Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martagrzechu warta

odmłodzenie szyi

Polecane posty

Gość martagrzechu warta

Dziewczyny może mi któraś z Was polecić dobry zabieg na szyję Twarz jest u mnie ok, ale szyja mnie postarza. Botox podobno na szyi nie zawsze się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy się nie sprawdza, bo botox jest do likwidacji zmarszczek mimicznych. Szyja raczej nie ma mimiki tylko skóra wiotczeje i zwisa. Tylko lifting

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mart grzechu warta
Dziękuję, za pomoc. Na lifting to nie zdecyduje się, nie będę miała tyle wolnej kasy. Szkoda, że nie można podziałać mniej radykalnie od liftingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Czechach dziewczyny robią ,tam szyja i dół twarzy kosztuje 3 000zł. Taniej niz ciągłe dostrzykiwanie botoxu. Poczytaj na beauty polska, są zdjęcia , ładnie doktorek robi. Niestety długie terminy, ale warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarszczona
czy to znaczy,że w Czechach ten lifting szyji i części twarzy to Brzuchalski robi operacyjnie? Cholernie boję się operacji i ciącia...a jak mu nie wyjdzie,albo wynikna jakieś inne komplikacje? Nie ma naprawdę innych sposobób odmłodzenia szyji? Niestety ja mam okropnie pomarszczona szyję,a mam dopiero 47 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie kosmetyczkia zaproponowa
ł coś co sie nazywa Environ. Idę za 2 tygodnie, zobaczymy. 200zł. mam 46 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przecierz można już
wykonać mnustwo zabiegów liftingujących nieoperacyjnych: fotoodmładzanie , mezoterapia , podgrzewanie kolagenu falami RF,po co sie kroić skoro to już przestarzałe metody, a po takim zabiegu liftingu i tak trzeba skorzystac z zabiegów po, tylko że lekarze tego nie mówią. Mi lekarz powiedział dopiero po operacji że teraz mam sobie zrobic botoks na mimiczne , mezoterapie na cała twarz, podgrzweanie kolagenu na dół twarzy i fotoodmładzanie na szyje, to się pytam po co dałam 7tys za lifting?? Skoro efekty to zobaczyłam tak naprawdę dopiero po tych wszystkich zabiegach! Utopia z tym liftingiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Przecierz można już
Z tego co piszesz widac calkowity brak orientacji w temacie.Na co Ty liczylas? Na to,ze lifting ujedrni skore? Nigdy tak nie bylo i nie bedzie,to tylko wyciecie nadmiaru skory a o jedrnosc trzeba do konca zycia dbac innymi metodami typu mezoterapie,peelingi i wiele innych.Lifing nigdy tego nie bedzie w stanie zastapic.Botoksu takze nie zastapi,miesnie kurcza sie nadal i nadal skora sie marszczy. Zabiegi takie jak fotoodmładzanie , mezoterapia , podgrzewanie kolagenu falami RF itp nie zastapia NIGDY liftingu chirurgicznego.Jesli o czyms nie masz pojecia to po prostu nic nie pisz ....tak bedzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benka 100
Kurcze , wiem o czym mówisz_ szyja to masakra bo od razu zdradza wiek. Z tego co wiem nie ma zabiegu na szyję - oczywiście można próbować liftingu, ale kasa! i nie wiadomo co będzie dalej , po operacji. Ja to się jednak boję( Polecam to, co sama wypróbowałam : serum do twarzy , ale możę też być na szyję z linii dermatopoietin. Działanie jest proste: po nałożeniu skóra sama zaczyna się regenerować i produkuje kwas hialuronowy, elastynę oraz kolagen. Niebywałe, ale to tak , jakby sama zaczynała się odmładzać! Ja stosuję już dwa tygodnie i jestem zachwycona! Polecam - totalne wygładzenie a skóra staje się bardzo zwarta , taka jakby gęsta i nic mi nie wisi!!!! Minus - można kupic tylko online, ale warto poszukać w necie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesgabi
Witam ,ja mogę polecić zabieg INFINI .Jest to ilgłowy termolifting RF czyli jednoczesne mikronakłówanie i podgrzewanie skóry za pomocą fal radiowych .urządzenie weszło niedawno na rynek .Należy wykonać od 1 do 3 zabiegów w odstępach ok 6 tygodnii.Ja wykonałam 2 zabiegi i jestem zachwycona.Zabieg wykonałam w klinice Beautymed w Warszawie i z całą pewnością mogę polecić ten klinikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1209
Ja mogę polecić abrazję wilgotną, co prawda najlepiej ją chyba stosować przy wczesnych zmarszczkach - ja się w to wpisuję i u mnie fajnie zadziałało. Zabieg robiłam w DS Instytut w Warszawie i bardzo polecam, ja robiłam cały zestaw - twarz, szyja, dekolt i podziałało na wszytsko obszary:) zmarszczki są lekko wygładzone i ogólnie skóra prezentuje się dużo lepiej, jest taka bardziej świeża, odmłodzona. Jeżeli ktoś oczekuje takiego wlaśnie efektu to polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Jest kilka sposobów na odmładzanie szyi: - botox - jak najbardziej - ale w przypadku platyzmy - wpiszcie w google botox platysma - i wejdźcie w grafiki - jest to szczególne zastosowanie toksyny botulinowej dla doświadczonych lekarzy - przykładowy link: http://www.nashvillebeautygirl.com/2012/01/botox-can-be-used-where.html - wypełnienie kwasem hialuronowym; - rewitalizacja zmarszczek odpowiednim koktajlem np. Jalupro HMW, skinboostery - Restylan'a - 3-6 zabiegów w 4 tygodniowych odstępach - odmładzanie preparatem Radiesse; - seria zabiegów DERMAPEN 3-6 zabiegów w 4-tygodniowych odstępach czasu - frakcjonowanie laserowe laserem ablacyjnym CO2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia2000
skuteczną metodą może okazać się także fotoodmładzanie, nieinwazyjna metoda, za pomocą której bezboleśnie odmłodzisz skórę, zniwelujesz oznaki starzenia, poprawisz koloryt skóry. Efekty są super, więc możesz być naprawdę usatysfakcjonowana po zabiegu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ines789
Odmłodzić szyję można na różne sposoby, ale jeśli chodzi o sprawdzoną metodę, może jeszcze nie do końca tak popularną jak chociażby botoks, to mogę polecić zabiegi roll-citem. Ja osobiście poddawałam się takim zabiegom w Centrum Medycznym Krajmed w Warszawie, byłam na dwóch takich wizytach i moja szyja faktycznie wygląda młodziej. Nie jest już brzydka i pomarszczona jak wcześniej… Sama metoda polega na rozjeżdżaniu konkretnej powierzchni ciała wałeczkiem z malutkimi igiełkami, które nakłuwają skórę, także tę najcieńszą. W planach mam kolejne wizyty, bo ważne żeby takim zabiegom poddawać się cyklicznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuczek2008a
Ja kiedyś robiłam ten wałeczek z igiełkami - rzeczywiście fajna sprawa. Teraz przerzuciłam się na softtrix - też dziureczki, ale dodatkowo efekt liftingujący no i jest to bezpieczniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie fotoodmładzanie pomogło usunąć kilka przebarwień na twarzy. Sam zabieg laserem frakcyjnym co2 pixel, w sumie seria, bo wykonałam 3, była dość przyjemna. Polecam taki zabieg wykonać jesienią, zimą lub wczesną wiosną, bo lato i słońce będą przeszkadzały w rekonwalescencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwaczka123
proponuję skoczyć do specjalisty na konsultacje. dziewczyny, prawda jest taka,że każda z nas jest inna. jedna ma zmarszczki genetyczne, inna się nie wysypia, jeszcze inna jest przemęczona, albo źle się odżywia. przyczyn jest tysiące!! każda buzia, szyja etc też jest inna. wiec cięzko doradzic przez monitor nie bedąc specjalistą. najlepiej wybrac dobrą klinikę i tam zasiegnąc fachowej rady. mam na swoim koncie 1 sprawdzone miejsce, tu macie link: http://beautymed.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka poleciła mi ten salon: http://www.drpernak.pl/ Wykonali mi kilka zabiegów odmładzających i widzę zdecydowaną poprawę. Moim zdaniem warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poradziła też twojemu tacie hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam właśnie idealną szyję, mimo ze nigdy z nią nic nie robiłam- nawet kremu nie wcierałam nigdy- zero zmarszczek, zwisów, obręczy: skóra wygląda identycznie jak gdy miałam 16 lat. a o twarzy niestety nie mogę tego powiedzieć, mimo że dbam i od zawsze używam dobrych kremów, chadzam do kosmetyczki itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo_fi
Spróbuj resurfacingu laserem ResurFX, w Vici Clinic w Krakowie robią takie zabiegi (przy okazji mają teraz promocję - 1+1 gratis). Efekty są bardzo dobre, można poczytać opinie w internecie; moim zdaniem bardzo warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko osocze. Niesamowite efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile zabiegów osoczem robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dekolt i szyję jest niezastąpione serum EVENSWISS ze Szwajcarii. dodatkowo można go używać również na okolice ramion ( tam , gdzie wisi skóra). Okropne jest to, że kobiety nie dbają ani o szyję, ani o dekolt ani ręce. I jest klops! Skóra twarzy wyprasowana a niespodzianki poniżej :) Najlepsza cena na EVENSWISS jest w sklepie www.sheartist.com Można też napisać do nich po promocję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na szyję bardzo dobrze działa ostrzykniecie atelokolagenem. ja stosowałam linerase na wiotką skórę szyi (mam na myśli też słoje, czy zmarszczki venus - jak zwał tak zwał), dekolt i dłonie. sam zabieg przypomina mezoterapię, ale nakłuwanie jest w mniejszej ilości miejsc. jedna ampułka starcza na 3-4 okolice, koszt zabiegu to około 1000zł. Ja miałam 3 serie i jestem mega zadowolona. Zmarszczki znacznie się spłyciły, skóra jest napięta, gładka, zrewitalizowana (dłonie bardzo się poprawiły). Polecam! Jeśli macie pytanie chętnie odpowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to nie ma zabiegów na odmłodzenie szyi? Oczywiście, że są, nie wiem jak można by było poddawać zabiegom twarz, a szyję zostawić nieruszoną? Bez sensu, przecież na niej też widać "znak czasu"... Powiem więcej, moja siostra taki zabieg przechodziła, tylko nie żadne zastrzyki jak tu piszecie, a laser , dokładniej fraxel repair w klinice Krajewski. Nie widziałam się z nią jak dochodziła do siebie po zabiegu, podobno trwało to 2 tygodnie. Jak zobaczyłam ją już "po wszystkim" to efekty były widoczne gołym okiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
linerase daje świetne efekty i to właśnie na szyi! podczas jednego zabiegu można zająć się zarówno twarzą, szyją i dłońmi więc wszystko będzie równomiernie odmłodzone - zero dziwnego efektu, bardzo polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA wiem ze botox wcale nie jest drogi. nawet jak sobie podsumujesz ile to kosztuje w momencie jak się go regularnie powtarza co pół roku to i tak wychodzi taniej i na pewno skuteczniej niż te wszystkie super wymyślne kremy. Zachecam do odwiedzenia tej kliniki http://www.aestheticmed.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadazm się z opinią, że linerase to świetny wybór! sama wykonywałam ten zabieg jakieś 3 miesiące temu i jestem zachwycona efektem! lifting bez skalpela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używajcie kremu do szyi HB - powinien w kilka tygodni dać sporą poprawę, wyeliminuje niewielkie zmarszczki, a ogólnie ta szyja powinna wyglądać bez porównania lepiej. Oczywiście kluczowa jest po prostu systematyczna pielęgnacja, a jednak ludzie tego nie pilnują jak powinni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×