Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zacznijmy wszystko od poczatku

Operacja nosa u dra Krawczynskiego

Polecane posty

Gość Zacznijmy wszystko od poczatku

Zapraszam wszystkie dziewczyny, ktore operowaly, operuja lub beda operowaly sie u dra Krawczynskiego. Niech pisza te zadowolone i niezadowolone. Podzielmy sie uwagami i spostrzezeniami. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie słyszałam o nim
gdzie on operuje i czy się doktor sam tu nie reklamuje, bo widziałam na innym topiku, że chyba tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mła33
dra_cula widzę, że masz NOSA do interesów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dra_cula
:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhhh
wszystkie wpisy nas tym wątku są robione przez jedna osobę (która pisze sama z sobą) - łatwo to sprawdzić. Albo jesteś chory psychicznie, albo masz duży problem z dr albo jesteś konkurencją tego lekarza. Sprawdziłam, ze od kilku dni ciągle piszesz na kilku wątkach i pod różnymi nickami oszczerstwa itp pod adresem tego lekarza. Zresztą w marcu z też znalazłam kilka twoich wpisów o podobnej treści i na podobnie niskim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhhh
p.s Panie M. myslę, że dr też dojdzie szybko kto mu robi koło .... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacznijmy wszystko od poczat
W ogole nie rozumiem osob, ktore sa przeciwne dr K. Znaczy sie rozumiem, ze moga go nie lubiec ale w takim ukladzie po co w ogole wchodza do tego watku. To jest watek przeznaczony dla dziewczyn, ktore u niego operowaly sie lub maja zamiar operowac. Nawet jesli sa osoby przeciwne temu to co ich to obchodzi. Ten watek zostal stworzony dla tych, ktore dra lubia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogole nie rozumiem osob, ktore sa przeciwne dr K. Znaczy sie rozumiem, ze moga go nie lubiec ale w takim ukladzie po co w ogole wchodza do tego watku. To jest watek przeznaczony dla dziewczyn, ktore u niego operowaly sie lub maja zamiar operowac. Nawet jesli sa osoby przeciwne temu to co ich to obchodzi. Ten watek zostal stworzony dla tych, ktore dra lubia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzydlistwo
Poniżej jak to się robi: 16:50 [zgłoś do usunięcia] sensuelle a tutaj troszke o moim lekarzu,we wtorek mam symulacje: Michał Krawczyński dr n. med., specjalista otolaryngolog, specjalista chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej twarzy (certyfikat IFFPSS), chirurg ogólnyDr Krawczyński jest pierwszym Polakiem, który otrzymał stypendium Europejskiej Akademii Chirurgii Plastycznej Twarzy. Po odbyciu staży w Europie i Stanach Zjednoczonych zdał egzamin specjalizacyjny American Board Of Facial Plastic And Reconstructive Surgery w Waszyngtonie uzyskując, jako pierwszy Polak, Certyfikat Międzynarodowej Federacji Towarzystw Chirurgii Plastycznej Twarzy i Europejskiej Akademii Chirurgii Plastycznej Twarzy. Jest także wykładowcą i uczestnikiem międzynarodowych kursów z zakresu chirurgii plastycznej nosa i twarzy w kraju i za granicą. W latach 2005-2009 dr Krawczyński wykonał blisko 500 operacji rynoplastycznych, w tym kilkadziesiąt pionierskich w Polsce zabiegów mikrochirurgicznej rekonstrukcji przegrody i grzbietu nosa z użyciem polidioksanonu u dzieci, za co w 2007 roku otrzymał Pierwszą Nagrodę Naukową Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Dziecięcych. Dr Krawczyński jest absolwentem Akademii Medycznej w Łodzi (1997r), w latach 1999-2007 zdobywał i doskonalił umiejętności z zakresu chirurgii endoskopowej zatok, nosa i twarzy m.in. pod okiem profesorów Castelnuovo, Palmy, Cooka, Wanga i Trenite. Uzyskał też tytuł doktora nauk medycznych na podstawie pracy na temat diagnostyki endoskopowej u dzieci Dr Krawczyński jest pierwszym Polakiem, który otrzymał stypendium Europejskiej Akademii Chirurgii Plastycznej Twarzy. Po odbyciu staży w Europie i Stanach Zjednoczonych zdał egzamin specjalizacyjny American Board Of Facial Plastic And Reconstructive Surgery w Waszyngtonie uzyskując, jako pierwszy Polak, Certyfikat Międzynarodowej Federacji Towarzystw Chirurgii Plastycznej Twarzy i Europejskiej Akademii Chirurgii Plastycznej Twarzy. Jest także wykładowcą i uczestnikiem międzynarodowych kursów z zakresu chirurgii plastycznej nosa i twarzy w kraju i za granicą. W latach 2005-2009 dr Krawczyński wykonał blisko 500 operacji rynoplastycznych, w tym kilkadziesiąt pionierskich w Polsce zabiegów mikrochirurgicznej rekonstrukcji przegrody i grzbietu nosa z użyciem polidioksanonu u dzieci, za co w 2007 roku otrzymał Pierwszą Nagrodę Naukową Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Dziecięcych. Dr Krawczyński jest absolwentem Akademii Medycznej w Łodzi (1997r), w latach 1999-2007 zdobywał i doskonalił umiejętności z zakresu chirurgii endoskopowej zatok, nosa i twarzy m.in. pod okiem profesorów Castelnuovo, Palmy, Cooka, Wanga i Trenite. Uzyskał też tytuł doktora nauk medycznych na podstawie pracy na temat diagnostyki endoskopowej u dzieci pod kierunkiem Prof. Danuty Gryczyńskiej, tworzył łódzki ośrodek rynologii dziecięcej jako asystent Kliniki Otolaryngologii Dziecięcej oraz brał czynny udział w powstaniu podręcznika "Otolaryngologia dziecięca" pod redakcją Prof. Gryczyńskiej. Obecnie jest asystentem Kliniki Otolaryngologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie oraz kierownikiem kursów specjalizacyjnych dla lekarzy z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej nosa. Dr Krawczyński jest Delegatem na Polskę Europejskiej Akademii Chirurgii Plastycznej Twarzy (EAFPS;www.eafps.com ) Kursy: - „Modern Rhinoplasty Techniques Academic Medical Center, Universitet Van Amsterdam, dwukrotnie: Październik 2003 i 2004 Amsterdam, Holandia - „Rhinoplasty In Midlands Wrzesień 2004, Wolverhampton/Birmingham, Wlk. Brytania - „Bienial Milano Masterclass Endoscopic Sinus And Scull Base Surgery & Pearls of Facial Plastic, trzykrotnie: Marzec 2005, 2007, 2009 (2009 jako wykładowca) Mediolan, Włochy - Soft Tissue Surgery Course, Royal College Of Surgeons, Wrzesień 2006, Dublin, Irlandia - Sinus Balonoplasty Course (kurs chirurgii endoskopowej zatok metodą balonikowania), ACCLARENT, Czerwiec 2009, Newcastle, Wlk. Brytania Staże: Wrzesień 2003 Dept. Of Otorhinolaryngology, Sect. Of Endoscopic Sinus And Skull Base Surgery, University Of Insubria, Varese, Mediolan, Włochy Wrzesień 2004 Październik 2004 Dept. Of Otorhinolaryngology, Royal National Hospital, Dept. Of Rhinology & Nasal Plastic Surgery, Nuffield Hospital, Guildford, oraz Royal National ENT Hospital, Londyn, Wlk. Brytania Październik 2004 Dept. Of Otorhinolaryngology, Sect. Of Endoscopic Sinus And Skull Base Surgery, University Of Insubria, Varese, Mediolan Włochy Październik 2004 Listopad 2004 Dept. Of Otorhinolaryngology, Academic Medical Center, Universitet Van Amsterdam, Holandia Grudzień 2004 HNO Klinik, Stadtsklinikum Karlsruhe, Niemcy Styczeń 2005 Luty 2005 Oregon Health Sciences University, Otorhinolaryngology, Head And Neck Surgery Portland, Oregon, USA Czerwiec 2005 Clinicca Della Mercede, Rzym, Włochy Wrzesień 2008 Bunaes Clinic, Sandvika, Oslo, Norwegia Nagrody: Pierwsza Nagroda Naukowa XV Krajowego Zjazdu Otolaryngologów Dziecięcych w Wiśle 2007 za pionierskie w Polsce zastosowanie polidioksanonu i technik rekonstrukcyjnych w chirurgii nosa u dzieci. Zakres świadczeń: konsultacje oraz zabiegi operacyjne w zakresie chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej nosa i twarzy, medycyny estetycznej, chorób nosa i zatok oraz laryngologii dziecięcej. Standardowo, przed zabiegami na twarzy, wykonuje analizę antropometryczną wyglądu i proporcji twarzy a następnie na podstawie analizy - komputerowe symulacje przewidywanego wyniku operacji To pisze przyszła pacjentka i to są jedyne info w necie o tym lekarzu. .. bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mła33
komputerowo to nawet fryzury nie można wybrać, a co dopiero efektu po operacji hheehhe to świetnie, że mamy takich wspaniałych specjalistów. chyba sobie termin zabukuję na 2013 ( zakładam, że wcześniejszych nie ma ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz_z_reklamą
nie lubie auto reklamy na forach i uważam, że powinno się ja tępić, ale jeszcze bardziej nie lubie zaśmiecania forum takimi wpisami, oraz prostactwa i chamstwa które reprezentuje osoba pisząca w tym wątku- przestań pisać sam ze sobą (cały watek poza 2-3 wpisami sa to wpisy jednej i tej samej osoby, która zmienia nick) i poczytaj art.212k.k. - dla twojej informacji internet nie jest anonimowy. skoro jestes taki błyskotliwy to chyba jansne jest to, że skoro reklama na forach internetowych jest beznadziejna to tak samo jest z anty-reklama którą ty robisz - bo obie te formy wprowadzają ludzi w błąd. tępisz reklamę kasi z sulęcina i tego lekarza - ok, ale w tej chwili tym co robisz reprezentujesz ten sam poziom co oni. Czyli jak napisałeś na jednym z wątków ŻENUA i zero klasy dla ciebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj uważaj
ty o nicku "precz z reklamą" bo ci żyłka pęknie hahaha a jak chcesz operować kodeksem karnym to najpierw poproś panią w szkole aby ci wytłumaczyła łopatologicznie o co w nim chodzi a póki co to możesz sobie straszyć wróble w łodzi hahahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszą
najlepszą reklame to ma krawczyński na kafeterii. Jak wpiszecie go w google to są jedyne o nim informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szydło z worka 9
topik się rozwija, pan dr się cieszy. Tyle sympatycznych wpisów i tyle chwalących nosek. Co druga pacjentka w tym kraju zapewne nosek robi właśnie u niego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HahahahahahahahahHHH
Mowisz o swoim przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra co tu się dzieje! I pomyśleć,że posty napisane są przez KOBIETĘ! Zero jakiegokolwiek szacunku dla człowieka, gdyby twoj ojciec był lekarzem i ktoś pisałby o nim w taki sposób,ciekawe jakbyś się czuła,jak czułby się on? Jeśli nie podoba ci sie to co robi ten dr to napisz to TYLKO Z KLASĄ I Z SZACUNKIEM. Ja nie potrafie 'najechać' 'obrzucać błotem' człowieka,bo to też istota,która żyje i ma uczucia. Nawet nie wiesz w jaki sposób możesz kogoś zranić ale powiem ci jedno 'SZYKANOWANIE JEST KARALNE' i hamuj się trochę,bo dla administratora kafeterii nie jesteś anonimowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem po OP u Dra
Krawczyńskiego i mogę Go z całego serca polecić. Podejmuje się skomplikowanych zabiegów, często poprawki po innych. Ja jestem bardzo zadowlona. Mojej Operacji nie podjęli się inni lekarze, a On sobie poradził i efekt jest super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. BYam na konsultacji u Dra i mam wyznaczony juz termin. Dr zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz. :) trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) dostałam na email symulację od Dra:) bardzo fajny efekt. Podoba mi się:) Słyszałam, że niektórz lekarze na kartce papieru bazgrola jak ma nos wyglądać po operacji:( nie wyobrażam sobie czegoś takiego! Ja dostałam symulację komputerową:) fajnie:) buzia zupełnie inaczej wygląda. pewnie napiszę jak będę juz po zabiegu. Powiem jak było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajamiałam
nie wiem czemu ciagle się czepiasz, ze to laryngolog, jest też chirurgiem- ja miała u niego plastyke nosa 2 lata temu i jestm bardzo zadowolona. dla mnie logiczne było to, ze jako laryngolog zrobi mi nos dobrze, ze bede mogła normalnie oddychać itd. poczytaj sobie na innych forach jak to chirurdzy plastyczni robia nosy - potem dziewczyny piszę, ze nie da się oddychac, że w srodu nosa jest cos nie tak itd. po przeczytaniu tego watku to wydaj mi się, że robisz te wpisy dla jakiegoś dr plastyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do osoby powyzej
madrze powiedziane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tania reklama,,,,
doktora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krejjjjjloooz
dziewczyny a ile sie czeka na zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewus 123
Powiem jedno mój synek mając 6 latek miał operowany nosek u Dr.Krawczyńskiego w Łodzi , dzieci tak ogólnie do 18 roku życia się nie operuje ale mój mały miał bezdech nocne i tylko On się podjął tej operacji , trwała 2 godziny ale ze wspaniałym zakończeniem .Mój syn dziś oddycha po 4 latach po operacji i jestem bardzo z Dr.Krawczyńskiego zadowolona jest wspaniałym fachowcem i ma szalone , relaksujące podejście do dzieci POLECAM !! Wspaniały człowiek !! mama Mariuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula Wrocław
Dokładnie tydzień temu miałam wykonywaną operację plastyczną u Dra Michała Krawczyńskiego.Był to zabieg rekonstrukcji nosa.Przez dłuższy czas szukałam specjalisty,ktory podejmie się zabiegu.Już na pierwszej wizycie lekarz okazał się bardzo kompetentny i życzliwy.Zabieg trwał ponad 3 godziny w prywatnej Klinice,gdzie wszystko było dopięte na ostatni guzik.Bardzo bałam się efektu końcowego,ponieważ mój ubytek nosa był znaczny.Jednak Dr Krawczyński okazał się niesamowitym perfekcjonistą i stanął na wysokości zadania. Każdy kto zastanawia się nad wyborem odpowiedniego chirurga - gorąco polecam Dra Krawczyńskiego wraz z Jego personelem.Dzięki Niemu odzyskałam dawną pewność siebie.Panie Michale , dziękuję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ubytek nosa i rekonstrukcja to dlaczego nie na NFZ ? To Ci się należy jak psu micha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula Wrocław
Pisałam wcześniej,że miałam KILKA WIZYT u chirurgów plastycznych,ale żaden z nich nie dał mi gwarancji,że bedę zadowolona z efektów.Jestem młodą dziewczyną ,studiuję kosmetologię i nie ukrywam,że wygląd jest dla mnie ważny.Długo szukałam odpowiedniego specjalisty,aż w końcu dostałam się do Dra Krawczyńskiego.Chciałam,żeby mój nos wyglądał tak jak przed wypadkiem,dlatego wybrałąm prywatna Klinikę,a nie leczenie na NFZ u konowałow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha. Ale wypadek nie był chyba zbyt poważny skoro wyglądasz jak przed a może lepiej ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×