Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość intra

plastyka brzucha

Polecane posty

Gość intra

kochane kobitki jestem z zachodniopomor. gdzie najlepiej zrobic ten zabieg napiszcie jezeli jestescie juz po jak rezultaty dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka78
Mój brzuszek operowałam u pani dr Ostrowskiej-Clark z Medimel w Szczecinie. Zabieg i jego efekt rewelacja, troche jeszcze drętwy (bo to dopiero kilka miesięcy) ale w sumie jestem bardzo zadowolona. Bardzo profesjonalna opieka i czujesz, że oni są dla ciebie a nie ty dla nich!! Spokojnie poddałam się zabiegowi i było warto. Polecam !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arleta71
droga pani izo,ja nie mogsie zdecydowac na ten zabieg czy moglaby mi pani dokladniej opisac ,ile czasu trzeba odpoczywac po operacji ja niestety mam taka prace ze na operacje i dojscie do siebie mam zaledwie 7 dni,prosze mi odpisac czekam arleta myslalam o aestheticmed w szzecinie juz tam operowalam biust i jestem bardzo zadowolkona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka78
Pani Arleto, Na dojście do siebie i usuniecie szwów trzeba mieć około 2 tygodni! Przez kilka pierwszych nie można chodzić za dużo, bo skóra musi się "zaadoptować" do nowych warunków czy coś takiego. Poza tym ma się dreny i codzienne zmiany opatrunków. Myślę, że 7 dni to stanowczo za mało- ale najlepiej to się skonsultować ze swoim lekarzem. Pozdrawiam w nowym roku 2010!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka333
2 lata temu zrobiłam plastykę brzucha w Swarzędzu (pod Poznaniem) i była to nalepsza decyzja w życiu :) :) :) !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda365
Bardzo prosze doradzcie gdzie zrobic brzuch-najlepiej Poznan Wroclaw-jestem po jednej nieudanej liposukcji brzucha i tym razej wole zrobic rekonesans i nie zmarnowac pieniedzy-POMOZCIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam plastyke brzucha w poznaniu u dr Kubasika w klinice Bieleckiego jestem bardzo zadowolona z efektów. Koszt zabiegu wyniósł mnie 7000tyś .Gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura 29
Ja robiłam w Wawie u Sankowskiego , ale on mnie nie operował osobiści.Jestem bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roka
ja też jestem zainteresowana plastyką brzucha ,czy doktor kubasik jest w tym dobry? prosze o opinie na jego temat,a comyslicie o kolasinskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMUSKAAAAAA
Jestem rowniez zainteresowana plastyka brzucha :( Czy ktoras z pan zechcialaby wyslac mi zdjecie brzucha z przed i po |? Ja rowniez wysle swoje jestem z POZNANIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam , też jestem z Poznania i szukam dobrego lekarza aby poddać się wymodelowaniu brzucha i boczków ...... doradzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jak coś to ja mam namiar na świetnego lekarza z Wrocławia dr Knakiewicz robił mi plastyke brzucha, uważam, że warto pojechać nawet te 100km czy więcej ale mieć gwarancje, że będzie się miało operację w dobrej klinice, z najlepszą opieką i chirurgiem światowej klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia185
Jestem po zabiegu wykonanym przez dr chirurg Joannę Jedrys z Krakowa. Efekty po liposukcji przeszły moje wszelkie oczekiwania. Pani doktor ma fach w ręku a przy okazji jest bardzo serdeczna. Jak szukacie dobrego chirurga to zdecydowanie polecam. Więc informacji możecie znaleźć http://chirurgplastyczny-krakow.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam po ciąży u doktor Żukowskiej - http://plastyczna.med.pl/ Bardzo miła kobieta, doświadczona. Na wielu kursach była, w ogóle na prawdę profesjonalna specjalistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka555
moja droga a może mel B na brzuch ewentualnie Chodakowska i iqgreen? Mniej boleśnie będzie i bez powikłań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia
Dnia 30.12.2009 o 01:40, Gość intra napisał:

kochane kobitki jestem z zachodniopomor. gdzie najlepiej zrobic ten zabieg napiszcie jezeli jestescie juz po jak rezultaty dzieki

Uważam, że dla dobrego efektu i sprawdzonego lekarza warto podjechać nawet dalej. Ja robiłam zabieg w Komorowicach pod Wrocławiem, w szpitalu Orthos u dr. Wacławowicza. Polecam bardzo! Pełny profesjonalizm, przyjazny personal, szpital znajduje się w spokojnej okolicy, prawie urlop!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×