Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anitka123

odsysanie tłuszczu/cellulit

Polecane posty

Gość anitka123

czy odsysanie tłuszczu z brzucha powoduje zniknięcie cellulitu?? tak się ostatnio zastanawiałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też jestem ciekawa
i jaką metodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata123
Nie wiem czy jedno pomoże drugiemu ale słyszałam o metodzie elos-VelaShape , to jest urządzenie do redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu. Działa to na zasadzie masażu mechanicznego, ssącego i dodatkowo podczerwieni i prądu. To jest metoda bezinwazyjna co najważniejsze dla mnie. Boję się liposukcji itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-N-N-A
co za bzdura,usuwanie tłuszczu-to usuwanie tłuszczu,celulit nie zniknie,czarów nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ja bym się do końca nie
zgodziłą bo tłuszcz i cellulit w niektórych przypadkach są powiązane ze sobą, nierówna powierzchnia skóry charakterystyczna dla cellulitu, jest głównie spowodowana degeneracją włókien utrzymujących nabrzmiałe komórki tłuszczowe. Mechaniczne manipulowanie wiązaniami włóknistymi, redukuje tkankę tłuszczową na danym obszarze i doprowadza do tego że skóra jest gładsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem po liposukcji
miałam lipo ud, bioder i brzucha cellulit po tym nie znika i na konsultacji każdy dobry chirurg Ci to powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beautybecia
Hej! cellulitu niestety nie usuwa, ale zawsze możesz zredukować to odpowiednimi ćwiczeniami, dieta i piciem wody! Osobiście polecam liposukcje ud! Naprawdę zabieg odmienił moje życie na lepsze! Mało tego jeśli myślisz o powiększeniu piersi zawsze możesz wstrzyknąć tłuszcz z ud w biust! Odsyłam do poczytania i zapoznania się z ofertą!! http://www.christofferingves.pl/pl/liposukcja-warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×