Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

liebe

operacja plastyczna nosa

Polecane posty

witam wszystkich!!wybieram sie na op.plastyczna nosa i nie umiem sie zdecydowac no doktora czy ktos z was moze mi pomoc i poinformowac mnie ktozy z polskich lekarz plastykow sa najlebsi w tej dziedzinie!!!?????dzieki!!mam nadzieje ze ktos mi pomoze!!!!!!!!!LIEBE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka15
ja tez szukam dobrego plastyka od nosa w szczecinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robilam u takiej Pani ze stolicy, napisze 8marca jaki efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam dr Wilgusa z Eurokliniki w Katowicach. Świetny fachowiec, profesjonalista!!! Jeżeli chodzi o operacje nosa to jest niezastąpiony!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swinka
UWAZAJ KAZDY POLECA FACHOWCA A TO TYLKO ZALEZY OD TEGO JAK MU WYJDZIE TWOJ NOSEK powodzonka ja mialam u SANKOWSKIEGO mily kulturalny wspaniala opieka a nos i moj wyglad SPARTACZYLI MAM DEPRESJE PO ROKU MUSZE POPRAWIC BO TAK CHODZIC NIE MOGE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swinka
ZALEZY TO OD LEKARZA BO NAWET DOBRY LEKARZ MOZE SPARTACZYC Wszyscy wydaja opinie a taka prawda ze liczy sie chwila operacja trwa kolo 3 godzin max i wtedy musisz miec totalnego farta ja robilam u Sankowskiego mily kulturalny opieka wspaniala a wyglad spartaczony kompletnie nie to co mialo byc oraz nos do tej pory jak kartofel mial zeszczuplec opasc w dol JUZ 8MCY MINELO Ogolnie nos oszpecil mnie i to nie tylko moja opinia wiec umowie sie i omowimy poprawke mam nadzieje ze nie pobiera oplat i 2 raz mu juz wyjdzie BOJE SIE MAM DPLA ALE MUSZE CZEKAC BO MUSI MINAC ROK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka15 w Szczecinie robila moja kuzynka u profesora Strasznie sie nacierpila a nos schrzaniony:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamarda
Ryzyko jest zawsze ale zawsze decyduj po bezpośredniej rozmowie z doktorem - jak mu zaufasz to rób u niego jak nie to szukaj innego - inaczej zawsze bedziesz niezadowolona. Polecam Wilgusa z Katowic ale każdy ma inne typy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam nosek u dr'a Macieja Pastuchy w Artplastice w Szczecinie, efekt rewelacyjny, nie zamieniłabym mojego nowego nochalka na żaden inny :-) A Jego i tej kliniki też bym nie zamieniła. Miałam szczęście, bo trafiłam tam za sugestią mojej przyjaciółki, która robiła sobie tam piersi i była zachwycona efektem, obsługą, atmosferą w klinice. Ja tez sprawdziłam i muszę przyznać, że pełna profeska, dodatkowo bardzo ciepłe i życzliwe podejście do pacjenta. Czujesz się tam wyjątkowo i komfortowo. Looknij na ich stonkę: www.artplastica.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mambaanna proszę opowiedz coś więcej na temat Twojej operacji nosa w tej klinice.Ja równiez mam zamiar właśnie tam zrobić sobie operacje nosa.Bolało mocno?Jaki miałas nosek wcześniej a jaki jest teraz?Może fotka jakaś z Twojej strony?Ile kosztowala ta operacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timida-1982 może Ty będziesz tak miła i podzielisz się doświadczeniami z Twojej operacji i tej kliniki? Możesz rownież prywatnie do mnie napisać jak można.Ja jestem pierwszy raz na tym forum i tylko w tej sprawie się interesuję także nie wszystko wiem..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timida-1982 podaje mój numer GG 1141070 Opowiedz mi wszystko:-)Będę czekała na wiadomosć:-)Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedni lekarze są przereklamowani, jedni robią hurtowo wszystkie jednakowe nosy. Wystarczy iść na konsultacje i poprosić o album z wczesniejszych wykonanych zabiegów przez doktorka. Niema też sensu wymyślać sobie nosa jakieś gwiazdy i latać do lekarza z wycinkiem z gazety. Lekarz to nie bóg twarzy pameli anderson nie zrobi. Ich zadaniem jest pozbyć sie naszego kompleksu garbatego i dużego nosa i tyle. Nie sugerowałabym sie też opiniami z popularnych forum, ponieważ są na nich napędzacze na poszczególne kliniki. Ja idąc na operacje nie patrzyłam na opinie i wynik jest taki że jestem bardzo zadowolona, a o lekarzu u którego robiłam nosek jest bardzo mało w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowynochalek
Ja miałam robiony nosek ponad rok temu w Centrum Malia w Warszawie u dr Jaworskiego. Z efektów jestem bardzo zadowolona. Miałam garbek na nosie i to taki porządny :P Ja na konsultacji przyniosłam zdjęcie swojego nosa, dowiedziałam się co da się zrobić, a czego nie, o wszystkim byłam poinformowana. To bez sensu prychodzić do lekarza ze zdjęciami jakichś gwiazd, bo to nigdy nie wiadomo, czy da się taki nos zrobić i czy akurat będzie pasował do tej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tina 11
Witajcie Czy ktoś z was miał pełną korekte nosa u dr Lembasa . Opiszcie jak wygląda konsultacja , ile trwa , jakie podejście ma dr do pacjenta ijaką metodą operuje trudne, duże , garbate nosy z krzywa przrgrodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tina 11
Cześć. Napiszcie coś o dr Lembasie z Warszawy. Czy ktoś miał u niego robiony nos . Interesuje mnie jakie podejście ma dr do pacjenta, czy pokazuje swoje galerie czy ogląda symulacje nosa. Jaką metodę preferuje podszas operacji nosa dużego , garbatego z krzywą przegrodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem po udanej operacji nosa u dr.Łątkowskiego(Polanica zdr) którego serdecznie polecam każdemu !Jedyne co odradzałabym to pójście na operację w okresie jesienno-zimowym z dwóch względów.Pierwszy nie można nosa po operacji wychładzać i wychodzić na spacery,drugi-pod żadnym pozorem nie dopuścić do przeziębienia a broń boże grypy i kataru.Może dojść do poważnych powiklań.Właśnie minął miesiąc i złapało mnie okrutne katarzysko.Nos na nowo opuchnięty i zatkany!Biorę antybiotyk ale coś mnie nie puszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura z Gdańska
a ja jestem po nieudanej operacji nosa u ... , odradzam operacji nosa i nie będę nikogo namawiać na zabieg, co by nie cierpiał jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam nos
Ja miałam operowany nos, łącznie z poprawką i nos dalej do kitu. dalej krzywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura z Gdańska
bo tak to jest z naprawianiem swojego wyglądu, raz się uda a raz nie! Jak na loterii. Głupia moda przyszła z zachodu, tylko brak kompetencji, wszędzie poprawki i komplikacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura z Gdańska
tak niekiedy mozna stracić przegrodę, bo i taki przypadek słyszałam. Miał być zabieg prosty, rutynowy, a kobieta straciła przegrodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korekta nosa nie nalezy do najłatwiejszych. Juz od dosc mlodych lat nosilam sie z zamiarem zoperowania nosa, zdecydowalam sie na operacje w szpitalu Medicover rok temu. Efekty? Świetne. Nos w koncu mam ladny, delikatny, drobny. Dokladnie taki jaki sobie wymarzylam, oczywiscie chirurg podpowiedzial mi co i jak. Mysle, ze operacja nosa to kwestia indywidualna, bo wszystko zalezy na czym dokladnie ma polegac korekta. Niemniej jednak- jesli ktos ma duze kompleksy z powodu wyglądu to powinien sie zdecydowac wedlug mnie na operację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam straszne kompleksy z powodu swojego nosa. Był spory i lekko garbaty. Wydaje mi się, ze odbierał mi duzo urody. Uwazam, ze jeśli macie się męczyć, to lepiej poszukać dobrego chirurga plastycznego. Ja miałam korektę nosa w tej klinice http://www.wident.eu/pl/uslugi/chirurgia-plastyczna i nie narzekam na opiekę medyczną, a efekt operacji był taki jak sobie wymarzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak sie nazywa chirurg plastyczny ktory w waszej klinice operuje nosy bo na stronie sami laryngolodzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowałam się na operację w klinice doktora Knakiewicza gdzie poprawiałam nos i przed zabiegiem naprawdę się bałam, ale jak się okazało, niepotrzebnie. Wszystko poszło zgodnie z założeniami, a ja jestem zadowolona z rezultatu końcowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×