Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adri811

opinie o prof. Kobusie. Polanica. NOSY

Polecane posty

Gość adri811

jak w temacie, szukam opinii na temat Kobusa. Intersują mnie operacje nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy prof Kobus operuje jeszcze nosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak z korektą nosa u tego lekarza. Przeglądając stronę w necie wydaje się, że nie obce mu są trudne przypadki. kto miał u tego lekarza korektę, a właściwie operację poprawkową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście , ze operuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
operuje, ale jak z efektem? powiem szczerze, wydaje mi się godnym zaufania. Żałuję, że nie wybrałam ww lekarza do pierwszej operacji, może zaoszczędziłabym sobie tyle cierpienia. Mam prośbę do osób po operacji nosa o przesłanie zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niesia. Niestety kazdy popelnia bledy w tym przypadku blad decyduje o zyciu. gdyby lekarze byli uczciwi i nie zabierali sie za wszytko co im wpadnie do reki aby tylko zarobić nie ważne z jakim efektem , i jak potoczy sie dalej ludzki los. Niesia co do operacji nosow u profesora to zależy co kto lubi sa ludzie zadowoleni. Osobiście uważam ze prof robi trochę zadarte nosy,a ja lubie proste . W sumie to widzialam dwie jego prace i nie byly zadarte. nie wiem od czego to zalezy. Operuje sie u niego sporo osob jeszcze. Jest jeszcze jedna zasada! Starsi lekarze maja swoje zasady, opracowane techniki w porównaniu do młodych nie stosują metod ktore sa im obce!! Nauczylam sie, i wyciagnwlam wnioski . Nigdy nie pójdę juz do młodego lekarza na operacje! Bardziej podobają mi sie nosy Skupina, i Szczyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedź. U mnie wygląda to beznadziejnie, dochodzą problemy z oddychaniem, przez co nie mogę normalnie funkcjonować. Wierz mi, jest mi wszystko jedno czy będzie zadarty czy prosty, chcę normalnie funkcjonować. Pragnę przespać całą noc, bez ustawiania głowy, bo tylko leżąc na jednym boku mogę trochę oddychać. Estetycznie wygląda też beznadziejnie, brak słów. Od roku marzę tylko o tym żeby cofnąć czas i wymazać z pamięci dosłownie wszystko co jest związane z chirurgią plastyczną. Dlatego jeśli ktoś ma za sobą operację poprawkową z efektem zadawalającym, proszę o kontakt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuje Niesia. Jeżeli chodzi o posiadanie nosa do kupy to profesor chyba jest w tym najlepszy tylko te zadarte noski jak dla mnie nie wygladaja najlepiej. Przykre jest to ze o tych najlepszych słyszy sie dopiero jak juz jest za późno . A o patraczach sa same reklamy! Niesia profesor chyba jako jest robi najwiecej operacji poprawkowych w Polsce , i współczuje mu dla niego zostaje najgorsza robota. Jeżeli chodzi Niesia o poprawki, to niestety żaden chirurg nie da gwarancji ze 100 % satysfakcji , ale napewno zrobi wszystko aby było lepiej a nie gorzej . Jak sama widzisz do Szczyta odbijają sie drzwiami i oknami za chwile bedzie sie do niego czekać na konsultacje 3 lata! A wcale on nie jest taki dobry! Na tym wlasnie polegaje reklamy ! Znam kilka przypadków niezadowolonych przypadkow wymagajacych poprawek spod jego ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie, reklamowanie się na takim forum byłoby żenujące. W tej chwili jest w miarę umiarkowanie, ale rok temu można było się naczytać różności. Wiem, że nikt nie da mi 100% gwarancji, ale chciałabym usłyszeć co można naprawić a czego lepiej nie ruszać. Po prostu chcę usłyszeć prawdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc-2
do gość 24.06.13 a co sądzisz o Wójcickim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wojcicki tez jest bardzo dobry . Znam jeden przypadek niudany, ktory był poprawialy u kobusa, ale jak wiadomo każdemu niestety cos sie zdaza. Inna sobie bardzo zachwalala Wójcickiego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli prof. najlepszy od poprawek? Wciąż poszukuje osób po operacjach poprawkowych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do niesia Powiem Ci tak z tego co czytałam nie tylko na kafeterii ale rownież korespondujac z pewna przemila osoba, to poprawkę bym tylko zrobiła u Kobusa, albo Szczyta. I pewnie bym tym specjalistom zaufala bezgranicznie. Jeżeli masz czas , pieniążki i nadal chęci na poprawkę to udaj sie do Kobusa. Pozdrawiam Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mi się tak wydaje, prof. ma duże doświadczenie. Pojawia się problem finansowy, choć z tego co czytam prof. nie jest drogi. Za moją operację u prof. zapłaciłabym w granicach 7-8 tyś, wiem, że to sprawa indywidualna, ale ktoś tu pisał o takiej kwocie. Ja zapłaciłam prawie 13tyś i efekt opłakany! Jak dla mnie to duże pieniądze, a wydawało mi się , że to największy problem. Żałuję wyboru, sama nie wiem co mnie tam skierowało. W dalszym ciągu poszukuję osób po poprawkowej operacji nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pocisze Was ! Raz spiepszona operacja = niekończących się problem , i mówie tu o tych najciezszych przypadkach. Musisz to poprawić bo męczysz się zbieraj kasę przynajmniej poprawisz to w jakimś stopniu. profesor pewnie nie długo przestanie juz wogole operować , i pozostanie Ci tylko Szczyt u którego pewnie będziesz musiała zapłacić 15000 tyś oby nie wiecej ,a co roku ceny u niego idą do góry !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie tego się boję, nie chciałabym do końca życia walczyć z nosem. Chcę normalnie żyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda Kobus niedługo przestanie operować więc niesia1 głowa do gory i szybko zgłoś sie o niego na poprawkę i będzie ok zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z chęcią wybrałabym się do prof., jest jednak problem finansowy, podobnie jak u Ciebie. W tej chwili spłacam jeszcze pożyczkę z poprzedniej operacji.Sama już nie wiem co mam robić, pogubiłam się, przerasta mnie to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marionaa
Z całym szacunkiem, ale w internecie jest bardzo dużo negatywnych opinii na temat tego lekarza. Podobno w Polanicy najlepszy jest doktor Łątkowski z CHP i właśnie to on jest głównym kandydatem do poprawienia mojego nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmmm..., a ja czytałam mase negatywów na dr łatkowskiego właśnie w kwesti nosow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marionaa
No to ja jestem najlepszym przykładem, że tak nie jest! Po za tym opinie w Internecie też przemawiają raczej za doktorem Łątkowskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To opisz swoj przypadek! Ciekawe gdzie czytałas te opinie pewnie na stronie " znanylekarz .pl" gdzie nieustannie sa szmugle! Jesteś za dr Ł , bo sama idziesz do niego , i dlatego polecasz innym? Ja na korektę nosa nie poszlabym do żadnego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym mieć ładny , mały i zgrabny nos . W sumie to nie mam tragicznego ale zawsze mógłby być zgrabniejszy. Czytam sporo o lekarzach miałam na oku dr Skupina, Szczyta bo ładne robią nosy ale na wszystkich lekarzy można znależć niezadowolone pocjentki. Wcześniej myślałam o dr Łątkowskim, prof Kobusie. Ostatecznie chyba dam sobie czas na przemyślenia za o przeciw nie jestem pewna czy podjąć takie ryzyko tyle powikłań, komplikacji a jak po operacj będzie jeszcze gorzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marionaa
Faktycznie napisałam to trochę nie jasno. Miałam operację u innego doktora, który delikatnie mówiąc spartaczył mi mój nos. Kiedy postanowiłam zrobić sobie poprawkę, poczytałam różne fora o operacjach plastycznych i większość osób poleca właśnie doktora Łątkowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marionna. Kiedy masz operacje u dr Ł? Dr Ł to bardzo miły , zabawny facet. Kiedys byłam u niego na konsultacji, ale nie miałam u niego operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marionaa
Pod koniec sierpnia i już nie mogę się doczekać! Wierzę, że wszystkie pozytywne opinie w internecie mają przełożenie na realną pracę doktora Łątkowskiego i nareszcie będę mogła cieszyć się z pięknego noska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy masz konto na beauty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niesia1, u którego lekarza zapłaciłaś 13 tysięcy za nos? Chyba tylko Szczyt operuje w takiej cenie. To Szczyt zmarnował ci nos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BillieJ
Podbijam temat. Ja też jestem zainteresowana Kobusem. Miałam już jedną operację nosa która nie przyniosła spodziewanych efektów i dlatego myślę o nim ale różne opinie czytałam na jego temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja tez właśnie myśle ze Szczyt operował Niesie, bo tylko on ma takie ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×