Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ktooooooos

Oczka!! Zobaczcie!!

Polecane posty

Gość ktooooooos

Witajcie. Doskonale wiem, że można zrobić operacje kształtu oczu.. ale można zrobić taka jak mam na zdjęciu?? I ile by to kosztowało?? Napewno cos w okolicach 3 tyś.. Na zdjęciach chodzi mi przede wszystkim o dolną część oka.. :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6bb3297b0d9f0d5c.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_N_N_A
Na twoim miejscu nie ruszałabym oczu,nie są złe,nie masz np.zeza.A zdjęcia na które się powołujesz...Hmmm...myśle,że odpowiedni makijaż załatwi sprawę.Udaj się do dobrego gabinetu kosmetycznego,narazie.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktooooooos
Ale to tak nie ładnie wygląda.. nie szukam sobie tego na siłe.. ale jak widze się w lustrze.. czy na zdjęciu.. i są TAKIE brzydkie.. a chciałabym miec to wszystko ładnie przy oku.. i przez takie coś nie mogę malować kresek pod oczami ;O Bo to wogóle ładnie nie wygląda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagia
przepraszam ale szukasz dziury w całym, fajnie że masz tylko taki problem ale rozumiem i nie kryrtykuję, dla ciebie może być duży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagia
przepraszam ale szukasz dziury w całym, fajnie że masz tylko taki problem ale rozumiem i nie krytykuję, dla ciebie może być duży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty masz cos nie z okiem a z
głową. Nie mysałaś o przeszczepie mózgu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktooooooos
ten kto pisze, że trzeba inny mózg.. sam tego potrzebuje. I to bez wątpienia.. nagia - to nie jest mój jedyny problem.. a mam ich kilka.. i nie koniecznie dotyczące tylko wyglądu.. ;/ Ale chyba mozna coś z tym zrobić.. operacja? I to się zalicza do zmiany kształtu oczu.. tiaa.. poszukałam trochę w necie o tym.. ale prawdę mówiąc nie wiele znalazłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziorek
obys tylko taką operacją czy zabiegiem nie pogorszyła sobie sprawy. Naczytac się mozna tu wiele o niedomykających się potem powiekach itp. Myslę że przesadzasz i ze to pierdoła a mozesz sobie naprawdę zaszkodzić więc to jeszcze przemysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjjjjjj
pokaz nam cala swoja twarz, twarz oceniamy jako calosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktooooooos
Twarzy tu nie dam.. co najwyżej moje oko :P Zanim bym cokolwiek zrobiła to musiałabym poczytać i dowiedziec sie o tym jak najwięcej.. i dlatego załozyłam ten topik ;) A jak pisałam.. mało znajduje informacji o zmianie kształtu oczu.. własciwie to nic ;o .. jak już to korekcja powiek (dolne i górne) i według mnie to o czym ja tutaj pisze zalicza się chyba do dolnych (?) A jak juz znajde jakieś zdjęcia.. to wogóle nie związane z moim problemem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziorek
bo takich operacji jest niewiele. Mogą zrobić lekko skośne, podcinając pewnie skórę gornej powieki, ale nic innego nie przychodzi mi do glowy, nie zszyją przecież kącika oka bo pewnie ksztalt by się poprawil ale oko napewno zmniejszyło. idz do dobrej wizazystki a ona nauczy cie to tuszowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
zaden szanujacy się chirurg nie spełni takiej fanaberi.Możesz trafić jedynie na żadnego kasy partacza....uwazaj dziewczyno bo oszpecisz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktooooooos
taakk.. nie mam zamiaru nic z tym teraz robić.. chce tylko się o tym dowiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarakkkkk
a mi sie takie rozciagniete jakby skosne czy w ksztalcie migdalow podobaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy będzie makijaż
permanentny, zapłącisz 250 za dolne i 250 za górne kreski i na 3-5 lat będziesz miała kreski jak eyelinerem, to bardzo praktyczne i niedrogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×