Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magdamagdalllena

Plastyka brzucha (abdominoplastyka)-Warszawa

Polecane posty

Gość magdamagdalllena

Miał ktoś? Jaka cena i czy jest jakaś klinika, w której możliwe są raty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniecznie w
Warszawie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdamagdalllena
no nie koniecznie, ale w miarę tanio lub na raty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mesanka
Hej, bardzo wiele kobiet z Polski jezdzi na plastyke brzucha do tego doktora z Czech. Nazywa sie Daniel Furmanek i plastyka brzucha u niego kosztuje okolo 4 tys. zlotych. Z tego co wiem, to bardzo dobry chirurg w Czechach. Tu masz linka do jego strony internetowej: http://www.danielfurmanek.cz/informacje/mudr--daniel-furmanek/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mesanka
Zarowno sam doktor jak i caly personel szpitala mowia po polsku, a sam szpital miesci sie niedaleko granicy, wiec nie ma problemow z dojazdem. Osobiscie znam dwie osoby po operacji u niego i sa mega zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdamagdalllena
Dzięki za odpowiedź, właśnie śledzę o nim wątek na kafe. A nie wiesz, jaki byłby całkowity koszt operacji, pobytu, wyżywienia, pasa uciskowego itp ile by mniej więcej wszystko razem kosztowało. Niestety stron o nim jest tak dużo, że ciężko mi wyśledzić coś na ten temat i jeszcze tego nie doczytałam. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mesanka
Jesli chodzi o ceny, to tez masz na jego stronie: http://www.danielfurmanek.cz/informacje/cennik-zabiegow/, ale to sa ceny minimalne. Sa podane w koronach, to sobie przelicz na zlotowki. Najlepiej pojedz do niego na konsultacje i zapytaj o cene operacji brzucha. Razem ze wszystkim na pewno nie zaplacisz wiecej jak 4000-4500 zlotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdamagdalllena
O , dzięki bardzo za info. To tanio jak barszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margerita..,
A jest tutaj ktoś po zabiegu w tej klinice ??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jangojump
wiesz co ja bym się kierowała przede wszystkim opiniami o lekarzu, nie ceną, żeby mieć pewność, że będzie dobrze zrobione, a moim zdaniem jednym z lepszych jest dr Osuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie! właśnie zrezygnowałam z terminu na 10 stycznia na abdominoplastykę, jakby ktoś chciał to termin jest wolny u dr Furmanka, Czechy. Gdyby ktos chciał wskoczyć na moje miejsce to proszę się z doktorem mailowo kontaktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu zrezygnowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przełożyłam na za rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego myślisz że Osuch jest jednym z lepszych a nie najlepszy ? Bo ja tak myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Osucha : wypad stad! ma pan swoj zalozony watek, gdzie sie pan reklamuje, to niech pan tam siedzi i reklamuje sie nadal i nie wlazi do nie swoich watkow, a nuz moze jakas naiwna sie nabierze...... zenada :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klinika Dr Szczyt Warszawa. Sprzedam termin operacji u dr Potockiego wrzesień 2014. Zainteresowanych proszę o kontakt:apsikkk@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona mama
Jestem po plastyce brzucha...dokładnie to mija 5 dzień i postanowiłam napisać na forach klinikę jeśli będę z niej zadowlona ponieważ wiem jak długo sama szukałam takich informacji.... Zabieg odbył się 5 dni temu, wszystkie badania zostały zrobione zaraz przed zabiegiem. Personel medyczny profesjonalny i bardzo uprzejmy. Moja operacja trwała ok 3h i w sumie zaraz po niej byłam wybudzona. Pierwsze moje wrażenie to zmęczenie i otępienie po narkozie i nudności....jak tyko nudności przeszły od razu czułam się lepiej i jeszcze tego samego dnia wstałam i trochę chodziłam. Długo musiałam czekać na jedzenie z racji narkozy więc byłam straaaasznie głoda :P Bólu nie czułam w sumie prawie w ogóle ale to chyba u każdego jest inaczej. Jeśli tylko coś zaczynało tam pobolewać to od razu prosiłam o coś na ból i dostawałam bez żadnego mamrotania :) wyszłam jedną dobę wcześniej czyli po 3 zamiast 4 dniach ale tylko dlatego że nie zbierał mi się już w drugiej dobie płyn w drenie. Jestem bardzo szczupłą osobą i generalnie mój organizm szybko się regeneruje :) Miałam również szyte mięsnie ze względu na przepuklinę brzuszną ale tak naprawdę to brzuch boli mnie tylko jak muszę kaszlnąć albo mocniej napiąć mięśnie i jest to ból porównywalny do ciężkich zakwasów :) Pierwsza noc była cieżka by myślałam że trzeba spać na plecach...ale lekarz powiedział mi że można na boku i od tej pory śpię spokojnie a pas uciskowy tak naprawdę mi w tym pomaga bo jak leżę na boku to ładnie trzyma wszystko na swoim miejscu. Brzuch jest trochę opuchnięty i wrażliwy ale ogólnie nie odczuwam żadnego bólu chyba że za dużo chodzę to wtedy muszę odpocząć bo inaczej ma bóle porównywalne od miesiączkowych w okolicach dolnych mięśni brzucha. Lekarz był u mnie codziennie 3 razy i zawsze osobiście zmieniał opatrunek. Zabieg wykonałam w klinice Pulsmed w Łodzi i chociaż mam tam 250 km to nie żałuję swojej decyzji z czystym sumieniem polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam plastykę brzucha u doktora Nawrockiego www.drnawrocki.com.pl. Wszystko okej i nie było komplikacji i blizna nie jest widoczna aż tak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saba_00
Ja przeszłam już operację - plastykę brzucha i piersi. Żadnych powikłań i kłopotów.Wybrałam dr Nowaka z kliniki Promedion po obejrzeniu go w programie telwizyjnym.Po konsultacji cłakowicie się do niego przekonałam.Świetny człowiek i lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGA WAWA
Dziś mija 20 doba po mojej operacji powlok brzucha plus przepukliny. Jestem juz zagojona i bardzo szczesliwa. Czuję sie innym czlowiekiem , ładniejszym. Kazdemu , kto rozpatruje taką operację bardzo polecam. Czas tej najciezszej rekonwalestencji to ok 3 dni. Potem leżenie na zmiane z chodzeniem. Opuchlizna raz wieksza raz mniejsza. Ale efekt i tak powala już teraz. Operowałam sie w klinice iatros w Wawie, u dr Wojciecha Jaska. Fachowiec 100% . Dodatkowo ma ogromne wyczucie estetyczne i podejscie do człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynnka
Mój brzuch wyglądał na prawdę bardzo brzydko, po drugiej ciąży było jeszcze gorzej, byłam załamana, skóra zwisała, była pomarszczona :( Czułam się z tym bardzo bardzo źle, oczywiście latem było najgorzej. Po namysłach i rozmowach zrobiłam w klinice Elite plastykę brzucha i teraz kilka miesięcy po zabiegu jestem mega szczęśliwa i na prawdę lubię mój brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość operka
Ja tak samo po ciąży miałam, nie mogłam się w żaden sposób pozbyć tej fałdy skóry choć ponad rok trenowałam pod okiem trenera. Ostatecznie machnęłam ręką i powiedziałam, że to na nic. Zdecydowałam się na plastykę brzucha w szpitalu św. Elżbiety i w końcu moja sylwetka wróciła do normy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glunka
nie dziwię się bo ja sama rozważam plastykę brzucha bo po ciaży bardzo źle wygląa, ja akurat rozważam operację w szpitalu Lux Medu na Puławskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnnkaaaaa
Ja za tydzień mam plastykę brzucha klinika timeless dr Jaworowski. Czy ktoś rzetelnymi prawdziwy może mi opowiedzieć swoje doświadczenia. Tylko proszę bez infantylnych reklam / to naprawdę widać i działa odstraszająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ze swojej strony gorąco polecam doktora Piotrka Turkowskiego. Obecnie pracuje w klinice Ambroziak ale ja miałam wykonywaną plastykę brzucha w szpitalu Warszawie na NFZ. Efekt jest rewelacyjny, bardzo dużo przytyłam ale udało mi się schudnąć. No niestety wielki kawał skóry wisiał mi na brzuchu :(( już wszystko się goi i naprawdę wygląda super. Warto było czekać, doktor to prawdziwy profesjonalista !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAgda

Raty obecnie ma wiele klinik. Klinika z której ja korzystałam https://horizonmedical.pl/abdominoplastyka-plastyka-brzucha/

Cena zabiegu to 7 tys. Cena wysoka ale warto, jestem zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×