Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Operacja biustu

Polecane posty

Gość gość

Chciałabym poddać się operacji powiększenia biustu. Zastanawiam się od czego zacząć? Iśc na konsultację? Jak wybrać chirurga, implanty? Czym sie kierowac? No i jak z doborem rozmiaru miseczki? Z jednej strony chcę, żeby zmiana była widoczna, ale z drugiej- boje się sztucznego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z jakiego miasta jestes? rozeznaj sie, jaki chirurg jest dobry. najwiecej info pewnie uzyskasz podczas konsultacji, ale w necie mozesz poczytac chociazby o roznych implantach (producentów jest wielu na rynku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wingoronka023
Hmm, dla mnie oprocz wybor****irurga, wazny tez byl wybor implantow- bo to rowniez od nich zalezy powodzenie operacji. Na razie robie rozeznanie w temacie i na ten moment sklaniam sie ku Mentorom. Jak poczytasz o nich w sieci to dowiesz sie na przyklad, ze siwiec chodakowska czy rozenek maja powiekszone piersi tymi implantami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helka28
tez mysle o operacji, ale mam sporo obaw czy to bezpieczne czy jakies powiklania sie nie pojawia?? urodzilam dwojke dzieci i moje piersi nie wyglada juz najlepiej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewe203
wydaje mi sie, ze najlepsze sa implanty mentor, bo mają najnizszy odsetek powiklan i masz dozywotnia gwarancje. no i wazne jest tez to, ze po operacji nie masz problemu z badaniami profilaktycznymi pod katem raka, bo mentory nie maja chipa (on zaburza obraz podczas badania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja uwazam,ze pakowanie sobie do piersi obcego ciala to jest chore.rozumiem,ze ktos chcialby miec wieksze piersi ale to mozna powiekszyc wlasnym tluszczem anie silikony wkladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypełnienie tłuszczem nie da Ci takiego efektu jak implanty. Poza tym dobrze włożony implant i jeszcze dobrej jakości (mentor) będzie wyglądał naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jorka01
Nigdy w zyciu nie powiekszylabym biustu wlasnym tluszczem. Od kiedy stosuje sie ta metode? Od zaledwie kilku lat? Skad wiesz czy za jakis czas nie okaze sie, ze ta metoda prowadzi do jakichs powiklan w organizmie? Implanty sa przebadane, sprawdzone, a mentory wybieraja nawet celebrytki, wiec to produkt z gornej polki, chociaz cenowo nadal przystepny dla przecietnej Kowalskiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marooo
no tak, lepiej wybierac metody,ktore sa znane i chirurdzy sa obeznani w ich wykonywaniu. zreszta te nowe sposoby to chyba nawet nie daja zbyt trwalego efektu i co jakis czas trzeba robic poprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałam ostatnio na facebooku filmik z operacji chyba aquafilling, pojawily się komplikacje, cos okropnego, kobieta miała znieksztalcona piers i problemy zdrowotne. wiec jeśli już zmieniac wygląd biustu to poprzez klasyczna operacje biustu czyli wszczepienie implantow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HaniaMasiaczek
Dnia ‎10‎.‎09‎.‎2018 o 16:35, Gość gość napisał:

a ja uwazam,ze pakowanie sobie do piersi obcego ciala to jest chore.rozumiem,ze ktos chcialby miec wieksze piersi ale to mozna powiekszyc wlasnym tluszczem anie silikony wkladac

Nigdy w zyciu!! poczytaj sobie od jak dawna sa wszczepiane implanty a jak długo robi się powiększanie biustu własnym tłuszczem. Przeciez tłuszcz się przemieszcza, niewiadomo jak to w organizmie się zachowa, jak dla mnie jest to ogromne ryzyko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×