Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rozczarowana pacjentka

Nazwiska chirurgów plastycznych, których nie polecacie. Dr Sankowski i dr Broma

Polecane posty

Gość rozczarowana pacjentka

Wpisujcie ku przestrodze innym. Niech pacjenci wiedzą kogo omijać wielkim łukiem. Ode mnie to dr Sankowski i dr Broma. Jeden już nie rozpoznaje swoich pacjentów a drugi partacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może napiszesz cos wiecej ? Jakie zabiegi mialas u tych lekarzy, co zrobili nie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jestem ciekawa nawet bardzo....... Ja miałam robiony nos u Bromy i partaczem bym go nie nazwała w końcu nie miałam żadnych powikłań ani problemów z funkcją nosa.Co do samego wyglądu nosa jest on w określonym dla tego lekarza stylu mocno zadarty z okrągłym czubkiem co nie każdemu musi się podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie ja tez chcialam u niego robic nos, widzialam osobe po operacji i nie podoba mi sie, taki laleczkowaty lekko zadarty jak u malej dziewczynki :D Sankowski juz chyba nie operuje, starszy dziadek, operuje tylko celebrytów i tych ktorzy duzo mu zaplacą, ale nosy robi fatalne, świnskie małe nochale :D Szczyt...nie rozumiem jego fenomenu, bylam na konsultacji, na ktorą fartem sie dostalam bo tak bym czekala z pol roku i nie zrobil na mnie dobrego wrazenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekko zadarty nos od Bromy hm... to jednak się poprawił bo kiedyś nosy robił mocno zadarte takie a'la prosiak ja miałam trochę szczęścia że ten prosiak mi z czasem opadł.Co do Szczyta robił nos mojej koleżance jakaś masakra!!! Nos za mocno wyciął na grzbiecie ,końcówka kładzie się na wardze do tego jest lekko krzywy... Sama nie wiem co gorsze prosiak czy wyłupany grzbiet....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dr Żukowska nie polecam jej i nie radze robic u niej korekcji uszu. Mnie doprowadziła do zniszczenia życia. Wycina chrzastke z uszu, robi to bardzo partacko i jest to niestety nieodwracalne. Pełno kantów na uszach, jakby ktos uszy łamał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez miałam robiony nos w klinice sankowskiego i nie polecam,najgorsze,że zupełnie co innego ustalałam na konsultacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sankowski jeszcze operuje????????? Ja bym się bał położyć na stół do lekarza, który jest po 70tce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sankowski za dopłatą przyjmuje na konsultacje, a potem...operuje kto inny a on jest obserwatorem na sali, asystuje. Haha niezły wałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście nie podobają mi się efekty dr Sankowskiego ale widzę że zamiast argumentów jest tutaj na niego nagonka.Wpisujcie co macie do niego poza powtarzaniem w kółko tej samej historii że jest stary i nie operuje. 1) Co było operowane 2) kiedy 3) Co nie wyszło,co się nie podoba 4) komplikacje? jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie robiła nos Żukowska w ganinecie Dermed, nos jest teraz kartoflowaty, na czubku zbity jakby ktos go zgniótł. Co innego ustalałam na konsultacji a co innego jest w rzeczywistości. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nos od pana sankowskiego jest niesymetryczny i nieproporcjonalny do twarzy np.do twarzy podłużnej nie pasuje krótki gruby nos,widać bardzo nierówności tak jakby ktoś zbyt mocno przyłożyl dłutem jest po prostu dziwnie spłaszczony,z jednej strony wystaje zarys garba,nos wychodzi jakby z czoła.przypomina świnski nos,to tylko niektóre braki.wystarczy czy niedowiarkom potrzeba coś jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dobry obserwator
Wg mnie Sankowski robi takie nosy jakie sam ma na swojej twarzy... czyli bardzo krótkie i mocno zadarte. Zauważam że często chirurdzy stosują taką zasadę..jak sam ma długi nos, to robi podobne itd. ^^ Oczywiście nie jest to reguła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech sobie ten doktorek robi jakie chce ,ale niech uczciwie mówi o tym pacjentom,jeżeli na konsultacji z jego ust pada stwierdzenie że nos będzie zgrabny i proporcjonalny do twarzy o zadarciu nie ma mowy to niech się wywiązuje z umowy,a tak ewidentnie widać że leci na kasę ma niezadowolone pacjentki,wie dlaczego tak jest i nadal w to brnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co było operowane biust kiedy ponad rok temu Co nie wyszło,co się nie podoba asymetryczne, blizny wychodzące na biust, potraktowanie pacjenta, podejrzenie, że robił to Gresse a nie Sankowski. Ten pierwszy to partacz a drugi zgarnia kasę jakby sam wykonał operację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dr Żukowska - piersi dalej zwisają jak wcześniej, mimo iż umawialiśmy sie inaczej. W dodatku inne wkładki włożyła niż było umawiane. Blizny wygląają jak zrosty, są grube i jest nawet skóra zlepiona w jednym miejscu. Atmosfera okropna, wszystko robione szybko bo ktoś sie rzekomo spóźnił na operacje i chyba każdy to o niej pisze że zawsze ktoś sie spóźnia co jest bardzo podejrzane, mówi tak chyba dlatego żeby potem mieć wymówke partactwa że szybko robione i źłe, otóż źle bo brak pojęcia do tego zawodu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przekręt u sankowskiego mnie nie dziwi to w jego stylu,mnie załatwił podobnie.moja rada oddać sprawę do inspekcji handlowej jedyna droga żeby odzyskać kasę ,sam nie ma honoru i nie odda mnie tak zbywał po nieudanej operacji nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmasakrowany
dydymski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj spokój Dydmskiemu . Facet praktycznie nie ma powikłan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodaję T Dydymskiego , skrzywdził kilka osób (nos)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś odzyskał pieniądze po nieudanej operacji? Jak udowodnić, że to nie Sankowski operował? Najgorsze jest to, że robią sobie z nas za nasze pieniądze króliki doświadczalne. Rozumiem, że muszą się uczyć, ale niech to robią w czasie studiów. 15tys to dla mnie 4 lata zbierania. Wybierasz niby najlepszego a okazuje się, że kto inny odwala robotę. Kto mi teraz zwróci kasę? Kto się podejmie poprawki? Nie tego oczekiwałam za takie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do postu wyżej Mnie badało paru dobrych lekarzy z wieloletnim doświadczeniem i powiedzieli wprost, że partacz eksperymentowała ile się dało, metodą wycinania jak największej ilości chrząstki a operacja została przeprowadzona w skandaliczny sposób. Nieudostępnienie całej dokumentacji medycznej czyli zdjęć, tylko to potwierdza. Dobrze, że mam swoje fotki. Jak zobaczyli je chirurdzy którzy pracują wiele lat w zawodzie, to aż złapali się za głowę. Wiem, że pacjenci którzy mieli operacje u doświadczonych lekarzy, nie byli tak zmasakrowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi o Sankowskiego, tylko o partaczkę, wymienianą już nie raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o partactwo i Sankowskiego. Wiek lekarza ma wpływ na jego pracę. Powinien być konkretnie określony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co złego słyszeliście o dr Broma? Ja raczej znam pozytywne opinie,zwłaszcza odnośnie piersi,ktore robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
partacze to nie tylko wpisani w tytule ,wiec dobrze ze pisza inne nazwiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego pacjenci boją się głośno mówić o tym co partacze typu Sankowski i podobni robią? Jak długo będą nam wciskać, że tak powinien wyglądać mój nos czy piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już niedługo,przyjdzie kryska na matyska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×