Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Impressia

Operacja powiek!!!!! PILNE!!!!!

Polecane posty

Gość Impressia

Bardzo chciałabym mieć operację powiek, gdyż mam straszne kompleksy z powodu tej częście ciała. Niektórym może się to wydawać dziwne, ale taka prawda. Moje powieki różnią się od siebie, jedna jest schowana. Jeśli ktoś nie przygląda mi się dokładnie to raczej nie rzuca się to w oczy, ale np. gdy pomaluję powieki cieniem to widać go tylko na jednej, bo jak już wspomniałam druga jest tak jakby schowana, dlatego nie mogę używać cieni. Jednak boję się, że taka operacja może być bardzo bolesna, bo jednak to miejsce wydaje mi się dosyć wrażliwe i takie nietypowe. Czy ktoś z was miał taką operację albo też o niej myśli? Jakie są ceny i jak to wszystko wszystko wygląda? Gdzie najlepiej zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Impressia
Dlaczego nikt nie chce mi pomóc??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swoje podnosilam w gabinecie ELLE na Szerokiej 20 w Gdańsku.Chirurg zdaje sie mial na nazwisko Martinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chirurg nazwal to \"zabiegiem\"-dla mnie byla to operacja-na stole chirurgicznym,pod lampami.Najbardziej bolalo wstrzykiwanie znieczulenia miejscowego w cienka skore wokol oczu (gorzej niz to jest u dentysty w dziaslo).no i potem.... 4 godziny z lodem na oczach a i tak wygladalam \"niebosko\".Kosztowalo to 2300 w lipcu 2007 r.
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duri
Trzy miesiace temu robilam zabieg w Medicas u Dr. Skwiercz przyjechalm na niego z Niemiec bo polecila mi ja kolezanka. Super babka ze zdrowym podejsciem, jestem zadowolona bo zniknely wreszcie ochydne worki pod oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam kasprzyka łątkowskieg
i to wcale nie boli, przecież dostajesz znieczulenie, nie wiem czego tu się bać, na pewno nie zabiegu, a jeśli już to partacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama75
zabieg nie jest bardzo bolesny, jedynie jak juz ktos wpomnial uwazaj z wyborem lekarza, lepiej poczekac dluzej u kogos sprawdzonego niz zalowac, ja mam niestety po tej operacji szpecace blizny w kacikach oczu, wygladaja na zmarszcki, sa zgrubiale, robila mi je dr zukowska w lodzi, ktora ma na tym forum dosc dobra opinie, wiec roznie bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam w Katowicach u Wilgusa, tak się cieszę że to zrobiłam i tylko żałuję ,że tak póżno! To powinno być obowiązkowe. ZA górę {w kwietniu} płaciłam 1700. Tylko bolało znieczulenie, jestem wrażliwa na zastrzyki. Lekarz mi zapisał jakieś leki przeciwbólowe na potem ale nic nie jadłam bo nic a nic mnie nie bolało. Koleżanka robiła sam dół i ją bolało na drugi dzień. Ja robiłam góre i dół i tak polecam. Za jednym razem byłam sina.A efekt!! mogę przesłać zdjęcia przed i po.
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Kama , jak dawno miałaś operację? Ja miałam miesiąc temu i też mam zgrubienia w zewnętrznych kącikach. Lekko pokrywam brązowym cieniem i jest super! To zniknie za jakiś czas. I tak jest bosko w porównaniu z tym co było.
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha! Nie miałam żadnego lodu! Po co? Przed zabiegiem {jakieś 10 dni} brałam trzy razy dziennie rutinoscorbin po 5-6 tabletek. W domu tylko rumianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama75
mnie niestety blizny nie zeszly, operacje robilam jakies 5 lat temu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobiłam
Powieki zrobiłam rok temu u dr Bromy w Warszawie. Bez bólu, bez stresu, zero blizn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi123
ja tez chcę operacje powiek !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka88
witam chyba cie rozumiem tez mam chyba ten sam problem;/ czasami jest ok sa normalnie ale czasami np. jak jestem zmeczona to nie moge na siebie patrzec;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powieka
cześć Impresja... troche dawno poruszyłaś ten temat, ale ja ostatnio dopiero zaczełam szukać po necie informacji, bo mam taki sam problem jak Ty i znalazłam to forum... proszę napisz mi czy udało Ci się coś załatwić w tej sprawie? Zrobiłaś sobie jakiś zabieg ? To jest dla mnie bardzo ważne bo jestem zdecydowana tylko nie mam zielonego pojęcia jak się do tego zabrać... !!!! Proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaadra
witajcie dziewczyny miałam operacje powiek, a bliżej likwidacje worków pod oczami, od urodzenia miałam worki, co rok były większe a już ostatnio tragedia jakbym była cały czas zmęczona, smutna nie pomagał już nawet silny mak up na zabieg zdecydowałam sie 3mce temu metoda przezspojówkowego operowania i wiecie co jest w tym najlepsze - nie dośc,że nie bolało to jeszcze po operacji nie mam nawet najmniejszej blizny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jestem nowa na forum a w lutym mialam op plastyczna powiek gornych do decyzji dojrzewalam 5 lat ale jak juz ja podjelam to konsultacje mialam dzien przed op. Zastrzyk troche bolal a po op wzielam tylko jeden ketonal. Szwy zdjete po 4 dniach a piatego wylecialam do domu. Moje oczy sa piekne odjela mi ta op 10 lat.estem bardzo zadowolona i nareszczie moge sie ladnie umalowac. Wiec radze nie zwlekac tylko dziewczyny do czynu nie bedziecie zalowac. Pozdrawiam serdecznie
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga0505
do Impressia ja moge z czystym sumieniem zachecic Ciebie do kontaktu z dr. Martinem Brzuchanskim z Czech. operacja powiek kosztuje w jego kilnice na zlotowki doslownie grosze ( cos ok 1200zl wychodzi nie jestem pewna dokladnie ile) Miałam robione u niego piersi. Jestem zachwycona samym efektem i klinika ( w cenie zabiegu pobyt w klinice ile trzeba i wszystkie badania!). Lekarz i siostrzyczki wspaniale poprostu traktują pacjentke jak ksiezniczke !!! To najlepszy chirurg plastyczny o jakim kiedykolwiek slyszalam , kolejki do niego dlugie ale warto czekac. Ja tez wybieram sie do niego na powieki ale zapisalam sie dopiero na przyszly rok bo tak mi poprostu pasuje, W lipcu ma zazwycaj urlop i wiem ze teraz jest mniej pacjentek latem wiec mozna na taki zabieg sie wcisnac bo to w/g dr maly zabieg . Klinika jest w Tryńcu znajdziesz opinie o lekarzu na www.beautywpolsce.com tam na forum jest naprawde duzo opini o nim. W zasadzei nie znajdziesz chyba zlej opini., a raczej potwiedzisz tam to wszystko o czym pisze. pozdrawiam maga0505

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Impressia
Cześć, właściwie odłożyłam sprawę powiek na jakiś czas, nie zajmowałam się tym, więc nic wam nie mogę doradzić w tej sprawie. Teraz wracam i chcę się wszystkiego dowiedzieć o tej operacji. Gdzie najlepiej ją zrobić, jak wygląda zabieg, czy jest bolesny, ile czasu goją się blizny? Każdy kto ma jakieś doświadczenie w tej sprawie, proszę aby się nim podzielił. Ja słyszałam dużo dobrego o doktorze Bieńkowskim. Mam znajomą, która robiła u niego nos, ale nie wiem, jak u niego jest z powiekami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Impressia
Hm... no właśnie tak czytam o tym doktorze z Czech, ale chyba jednak wolałabym to zrobić w Polsce. No chyba, że doktor włada językiem polskim. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny powiedzcie prosze,
jak to jest ( chce zrobic górmne, bo opadają, nie moge sie umalowac), cnajbardzij sie tego boje,ze nbbede to widziala, moz itd - czy ma sie wtedy zamkniete oczy? I czy bardzo boli po? Długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Impressia
I jak to jest potem z zamykaniem powiek? Wiadomo, że przecież muszę je zamykać przy mruganiu, czy choćby kładąc się spać. Czy będę przy tym odczuwała ból? I czy jest mocna opuchlizna? Pewnie będę wyglądać tak jakby mnie pobito. Zastanawiam się też, czy po operacji mogę normanie założyć ciemne okulary, wsiąść do pociągu i wrócić do domu, nie rzucając się w oczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Impressia
Odnawiam temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odaważna_38
Ja po operacji załozyłam ciemne ogromne okulary i sama wracałam do domu pociagiem .. Wygladałam jak Adamek po ostatniej walce ... Jesli chodzi o opuchlizne i krwiaki, to jest to kwestia osobnicza - u jedego rany goja sie jak na psie a u innego( u mnie) trwało to baaardzo długi czas. U mnie krwiaki były widoczne do 6 tyg po operacji ale chyba warto było ... Rano nawet po nieprzespanej nocy wyglądam ok ;-) jesli chodzi o niedomykanie powiek .... Bezposrednio po operacji masz szwy ( czasem plasterki) wiec trudno noramalnie funkcjonować. Niedomykanie powiek natomiast w wyniku spieprzonej operacji zdarza sie baardzo rzadko! wiec nawet sie nie zastanawiaj ale decyduj sie na operacje! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam z Warszawy
czy ktoś miał taka operacje ( zabieg ) w Warszawie? Albo koło Warszawy ? Czy ktoś może polecić jakiegoś chirurga plastycznego z Warszawy, lub spod Warszawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja mam robić górne powieki u Stępniewskiego, zna go któraś z was? Mam taki problem, że choruję na tarczycę, kiedyś miałam nadczynność i zrobił mi się wytrzeszcz, później powstałą niedoczynność i tak jest od paru lat, biorę leki i jest ok. Wytrzeszcz jest nadal, on się raczej nie cofa. Mam bardzo wiotkie i opadające powieki, ale trochę się boję, bo straszą , że operacja jest wtedy bardziej ryzykowna. Wiecie coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danii
Miałam korektę powiek górnych miesiąc temu (w walentynki).Zabieg wykonywała dr Anna Olender w Weiss Klinice w Chorzowie. Znieczulenie podano mi dożylnie, nic nie bolało ! Przebywałam dobę w klinice, żadnoego wielkiego bólu, naprawdę ! Jak dla mnie to świetna lekarka, świetna opieka. Teraz mam widoczne szwy kiedy zamykam oczy, ale to nic wielkiego. Ogolnie jestem zadowolona. Ale nie wiem jak to jest gdy się choruje na tarczycę. Najlepiej pojechać na konsultację do dr Olender.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paletka_l
Ja akurat robiłam przespojówkowo worki pod oczami - super efekty i bez blizny żadnej. Z czystym sumieniem mogę polecić Centrum Malia w Warszawie. Robiłam tam też inne zabiegi. Ze wszystkich jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes 74
ja robiłam górę i dół,jak się obudziłam to nie miałam oczu tylko wielki obrzęk,a dookoła czarne szwy. Dokladnie wyglądałam ,jak frankensztajn.Szwy po tygodniu ściągniete ,jednakże wielka opuchlizna utrzymywała się przez jakieś pół roku.Chodziłam w ciemnych okularach,bo każdy się pytał ,co stało mi się z oczami. Póżniej okazało się ,że dół za bardzo został podciety i mam wyraz oczu Schwarcenegera,byłam załamana,teraz już jest lepiej,bo skóra się naciągnęła,także naprawdę trzeba uważac,bo u mnie też miał byc to tylko rutynowy zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×