Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
baby_

Operacja plastyczna powiek dolnych i górnych

Polecane posty

Witam czy któs może polecic mi jakiegos dobrego chirurga w Trójmieście?Bardzo zależy mi na waszych opiniach,doświadczeniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak baby
poczytaj na tym forum o pewnej pani, która przeszła taką nieudaną operację i wydała mnóstwo pieniędzy na poprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego szukam dobrego chirurga i proszę o opinie klientek,które są zadowolone.;).A tej Pani współczuję i nie sądzę,żeby wydala kilkadziesiąt tysięcy na tą operację,jeśli o tej samej sytuacji mówimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do,do baby
Nieudany zabieg na powieki,jest wtedy gdy oddasz się w ręce nieodpowiedzialnego chirurga. A jeśli chodzi o powieki górne(jestem po zabiegu) to,jest bezpieczny zabieg mało inwazyjny który przynosi wspaniałe efekty,na temat dolnych sie nie wypowiadam bo nie przeprowadzałam zabiegu. Lecz widziałam panie po zabiegach powiek dolnych i górnych i wygląda to super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do,do baby
PS. Zabieg przeprowadzałam na południu Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Twoją wypowiedzią:)Gdzie i u kogo robiłaś zabieg?Czy jest mozliwość wysłania mi zdjęcia przed i po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do,do baby
W Polanicy u prof. Kobusa Ja robiłam tylko powieki górne i jest taka możliwość pod koniec stycznia bedę wysyłała moje zdjęcia do prof. po około 3-ch miesiacach to i moge przesłac Tobie. PS.Napisz ile masz lat bo ja jestem 55+, wiek ma też duze znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie jeden
miał byc mało inwazyjny a po zabiegu okazało się co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 21 lat niestety dopiero i jestem załamana.Pomarszczona,jakby opuchnięta zgrubiała powieka górna nie mogę się malowac,bo podkreślam te zmarszczki a kreski wychodzą przez te zgrubienia nierówno:( dolnę są straszne opuchniętę,zgrubiałe oraz pojawiły się pionowe kreski i bruzdy.Mialam ładne oczy a teraz wyglądają na stare:(Stało to się to po wakacjach 2012 pewnie przez słońce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do- już nie jeden
o co Ci chodzi? Nie masz takiego problemu więc nie wiesz co to znaczy. Tu nie chodzi o za małe cycki tylko o problem okulistyczny wręcz. Z czasem u niektórych osób nawis skóry jest tak męczący, że utrudnia widzenie, oczy są wiecznie zmęczone, łzawią itd. Ja np jestem w stanie zaryzykować i czuć tę ulgę, którą mam podczas podnoszenia powiek ręcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może tylko
Tobie się tak wydaje? W każdym bądź razie jesteś młodą osobą i musisz przemyśleć wszystkie za i przeciw. Poczytaj sobie o możliwych komplikacjach i porozmawiaj z fachowcem. Pamiętaj, ważne jest, aby lekarz był odpowiedzialny za to co Ci zrobi i ewentualny nieudany zabieg przyjął z odpowiedzialnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do,do baby
Oj, kochana,to nie rób sobie tak inwazyjnego zabiegu w tym wieku,stanowczo za wcześnie, bo co bedzie później. Jeżeli moge podpowiedzieć to, radziłabym zabiegi z użyciem zastrzyków witaminowych lub leciutkiego kwasu hialuronowego. Na operację masz jeszcze dużo czasu. Goraco pozdrawiam. PS.Pomyśl o moich radach i wybierz się do dobrego gabinetu kosmetycznego lub medycyny estetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do- już nie jeden
a czy Ty czasami nie masz alergii?? może słońce Cię uczuliło? Przy alergii jest tak , że jak Cię coś wreszcie uczuli to do póty nie podejmiesz leczenia to oczy będą opuchniętę i będą łzawiły i zmarchy jak tralala . Wiem coś o tym, bo mimo ze nie jestem typowym alergikiem, to zdarza mi się dostać uczulenia np. od kremu i wtedy muszę sięgnąć po antyalergiczne produkty, aż przechodzi. W innym wypadku uczula naet to co dotychczas było dla mnie bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie jej spokój
niech zrobi sobie operację na powieki, będziemy mieli o czym pisać , jeśli jej coś nie wyjdzie?! Dziewczyno zajmij się nauką i pamiętaj "Ucz się ucz bo nauka to potęgi klucz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do może tylko Dziękuję za poradę wezmę pod uwagę Twoje słowa . Szukam dobrego chirurga dlatego proszę o pomoc.Czytałam o różnych komplikacjach i zdaje sobie z nich sprawę ale coś z tym zrobić muszę. Może operacja nie będzie konieczna.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i powiedz mi jeszcze jak zmusić lekarza aby podjął się odpowiedzialności?Można bądz trzeba zawrzeć umowę?Z góry Dziekuję za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO do..? Wiem,że jestem młodziutka ale prędzej czy póżniej będę musiała coś z tym zrobić bo będzie coraz gorzej i wkońcu nie będę nic widzieć.. Wątpię żeby tu kwas pomógł czy inne rzeczy ale pójdę do medycyny estetycznej i się dowiem więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytaj o
etyce lekarskiej, porządny człowiek odpowiedzialność weźmie na siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm nigdy nie uczulało mnie słońce bardziej miałam na myśli wysuszenie skóry poprzez słońce:( Byłam u dermatologa.Powiedziałam o zaistniałej sytuacji,że to po wakacjach i dodałam tez ,ze niestety opalałam się parę razy na słońcu w makijażu :( Pani stwierdziła,że to wygląda na uczulenie, co bardzo chciałam usłyszeć i przepisała mi cortineff(steryd) a po 8 dniach przystąpić do zażywania kosmetyku cerkopil(do skóry atopowej,wrażliwej,alergicznej).Smarowałam tą maścią i niestety nic nie pomogło opuchnięcie nie znikło i żadnej poprawy więc stwierdziłam,że to nie to i nie ma sensu wydawać na ten drugi kosmetyk bez recepty kasy..I nie wiem co dalej:(Może udać się do innej pani dermatolog?Czekam na wasze podpowiedzi i rady:) Serdecznie Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz zasięgnąć opinii innego lekarza. Wmoim mniemaniu to na stówę alergia i nikt nie zrobi ci zabiegu jeśli stan zapalny się utrzymuje. Musisz wyleczyć i dopiero jeśli uznasz, z powieki zostały wiszące, co jest dalece prawdopodobne, to możesz myśleć o korekcji. Skąd jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Frani Może i mam ta alergie ale ona nie przyszła z dnia na dzień i oczy mnie nie swędzą..Po za tym te zmarszczki i ta gróba skóra sama nie wiem..Może górska woda mnie uczuliła albo tabletki,które wtedy brałam?Umówiłam się na wizytę z innym dermatologiem mam nadzieję,że obejdzie się bez tej operacjii :(Jestem z Gdańska a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po osi czasu
mam 42 lata i tez sie zastanawiam nad dolnymi powiekami, mecze sie od kilku lat i... nic, po prostu wory pod oczami, nie za bardzo sie je zakamufluje makijazem, zadne zele ani kremy nie pomagaja ; nie wiem jak to wyglada finansowo i ile trzeba odczekac po operacji zanim pojdzie sie do pracy. Niestety nie mieszkam w pl, wiec konsultacja raczej nie wchodzi w gre na razie. A tutaj na pewno nie dam sie zoperowac, okolo 2000-2800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do po osi czasu
To znaczy gdzie się nie dasz zoperować,w Polsce? Operacja powiek dolnych przeważnie kosztuje około 4 tyś. zł. a powieki górne 3 tyś. Zabiegi są bezpieczne i co do powiek wychodzą dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po osi czasu
dziekuje za odp, nie wiesz moze ile trwa "po" zabiegu , zeby mozna to jakos ujac w urlop.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpieczne?
a czy ktos gwarantuje udany zabieg? Mój tez miał byc 100% bezpieczny a wyszło co innego! Masakra z tymi bezpiecznymi zabiegami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do po osi czasu.. Szwy sa ściagane po tygodniu.Malować się możesz po 3-4 tygodniach.Ogólnie dochodzisz do siebie miesiąc blizny zaś po 3 miesiacach staja się niewidoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do po osi czasu.Po 2 tygodniach ok możesz wrócić do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do bezpieczne?Co se operowałaś powieki?Co wyszlo nie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do bezpieczne? Robiłas sę operację plastyczna powiek?Co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpiecznie?
nie robiłam powiek, robiłam inną część ciała. Ale na chłopski rozum zabieg masz w narkozie, wycinają skórę więc jak dla mnie to nie jest bezpieczne. Poczytaj sobie o komplikacjach w przypadu powiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×