Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość koszmar po swietach.

Nieudana korekta nosa - wyglądam okropnie :( Co teraz?

Polecane posty

Gość koszmar po swietach.

Witajcie, operacje nosa mialam robioną na poczatku listopada, miałam szeroki czubek nosa , kartoflany :O Chcialam zeby chirurg go zwęzil , moim marzeniem bylo posiadanie nosa prostego ,bez skracania. Nie poszłam do niewiadomo kogo ,ale niby dobrego polecanego i chwalonego chirurga. Zglosilam sie przed swietami do mojego chirurga, tlumaczyl sie ze ciagle jest opuchlizna bla bla ,typowa gadka zeby zbyc pacjentke. Zostalo wyciete chyba zbyt duzo chrząstki , moj nos jest bardzo cienki jak u Nicole Kidman , u nasady blisko oczu jest szerszy niz na czubku !! Poza tym chcialam zeby lekarz go nie skracał a czuje ,ze to zrobil ,widac mi dziurki ,jak u świni :O Rodzina podczas świat zwrocila uwage na moj nowy wyglad, byli ciekawi co mi sie stalo , tlumaczylam sie ze kolezanka uderzyla mnie ramieniem i mi nos spuchł :O Pewnie nie uwierzyli... Co teraz robic? Tego co zostało wyciete juz sie przeciez nie odbuduje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaarinkaaa
o kurde, współczuje:/:/ Ja tez nie jestem zadowolona narazie z efektu chociaz mialam inny zabieg niz ty bo korekte uszu. Wydaje mi sie że i tak odstają , mam o tyle lepiej ze moge je zaslonic wlosami a ty nie:/ poza tym zawsze uwazalam ze korekta nosa jest wielka ingerencja w twarz . Zmienia osobe kompletnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokkaaa
Wiesz co,ja czytałam ze nos do roku czasu sie układa,a kiedy miałaś operacje? Kurde ja ciagle waham sie nad operacja,mam szeroki,długi czubek nosa i duże dziurki w nosi ;D tzn nie jest tak źle,pasuje mi do twarzy,tak mówi mój mąż,ale nie wiem czemu uczepiłam się mojego nosa TYLKO WŁAŚNIE boję się efektu po operacji jednak jest to nos i różnie to bywa... To nie jest tak jak z operacją piersi ze dobieraja implanty wsadzaja i koniec,nos trzeba ''wyrzeźbić'' a i w razie za dużego wycięcia chrząstki to jak ten nos ratować? Wiem ze biora chrząstkę np zza ucha ale kurde nie wiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cośś
A ja z ciekawości zapytam ile taka korekta kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak to bywa...
Powinnaś pójść do chirurga(tego,który przeprowadzał zabieg) niech poprawi wygląd Twojego nosa tak,jak sobie życzyłaś,masz prawo domagać się korekty spieprzonego nosa,gdyż zapłaciłaś za ładny nos a nie za oszpecenie się jeszcze bardziej - domagaj się stanowczo naprawy tego,co lekarz źle zoperował. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onawi
a co wy myslicie ze te wszystkie aktorki dla checy sie tak poprawiaja?...juz nic nie zrobisz,trzeba sie przyzwyczaic i ja bym nastepnej nie robila bo moze byc jeszcze gorzej....tyle sie mowi dziewczynom o konsekwencjach a one nadal cuduja......wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppssssss
Wroc do lekarza albo idz do innego na konsultacje i zobacz co powie. Widzialam kiedys w tv program jak to robi sie w Chinach , oni mają malutkie noski i chcą miec takie jak europejczycy , duzo wieksze , wiec wstrzykuje sie rozne rzeczy np kwas hialuronowy, aquamid , radiesse ,silikon itp w nasade nosa wiec jest szansa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym pogadać z osobą z woj.ślaskiego-najlepiej,albo jakiegokolwiek innego o nieudanej operacji nosa.Mój nos źle się zrósł i wyglądam jak po wypadku. Mój specjalny mail-nieudanaoperacjanosa@o2.pl-bez spacji. Mam ochotę się wreszcie komus z tego wyżalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjkwdjclkjdwkv
ja niestety tez nie jestem zadowolona z mojego nowego nosa mialam miec sciaty garb i scięty czubek garba owszem juz nie mam ale na czubku mam kartofel, ktorego wczesniej nie bylo zeby bylo ciekawiej... robilam nos u binkowskiego w bydgoszczy, na konsultacji oczywisci byla gadka ze nos jest spuchniety ale teraz juz minelo 5 lat... mysle o kolejnej operacji ale strasznie sie boje ze ktos mi spieprzy calkowicie ten nos a czubek to juz w ogole chyba jest trudny do "uformowania"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alegooo
Tak Cię upiększył mistrzunio spod poznania ? nie zdziwiloby mnie to w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzicie sami
operacje nosa to totalna klapa. Mój nos ma różne profile z jednej strony zadarty z drugiej prosty, z jednej strony zapadnięty z drugiej nie. Totalna fuszerka, czuję się jak królik doświadczalny i dieło lekarza powinno być umieszczone na stronie promującą klinikę. Dlaczego tam nie pokazują błędów?! Draństwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malax26
napisz prosze u kogo robiłas nos,pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do karolciamala
Napisz u kogo miałas operowany nos. Czy u jakiegoś partacza który ma naganaczki na kafeteri? Wydaje mi sie ze boisz sie napisać kto Cię operował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apeluję mówcie
ludziom całą prawdę o wszystkich możliwych komplikacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sos.uroda
Jeśli miałaś/eś kiedykolwiek operacje plastyczne lub zabiegi upiększające, które skończyły się katastrofalnie dla Twojej urody i wymagają naprawienia Jeśli wskutek operacji plastycznych czujesz się skrzywdzona/ony emocjonalnie i fizycznie Jeśli w wyniku upiększajacych zabiegów masz zniekształcone ciało, opuchnięte rybie usta A może wizyta u fryzjera pozostawiła Cię z włosami rodem z piekła? Jeśli jesteś nieszczęśliwa/iwy z powodu nieudanych zabiegów upiększających i chciałabyś/łbyś powierzyć swój zepsuty wygląd profesjonalistom? zgłoś swój udział do programu telewizyjnego, dzięki któremu będziesz mogła/mógł pojechać do Londynu. Zajmą się tam Tobą światowej sławy specjaliści medycyny estetycznej i mistrzowie fryzjerstwa. Sprawią, że Twoja twarz, włosy, ciało zostaną naprawione . Nie przegap tej szansy i wyślij swoje zgłoszenie do krainy piękna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia052013
dziewczyny!!! ponad dwa miesiące temu miałam operację nosa (w części chrzęstnej oraz kostnej), garbik został usunięty i jest super, ale końcówka nosa...wygląda brzydko i na pierwszy rzut oka widać, że jest coś nie tak. Proszę napiszcie czy lekarz ma obowiązek mi poprawić nochal bez dodatkowych kosztów...? podpisujemy przecież oświadczenie, że jesteśmy świadome że efekt może być inny niż oczekiwany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miałam byc super szczęśliwa ;-
U kogo mialas operacje nosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika052013
w Bydgoszczy, nie ma to przecież znaczenia, miałam kiedyś tam już robiony inny zabieg i jestem zadowolona. Rozumiem, że coś może nie wyjść, każdy z nas jest inaczej zbudowany, inaczej się goją rany. chodzi mi tylko o to jakie są możliwości poprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podejrzewam, ze robilas
u bienkowskiego. bienkowski nie jest dobry w nosach, na beauty byla dziewczyna ze spiepszonym nosie przez bienkowskiego i poprawila u szczyta. nigdy nie poszlabym z nosem do bienkowskiego. poszlabym do szczyta, skupina, zawisza, stepniewskiego, ale nigdy nie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika052013
nie byłam u Bieńkowskiego jest jeszcze inna klinika w Bydgoszczy pytam o możliwość poprawy...a Ty wydajesz opinię to, że mi się nie podoba to wiem niezależnie od tego kto to robił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwiniaaaaaaaaaa
Tez jestem po nieudanej korekcie nosa czesci chrzestej....a ta krzywde zrobil mi pewnien dr z poznania. Ogolnie wydaje mi sie ze wygladalam lepiej przed operacja niz po!! niestety zaplacilam malo i mam mizerny efekt.... a jestem juz 7 miesiecy po jkorekcie, mialam skracany nos , owszem zostal skrocony ale w taki sposob, ze teraz moj nos ma ksztalt haka takjiego opadajacego mialam miec ten nos tez zwezany, ale jakos widze ze jest nadal kartoflowaty i ani sladu po zwezeniu... za kilka miesiecy chce poprawiac nois i szukam dobrego chirurga tym razem bede wymagajaca bardzo!!!! na interesie jest wiele pozytywnych opinii na temat dr charazinskiego z warszawy czy ktoras powie cos na jego temat??? co prawda korekta nosa 10 tys alewole dac tyle i miec ladny nos niz tak jak ostatnio 4 tys i nos porazke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika052013
ja zapłaciłam 8 tys. bez 5 zł dokładnie, dyskomfort da się wytrzymać, nic nie boli więc nie o to tu chodzi przecież. Czekam na wizytę kontrolną i opinię lekarza co do efektu. Na pewno dam znać co z tego wynikło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika052013
ja zapłaciłam 8 tys. bez 5 zł dokładnie, dyskomfort da się wytrzymać, nic nie boli więc nie o to tu chodzi przecież. Czekam na wizytę kontrolną i opinię lekarza co do efektu. Na pewno dam znać co z tego wynikło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia2206
Monika052013 ja tez u niego robiłam bo wiem o kim piszesz zostawiam moj email zebra2206@wp.pl odezwij sie moze wymienimy sie fotami.ja jestem juz po operacji i poprawce u dr ś i deprecha jak nic kości żle zrośnięte i 2 na wierzchu.28 czerwca mam termin dzo DR Szczyta moja ostatnia nadzieja.Wszystkim dobrze radzę omijac Bydgoszcz szerokim łukiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia2206
A zapomniałam mi dopiero wyszło wszystko po 4 mięsiacach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza zasada- NIE GRZEBIE SIĘ NIC PRZY TWARZY!!!!!! Można zrobić cycki, d**ę, brzych itd, ale nie twarz!!!!!111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×