatym najlepsza na rynku Procera kosztuje 2,500 tysiace , a implant Nobel 5000 , wiec placenie 3,500 tysiaca jest glupotą, mamy rownie dobrych technikow . Nie ma sensu przeplacac za to samo. zadzwon albo przeczytaj ich stronę to dowiesz sie ze gwarancja jest na 5 lat. Aze korony moga przetrwac dziesiat lat to inna sprawa, pozatym korony na zlocie zarowno stopow zlota i galwano oddaja szary kolor przy dziasle ,, takze pisanie ze jest inaczej , jest bzdurą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×