Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Operacja nosa dr Krzysztof Potocki

Polecane posty

Gość gość

Witam wszystkich, czy ktoś mógłby mi powiedzieć coś na temat operacji nosa u dra Potockiego? Jakim jest lekarzem oraz o efekcie operacji, będę bardzo wdzięczna, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piekna85 2015.01.14 na poczatku grudnia miałam operacje korekty nosa u dr Potockiego bylam bardzo zdenerwowana poniewaz nigdzie nie było napisane jakie noski robi na konsultacji doktor bardzo rozwazny nie wygadany gdy zobaczylam pierwszy raz moj nos po prostu super moj nosek jest śliczny ,malutki bez garba a miałam wielki i garbaty a w dodatku krzywy .Jeszcze jest spuchniety ale zmienia sie z dnia na dzien usmiech.gif Opieka pielegniarek fantastyczna !!!! z czystym sumieniem moge napisac ze jestem bardzo zadowolona usmiech.gif Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.01.06 Witam, w grudniu 2014 r mialam calkowita korekte noska, operowal mnie dr potocki.wiem , ze tutaj wypowiadacie sie przede wszystkim o dr szczycie.jednak chcialabym powiedziec cos na temat dr potockiego.z operacji jestem zadowolona, widzialam opinie o doktorze, a to ze powsciagliwy, milczacy.jak dla mnie to tylko dziala na jego korzysc, jest fachowcem jedynym w swoim rodzaju, efekt operacji przerosl moje oczekiwania, krzywa przegroda, zlamany wczesniej nosek w wyniku wypadku, a tu po zdjeciu gipsu jak nowy, prosty, symetryczny i co najwazniejsze pasujacy do buzi.dlatego tez polecam szczegolnie tym, ktorzy doceniaja kwalifikacje a nie czarujacy sposob bycia, od spektakularnego szow, jest w tej klinice inny lekarz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teocerimic1988iekxb
piekna85 2015.01.14 na poczatku grudnia miałam operacje korekty nosa u dr Potockiego bylam bardzo zdenerwowana poniewaz nigdzie nie było napisane jakie noski robi na konsultacji doktor bardzo rozwazny nie wygadany gdy zobaczylam pierwszy raz moj nos po prostu super moj nosek jest śliczny ,malutki bez garba a miałam wielki i garbaty a w dodatku krzywy .Jeszcze jest spuchniety ale zmienia sie z dnia na dzien usmiech.gif Opieka pielegniarek fantastyczna !!!! z czystym sumieniem moge napisac ze jestem bardzo zadowolona usmiech.gif Pozdrawiam Jasne http://tiny6.com/32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arboyvervi1977vdwwy
Witam wszystkich, czy ktoś mógłby mi powiedzieć coś na temat operacji nosa u dra Potockiego? Jakim jest lekarzem oraz o efekcie operacji, będę bardzo wdzięczna, pozdrawiam Jasne http://bindti.es/23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terdaverfau1981grqhp
piekna85 2015.01.14 na poczatku grudnia miałam operacje korekty nosa u dr Potockiego bylam bardzo zdenerwowana poniewaz nigdzie nie było napisane jakie noski robi na konsultacji doktor bardzo rozwazny nie wygadany gdy zobaczylam pierwszy raz moj nos po prostu super moj nosek jest śliczny ,malutki bez garba a miałam wielki i garbaty a w dodatku krzywy .Jeszcze jest spuchniety ale zmienia sie z dnia na dzien usmiech.gif Opieka pielegniarek fantastyczna !!!! z czystym sumieniem moge napisac ze jestem bardzo zadowolona usmiech.gif Pozdrawiam Jasne http://enhat.ch/4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crampihengli1971grqzl
Witam wszystkich, czy ktoś mógłby mi powiedzieć coś na temat operacji nosa u dra Potockiego? Jakim jest lekarzem oraz o efekcie operacji, będę bardzo wdzięczna, pozdrawiam Jasne http://fc.cx/25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś sama miałam operować nos u Potockiego, ale z braku opinii zrezygnowałam, teraz zdarzyło się że widziałam jakieś komentarze o Potockim, raczej nikt na niego nie narzeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trwają ostatnie zapisy do BazyModelek.com Panel wiosenny zostaje zamknięty z dniem 31.01.2015r. Pacjentki-modelki NIE PŁACĄ ZA ZABIEGI!!!! Jeśli chcesz jeszcze dostać sie na listę modelek, wypełnij formularz i czekaj na kontakt z naszej strony. W lutym spotkanie konsultacyjne z naszymi specjalistami i pierwsze w tym roku szkolenia dla lekarzy z medycyny estetycznej. kolejny nabór już jesienią 2015r. Liczba modelek ograniczona. Wybieramy te, które zgłoszą się najszybciej. Pozdrawiamy i czekamy na ostatnie zgłoszenia. Zespół BazaModelek.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plosnimico1976yiatl
Witam wszystkich, czy ktoś mógłby mi powiedzieć coś na temat operacji nosa u dra Potockiego? Jakim jest lekarzem oraz o efekcie operacji, będę bardzo wdzięczna, pozdrawiam Jasne http://s.zuly.de/2pp5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MikaWol
mnie też interesuje i to bardzo, jak dr Potocki operuje nosy tym bardziej, że u mnie byłaby to poprawka po nieudanym zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Jestem 4 m-ce po zabiegu nosa u dra Potockiego i z czystym sumieniem mogę polecić lekarza. Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, a jestem po rozszczepie więc jest to dodatkową komplikacją. Oczywiście ze względu na moją specyfikę mój nos nigdy nie będzie idealny, ale ja jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikawol
do gościa z 18.11.2015 23;18 czy mogłabyś się ze mną skontaktować ja mam zaplanowaną operację nosa u dr Potockiego i chciałabym uzyskać opinie pacjenta, którego operował Doktor mikawol@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosx
Do MikaWol Hej. I jak zdecydowalas sie na poprawke u dr Potockiego? Ja tez sie nad nim zastanawiam. U mnie bylaby to napewno rekonstrukcja nosa, tzn podniesienie grzbietu i w miare mozliwosci wydluzenie koncowki. Bo poprzedni chirurg zjechal mi nos calkowicie.. omijajcie dr Czopkiewicza szerokim lukiem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosx
Mikawol .. napisze do ciebie jeszcze maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmikawol
do gosx chyba pozostanę przy dr potockim do dr łątkowskiego mam po prostu za daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje u Szczyta, co wzbudza we mnie niechęć wobec tego lekarza, Szczyt sprtolił mi nos, podejrzeewem ze swoich pracowników nie ma lepszych niz on sam, ale mogę się mylić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suzi1
Moja kolezanka miala korekte nosa u tego lekarza wyszlo super az zachecona poszlam do niego Na konsultacje odnosnie korekty powiek, natomiast zastanawiam sie czy skoro dr dobrze operuje nosy to rowniez powieki. Czy ktoras miala korekte powiek u dr Potockiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mikawol,gosx dziewczyny mialyscie juz poprawke u potockiego ?mozecie udzielic informacji ? Ja mam ten sam problem pomozcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takze prosba do innych dziewczyn ktore robily nos u niego czy mozecie przeslac fotki z nowymi noskami bardzo was prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikawol
Wini21 ja jeszcze czekam, bo mam dość odległy termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikawol a co nie wyszło z twoim nosem u kogo robiłaś zabieg? Jak się czujesz jesteś w stanie normalnie funkcjonować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostowano mi przegrodę-mam trudności z oddychaniem, ale przegroda jak była krzywa tak jest- mnie zabieg robili w państwowej instytucji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HelgaHelga
Czesc, planuje isc do dr Potockiego i chcialabym zapytac osoby, ktore przeprowadzily u niego korekcje nosa, czy sa zadowolone, czy jest efekt i jaka korekcje nosa mialy? Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otoja1
tez jestem zainteresowany operacja nosa u doktora; czy ktos moze podeslaac jakies opinie?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Miałam całkowitą korekcję nosa u doktora Potockiego ok 5 miesięcy temu Nie polecam Obsługa w klinice na niskim poziomie, lekarz poświeca malo czasu na konsultacji i przed samym zabiegiem ok 5, 10 minut. Nie doradza, malo mowi, po zabiegu nic nie doradzi jak dbac o nowy nos, zadnych zalecen, o wszystko trzeba sie samemu pytac. Nos jest z jednej strony bardziej wklęśnięty , przez co wyglada dziwnie, jedna dziurka jest wieksza od drugiej i ma inny kształt Nos delikatnie zmniejszony, na tyle ze rodzina i znajomi nie zauwazyli roznicy! Cena za zabieg wygórowana, nieadekwatna do jakośći i obsługi Odradzam, warto poszukać innego chirurga plastycznego Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Jestem po operacji zmniejszenia piersi u doktora Potockiego. Faktycznie niewiele mówi lecz ja o co chciałam zapytałam. Zawsze kiedy dzwonię jest dostępny. Efekt jest dokładnie taki jaki chciałam. Pacjentki po zabiegu w każdej chwili kiedy coś je niepokoi mogą zgłosić sie na konsultacje. Osobiście taki styl pracy lekarza bardzo mi odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem po zabiegu redukcji piersi i uważam doktora Potockiego za wspaniałego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie. Jestem po zabiegu o dr. Potockiego. Personel kliniki bardzo życzliwy i pomocny. Nie wiem skąd te negatywne odczucia. Jeśli chodzi o informacje o tym jak dbać o nos czy piersi po pielęgnacji to w klinice jest możliwość uzyskania informacji i wsparcia zarówno od posiadająca taką wiedzę pielęgniarek w gabinetach zabiegowych jak i dr. Szwedo który zajmuje sie rehabilitacją po zabiegach. To wszystko jest w cenie zabiegu, więc trzeba tylko chcieć z tego skorzystać. Doktor Potocki nawet kiedy operuje schodzi między operacjami kiedy jego pacjentki chcą coś skonsultować po zabiegu. Jednak jesli ktoś nie ma przekonani do danego lekarza powinien szukać innego. W przeciwnym razie zawsze po zabiegu bedzie szukał dziury w całym. Lepiej zrobić miejsce tym co chcą i czekają kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość galicjja
Witam . Jestem po wtórnej operacji nosa i dr potockiego. Póki co czekam na zdjęcie gipsu. Pierwsza operacje zepsuł dr Małek(Kraków) radzę dB sie zastanowić czy warto krócej czekać i mniej zapłacić czy oddać sie w dB ręce. Mam nauczkę na sobie. Opieka w klinice bardzo życzliwa. Inna rzeczywistość niż za pierwszym pechowym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×