Odpowiedz na ten temat

Nici PDO

• arleta5444 2017.05.02 [16:11]
    Hej, cześć. Dużo w sumie teraz jest tych zabiegów upiększających, można sobie wybierać. Ja byłam u p dr Agnieszki Ledniowskiej na niciach PDO i polecam. Bardzo ładnie wygładziło mi policzki, a to był zdecydowanie mój największy kompleks, totalnie się nie czułam atrakcyjnie z tak wiotką skórą. Zabieg nie bolał, a efekt już długi czas się utrzymuje.
  • Zobacz także:

• gość 2017.05.04 [07:38]
    7 doba po zabiegu, ani sinaików, ani obrzęków nic kompletnie. Zabieg wykonany perfekcyjnie,8 nici po 4 na każde oko. Efekt żaden,czekam dalej.
  • gość 2017.05.11 [12:47]
    Gdzie robiłaś zabieg? Ja właśnie zbieram opinie. Słyszałam o tym zabiegu dużo dobrego jeżeli jest dobrze wykonany. Jestem z Krakowa i najwięcej pozytywnych opinii naczytałam się o doktor Tyc Tyce. Moja znajoma była u niej na konsultacji i mnie namawia.
  • gość 2017.05.27 [17:57]
    Czy robiłaś w Krakowie?
  • gość 2017.06.30 [20:08]
    Zastanawiam się nad nićmi liftingującymi. Gdzie w Krakowie można je zrobić i ile kosztują? Widziałam, że w swojej ofercie takie zabiegi ma SCM estetic, ale nic nie wiem na temat tego gabinetu więc jakby mi ktoś coś podpowiedział to byłabym wdzięczna. Mam typowe zmarszczki mimiczne więc chyba ten zabieg będzie odpowiedni?
  • gośćParla 2017.07.23 [08:10]
    Nici nie są bezpieczne, ja miałam założone i są powikłania.nie mogę
    otwierać swobodnie ust. Prawdopodobnie lekarz źle wykonał zabieg.
  • gość221 2017.07.26 [22:10]
    Polecam usługi kliniki Bona Dea a dokładnie lifting nici http://bonadea-krakow.net.pl/oferta/dermatolo gia-estetyczna/nici-double-needle/
  • menioszka 2017.09.08 [06:03]
    Modelowanie twarzy wykonywałam w Centrum Zdrowej Skóry Damian. Poleciła mi je koleżanka i zdecydowanie polecam je Ci też. Mają nowy sprzęt i indywidualne podejście do pacjenta. Dodatkowo otwierają teraz nową działalność kosmetyczną. Tu masz link do nich : http://www.czs.damian.pl/oferta/modelowanie-u st-i-dolnej-czesci-twarzy/
  • gość 2017.09.13 [16:49]
    Robiłam nici 3 lata temu - niestety, nie widziałam efektu ani ja ani nikt w moim otoczeniu. W ubiegłym roku skusiłam się na zabieg takim laserem Mixto i w sobotę na spotkaniu klasowym koleżanki nie umiały się nadziwić jak mam odmłodzoną twarz (a nic więcej nie robiłam!). Więc już się wlaśnie umówiłam na kolejny zabieg tym laserem i piszę tu, żeby polecić, bo sama trafiłam na niego dzięki kafeterii. Zabieg jest nieprzyjemny dosyć, po wygląda się źle kilka dni, ale naprawdę warto. Już zresztą mąż mi to mówił zaraz po wygojeniu, że po niczym wcześniej nie widział takiej różnicy. Ale sama do wszystkiego podchodze sceptycznie. No ale skoro kolezanki już widzą, to chyba cos jest na rzeczy usmiech.gif
  • gość 57 2017.10.30 [16:44]
    Witam
    W dniu 28.10.2017 byłam na zabiegu nićmi PDO Mono ponoć mam ich po 30 z jednej strony ale myślę ze zostałam oszukana maksymalnie po 15 z jednej strony ale nie to jest najważniejsze Chciałam obalić mit... i Was poinformować że jestem cała w sińcach..opuchnięta....zwłaszcza moja lewa strona i niech nikt tu nie pisze bzdur że nie ma zasinień..a dodatkowo miałam osocze bogatopłytkowe
    Na ta chwile wyglądam bardzo źle ale zobaczymy za jakieś dwa tygodnie mam nadzieję że zasinienia i opuchlizna znikną..
  • gość 2017.10.31 [03:14]
    Preparat Do Odciągania kasy
  • gość 2017.11.08 [18:30]
    Właśnie kilka godzina temu miałam wykonany zabieg - nici liftingujące. Po jednej stronie 13, po drugiej 12, a pod oczami po 5. Sam zabieg mało przyjemny ale nie jest tak, że boli. Niestety po jednej stronie wyszedł krwiak ;/nie nabrał kolorów, ponieważ od razu został posmarowany maścią łagodzącą i obłożony lodem. Gdyby nie to, to nawet nie wiedziałabym, że byłam na zabiegu! Od razu też widzę efekt bardziej napiętej skóry ale czekam na więcej!
  • zulugulka789 2017.11.10 [14:55]
    Jedni mają krwiaki, inni nie - przecież to od wielu czynników zależy i od nas samych, jaką mamy krzepliwość i w ogóle. Ale przecież to nikt nie mówi, że nic nie będzie takiego, ja jak byłam na wizycie w klinicewww.efecta.eu to właśnie o wszystkim byłam poinformowana, wiedziałam na co się godzę. Najważniejszy jest efekt - po dwóch tygodniach moja twarz jest dosłownie boska, nawet nie sądziłam, że tak dobrze będzie to wyglądało, raczej mimo wszystko spodziewałam się, że będzie młodziej ale będzie widać że to jednak nie działanie natury - ale nie, to naprawdę daje naturalny efekt napiętej skóry, odmłodzenia usmiech.gif
  • gość 2017.11.10 [20:56]
    Efekt lepszy jest po klamerkach do bielizny i znacznie tańszy!!
  • gość 2017.11.10 [21:03]
    polecam smarowac twarz 1 raz w tyg na noc maslem Shea.. czystym, nieprzetworzonym. zaczac od kiedy mozecie. cena nie wiem, ale lepsze to od drogich maseczek. troche tluste, ale na noc to da sie przezyc..
  • gość 2017.11.17 [22:32]
    Właśnie założono mi po 4 nici pdo 4 d z każdej strony. Niestety na chwilę obecną jestem załamana. To że są siniaki to wiedziałam że będą. Poza tym mam nadzieję że da się je zatuszować. Najgorsze jest to że twarz zrobiła się asymetryczna. Jestem opuchnięta.Z jednej strony bardziej. A pod opuchlizna znajdują się dołki. Nie zostałam poinformowana że moja twarz zostanie zdeformowana. Na pytanie czy mi to zejdzie do poniedziałku dostałam odpowiedź że nie ma gwarancji. Na chwilę obecną ciągnie mnie cała twarz i ciężko jest poruszać ustami. Nici miałam robione na policzki.
  • efektwow 2017.11.21 [10:20]
    Ja mialam te nici ale efekt byl krotkotrwaly, a ja wolalam czegos naprawde innowacyjnego i dlugotrwalego, dlatego przeczytalam o zabiegach niedaleko mojego miejsca zamieszkania tu https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/usuw anie-zmarszczek/ i przekonalam sie, ze surgen to bedzie zabieg idealny na moja skore twarzy.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...