Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Mammelle

Obwisłe piersi

Polecane posty

Gość Mammelle

Schudłam i mam obwisłe piersi. Strasznie to wygląda. Gdy na siebie patrze wydaję mi się, że mam piersi starej kobiety. Koniecznie muszę je wypełnić, nie tak szybko jednak, na razie zbieram pieniądze. Miałam duże piersi przed schudnięciem. 6! Teraz 3, a czasem nawet 2, zeleży od stanika. Trzeba je koniecznie wypełnić. Bo wstydzę się strasznie, szczególnie w łóżku z mężczyzną... nie mówię o stroju kąpielowym, czy po prostu pięknym dekoldzie.. Ile w Posce kosztuje operacja wypełnienia piersi? Czy któraś z was miała i ma ten sam problem? Piszcie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pilates
Ten sam problem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny poranek
co mam pisac,masz obwisle piersi i tyle,chcesz wypelnic to sie zainteresuj i dzwon po klinikach -proste? ,chyba najlepiej zapytac u zrodla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mammelle
Proste dla prostaka, takiego jak ty. Po to jest forum, by sie z ludzmi opiniami podzielic, by opowiedziec wlasne doswiadczenia ignorantko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypełnic można
Jeśli chodzi o metode mniej inwazyjną to, piersi mozna wypelnich stężonym kwasem hialuronowym lub własnym tłuszczem.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie jeśli chcesz ujędrnić i powiększyć biust polecam własnie własny tłuszcz albo albo kwas hialuronowy sa to bezpieczne rzeczy, jeśli trafisz do porządnego chirurga np Dr Kratowchwila, którego polecam, będziesz miała biust ja nowy i pięknie się będzie prezentował , po za tym sie podniesie i ujędrni,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Riverside
Hmm, implanty to chyba jednak metoda, która przynosi najdłużej trwające efekty - poza tym przy wszczepieniu implantów można zrobić bardzo delikatną plastykę piersi, która naprawdę zasadniczo poprawia wygląd biustu, nadmiar skóry można usunąć, przesunąć symetrycznie brodawki, cokolwiek :) Z tego co wiem, to takimi operacjami zajmuje się również wspomniany dr Kratochwil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunek
kobitki coś pisały na forum o masażu próżniowo-wibracyjnym, poszukaj i poczytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabieg wypełnienia piersi jest obecnie bardzo popularny. Wiele kobiet decyduje się na niego po ciąży lub właśnie po utracie dużej ilości kilogramów. Można wykonać go w bardzo wielu klinikach w Polsce. Jednak przed zabiegiem trzeba wybrać odpowiedniego lekarza. Najlepiej jeśli będzie się on znajdował na liście certyfikowanych specjalistów. Wtedy będziesz mieć gwarancję,że zabieg zostanie wykonany prawidłowo, a Ty będziesz zadowolona z jego efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dammma 20
Koniecznie wypróbuj zabiegu SPM DIGITAL na piesri - daje fantastyczne rezultaty już w krótkim czasie .Zabieg jest bardzo przyjemny - piersi rosną w specjalnych bańkach. Po zabiegu sa jedrne i bardzo zaokraglone. W Krakowi jest jeden tylko salon , gdzie można wykonac taki zabieg : Doris Dorin. W innych miastach trzeba szukać w google. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to racja te wypełnianie własnym tłuszczem czy kwasem schodzi po 3 latach, ale z drugiej strony tyle cierpieć przy tych implantach, to ja chyba wolę co 3 lata na wypełnienie chodzić , niż tak cierpieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznie wypróbuj BUST UP- kurację powiększająca i ujędrniająca piersi- dostępna na stronie www.joyusa.eu - gwarantuję, że pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpierw trzeba sprawdzic czy nie obwisly komorki mozgowe, moze je trzeba podciagnac, albo wypeknic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To idź do dobrej kliniki na konsultację, dowiedz się jak wygląda zabieg, jakie implanty chirurg ci proponuje i tyle :) mysle, ze powiekszenie implantami to najlepsza opcja, bo jest trwala. A te wypelnianie kwasem czy wlasnym tluszczem bardzo szybko schodzi, szkoda kasy. Z dobrych implantow to slyszalam, ze panie czesto wybierają mentory. Poczytaj opinie w sieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliffka

najlepszy efekt daje podniesienie piersi, polecam dr Dorotę Żukowską z łódzkiego Dermedu. Operoałą mnie, efekt super. Nacieszyć się nie moge. Mam znów jędrne piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ćwiczenia
regularne masaże
ewentualnie możesz sobie równeiż kupic tabletki na biust. Oczywiście nie żadne no name, których jest dużo sprzedawanych na allegro, ale takie prawdziwe skuteczne tabletki na biust. Tabletki o dobrym składzie powinny nie dość,ze przywrócić jędrność biustu to jeszcze znacznie go podnieść i powiekszyć ( nieduzo ale spokojnie da się w taki sposob uzyskać jeden rozmiar).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Podejścia miałam dwa. Nie będę pisała może o tabletkach z których nie byłam zadowolona bo było to już kilka razy i z tego co widzę to nawet nie są juz w sprzeday ( w sumie nic dziwnego biorąc pod uwagę ich kiepskie działanie....). Drugie jakie brałam to Perfect Bust. Kupiłam sobie cały zestaw z kremem do biustu I te właśnie mi pomogły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co , sama się nad tym zastanawiałam ale tabletki brałam już naprawdę jakiś czas temu ( dobre kilka miesięcy bo zaczełam brać jesienią rok temu). No i jak widze swój biust i sobie porównuje z tym co było wcześniej to nie. Nie pomniejszyły się po perfect bust 🙂 Ale zobaczymy co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam taki problem, schudłam ponad 20 kilo i od dawna marzyłam o operacji piersi lecz było to tylko marzenie ponieważ nie stać mnie nigdy było na takie kosztowności ale w tym roku postanowilam sobie że każdy powinien walczy o swoje marzenia i zapisałam się na konsultacje u doktora miałam wpłacić 6 tys do końca maja pierwsza ratę ale przez wirusa nie pracuje a wypłaty są marne i jestem załamana moje marzenia chyba się nigdy nie spełnią 😒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×