Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sylcia76

Pilnie kupię bieliznę po operacji powiekszania piersi

Polecane posty

Dziewczyny,proszę o pomoc!! Może ktoś wie gdzie w Łodzi można kupić taką bieliznę? Albo któraś z was posiada taką i chętnie sprzedałaby. Noszę pas,ale to za mało powinnam mieć specjalny biustonosz,koszt nowego to cena od150 do 230 nie ukrywam,że to sporo. Proszę o jakieś info, będę bardzo wdzięczna. kontakt@trailler.pl P.S. Robiłam w Łodzi w DerMedzie,gdyby któras chciała coś wiedzieć to proszę śmiało pytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz niedlugo w dermedzie
czegos tu nie rozumiem , robilas zabieg a nie stac cie na stanik????????????????????ogolnie jak wrazenia i efekty z dermedu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myslałm, że ktos tak zareaguje, tak nie stać mnie na stanik,hehehe bardzo śmieszne...... jestem oszczędna z natury....... Naprawde nie potrzebuję takich docinek. Co do wrażeń to jestem zadowolona z dermedu,gorzej z efektem, za bardzo rozchodzą mi się na boki i ten pas nie wiele daje, gdybym wiedziała to od razu kazałabym zamówić ten specjany biustonosz. Problem w tym, że Żukowska jest innego zdania i nie wykazala chęci zamówienia go dla mnie, gdzie właściwie sama mi go zasugerowała. Próbowałam zamówic bezpośrednio z tej firmy ale oni nie wiedziec czemu nie chca sprzedać, czego nie kumam.Podobno działaja tylko z lekarzami. Tu nie chodzi tylko o kasę, zlatałam pół Łodzi i nic nie dostałam sportowe nie ściagają do środka, a ja boję się że zostanie mi taka spora przerwa pomiedzy. Mysle, ze wyjaśniłam Ci to w czym rzecz. Reasumując ku przestrodze do wiadomości dla innym, jesli masz sporą przerwę pomiędzy piersiami a decydujesz się na operacje to zamów sobie od razu specjalny staniczek. Pozdrawiam i te przed i po....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam taki stanik z pasem s
sciagającym od góry uzywany moge oddac za darmo jaki rozmiar potrzebujesz bo nie wiadomo czy moj byłby dobry na ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz niedlugo w dermedzie
nie chcialam cie urazic , ale jak czytalam ze jestes po zabiegu a stanik jest drogi to sama rozumiesz....a co na twoja przerwe mowila dr zukowska ?ogolnie poza przerwa wszystko wyglada ok?czy ten stanik pomoze zejsc sie piersia blizej?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam teraz rozmiar 75 c,70 d też na mnie pasuje, jeśli jest to zbliżony rozmiar to chętnie odkupie. Co do Żukowskiej to jak wcześniej pisałam, sama zasugerowała że powinnam taki mieć, a jak powiedzialm ze jestem chetna kupić to na tym sie skończyło.Potem zaczęła mówć o staniczkach bezszwowych albo sportowych, mierzyłam jedne i drugie do bani żaden nie ściaga.Więc poszłam do niej raz jeszcze znów mówi ze muszę miec taki stanik, bo faktycznie za bardzo ida pod pache,ja chce zamówic a ona że da mi namiary na ta firmę i dalej już historia jest znana. Ogólnie poza przerwa wszystko wyglada ok, rozmiar jest taki jaki chcialam,a co do stanika to jak nie spróbuję to nie bedę wiedziała czy ten stanik pomoże, to moja ostatnia deska ratunku. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL
Spróbuj przymierzyć tri action z triumpha koszt 70 zł. Po 3 tygodniach moge go zakładać. Niestety sama jeszcze nie kupiłam , więc nie wiem czy ściąga, ale zalecił mi go lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×