Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wera_gie

Plastyka powiek - laserowa czy chirurgiczna?

Polecane posty

Gość wera_gie

Mam pytanie odnośnie zabiegu plastyki powiek górnych. Jestem zdecydowana na taki zabieg, ale mam oczywiście trochę obaw. Wyczytałam, że można przeprowadzić ten zabieg metodą laserową, która jest na pewno mniej inwazyjna od metody chirurgicznej - ale czy efekty nie są słabsze? Mam bardzo opadające powieki (zwłaszcza lewą) - bez makijażu wyglądam koszmarnie, jakbym cały czas była senna :) Czy któraś z was miała taki zabieg i może mi coś więcej o nim powiedzieć? Zanim umówię się na konsultację z lekarzem, chciałabym poznać opinie osób, które miały taki zabieg. Warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajneczka
Plastyka powiek - to tylko chirurgiczna. Ta laserowa to tylko taki pic na wode- ona może co najwyżej nieco skórę ujędrnić- ale tylko trochę!!! Jeżeli myslisz o powiekach to po metodzie chirurgicznej - bardzo szybko się goi skóra -blizn nie widać , bo są ukryte w naturalnych zmarszczkach. A efekty - rewelacja 10 lat mniej. Polecam , bo sama z tym problemem się zmierzyłam w tym roku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera_gie
Dzięki za opinię! Zastanawiam się tylko, czy wygląd bardzo się zmienia po takim zabiegu.... Nie chciałabym jakoś nie wiadomo jak się zmienić. O odmłodzenie też mi jeszcze nie chodzi (mam 29 lat), tylko o to, żeby oczy były bardziej wyraziste i żeby zniknął ten "śpiący" wyraz twarzy.... Aczkolwiek nie chciałabym po zabiegu wyglądać jak wiecznie zdziwiona :) Ajneczka, a ile płaciłaś? Jeszcze interesuje mnie kwestia absencji w pracy. Wolałabym żeby była jak najmniejsza - czy lekarz wystawia L4 po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajneczka
Wiesz - nie mam zdziwionego wyrazu twarzy- ale też nie używam botoksu! ha, ha Za operację powiek górnych płaciłam 3500 zł. A L-4 - bez problemu. No i do pracy można spokojnie wrócić po około 7 -10 dniach. Było warto! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiska
Robilam 2 lata temu.Naprawde super.Znieczulenie miejscowe.Naprawde sam zabiek bez problemowy.Caly czas zartowalismy, a efekt extra.Zaplacilam 2 tys.euro, nie robilam w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a ja jestem po laserowej plastyce powiek laserem Accusculpt, który wytopił mi moje tłuszczowe worki a skóra została obkurczona Fraxelem i jestem bardzo zadowolona z efektów. to przyszłość w chirurgii. poczytajcie na ten temat na amerykańskich stronach internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Zapraszamy na nasze Forum i Portal !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynia123
Wczoraj miałam chirurgiczną górnych i pomimo opuchlizny i z.asinień,normalnych przecież,już widzę,że będzie super.Zapłaciłam 2 tyś.Znieczulenie miejscowe,najbardziej bolał mnie mój paraliżujący strach,ale godzina i po bólu.Cieszę sie,że sie zdecydowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yar.yar.das
skonsultuj najpierw z jakimś dobrym lekarzem który się w tym specjalizuje typu dr Jamonta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciala bym skonsultowac sie z Pania ktora miala accusculpt na worki pod oczami , tylko pewnie juz tu nie zaglada. Mialam robiony ten zabieg ponad 4 tygodnie temu i szczeze go nie polecam poniewaz na jednej powiece mam zgrubienia i nierownosci a na drugiej mam za duzo tluszczu wyssane i zrobila sie zapadlina. Przed zabiegiem wygladalam lepiej niz po zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do peny!
Jeżeli aż tak bardzo,jesteś zadowolona z laserowej plastyki powiek laserem Accusclpt a później ujędrnienie laserem fraxel, no to napisz w jakim gabinecie i u jakiego lekarza przeprowadziłaś ten niby rewelacyjny zabieg? Ja osobiście uważam,że jesteś jedną z tych reklamujących naganiaczek. Ponieważ wytopiony tłuszczyk z pod oczów to katastrofa dla kobiety,ponieważ powieki są cieniutkie i posiadają i tak małą ilość tkanki tłuszczowej. Więć peny nie pisz głupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola 789
Do stiarne: kilka m-cy temu miałam korekcję powiek dolnych wykonaną laserem + obkurczanie fraxelem. Efekt taki sam jak opisałaś: nierówności, zbliznowacenia, zgrubienia. Lekarz zalecił kolejną dawkę fraxelem, który miał to zlikwidować i rzeczywiście zlikwidował, aż za bardzo: skóra zrobiła się cienka jak papier, pojawiły się zmarszczki, których nie miałam wcześniej, ale nie to najgorsze, mianowicie skóra tak mi sflaczała, że pojawiły się wałeczki pod oczami, nie wiem czy z samej skóry czy z tłuszczem. Byłam u lekarza, który przeprowadzał zabieg i stwierdził, że efekty są rewelacyjne, po prostu zapomniałam, jak wcześniej źle wyglądałam! Zalecił po raz kolejny fraxel. Czy to coś da, nie wiem. Pójdę, bo gorzej chyba nie będzie, a może lepiej? Może się tylko łudzę? Spróbuję, bo jestem zrozpaczona. Chociaż po spotkaniu z laserem skóra dochodzi do siebie jako tako 2 tyg (opuchnięcia to pikuś, ale ja mam żywe rany, po których tworzą się strupy, a te muszą odpaść!) Nie wybrałabym teraz metody laserowej tylko tradycyjną. Co jednak spowodowało, że wybrałam wcześniej laser?: lęk przed wycięciem nadmiaru skóry (naoglądałam się tych powikłań w telewizji i miałam schizę). Teraz najchętniej poddałabym się zabiegowi usunięcia nadmiaru skóry, lecz to wiązałoby się z kolejnym zabiegiem i kolejnymi kosztami a na to niestety nie mogę sobie już pozwolić. Stiarne, a jak u Ciebie z powiekami, poprawiło się coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ola 789
Moja rada,nie radzę Ci więcej zabiegów laserem, już i tak narobiłaś sobie bałaganu,lepiej pójdź do jakiegoś dobrego dermatologa czy chirurga niech to sprawdzi i zacznie dobre leczenie.Jeżeli lekarz zniszczył Ci laserem tkankię tłuszczową której na powiekach i tak jest mało to,nie licz na cuda,tkanka tłuszczowa sama się nie odbuduje. A dokładnie jaki zabieg laserowy miałaś przeprowadzony oprócz fraxela czy nie przypadkiem acculift? Gdzie wykonywałaś zabieg i u jakiego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola 789
Gdzie - napisałam w poprzednim poście. U lekarza, którego ten temat dotyczy :-) Nie chcę być jednak posądzona o antyreklamę, więc nie wyliteruję tu i teraz. Nie wiem dokładnie, jak nazywał się zabieg, ale polegał na wykonaniu nakłucia igłą na zewnątrz powieki poniżej skroni i odessaniu tłuszczu a następnie obkurczeniu skóry fraxelem (z tego co lekarz mi powiedział). Potem miałam jeszcze 2 zabiegi fraxelem i mam mieć kolejny za tydzień. Chyba jednak, tak jak radzisz, skorzystam z porady dermatologa, który wykonuje zabiegi laserem, czy to w ogóle ma sens i czy nie zaszkodzi mi bardziej. Miałam duże worki i męczyłam się z tym problemem odkąd pamiętam. Jednak gdy mój brat, z którym nie widuję się często i w zw. z tym ma porównanie co do mojego wyglądu, zwrócił mi uwagę, że wyglądam gorzej i jakoś tak starzej (a on jest bardzo oszczędny w swoich komentarzach), postanowiłam coś z tym zrobić. No i narobiłam sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do madzia8888
Madziu8888 czy na pewno to jest ta strona ? Może spróbuj ponownie przesłać nam link o zabiegach laserowych na twarz i powieki - podejrzewam,że bardzo szkodliwych. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ola789
Drogie Panie,nie wiem jak to jest,jesteście poszkodowane,oszpecone popadacie w skrajna depresję a nie piszecie kto Wam ten los zgotował za Wasze grube pieniądze, Przecież to Wy jesteście ofiarami i powinno się o takich lekarzam i klinikach powinno się mówić po imieniu,gdyż te placówki i lekarze ogłaszają się i reklamują te zabiegi z nazwy i imienia nazwiska lekarza. Więc też piszmy,że reklamowany lekarz i klinika są niewiarygodne,że zostałyście oszpecone i pokrzywdowanie za duże pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druxi 100
Miałam obawy jeśli chodzi o plastykę powiek , niestety mam wrażenie, ze wszystkie oczy wyglądają po niej tak samo:( Obecnie testuję serum pod oczy i na górna powiekę DermatoPoietina ( ze szwajcarii) - efekty mają być takie jak po operacji. Polecam. U mnie działa : wyrażnie zmniejszył się nadmiar skóry na górnej powiece. Serum jest tańsze niż operacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko skalpel
nie wiezcie w zadne cuda laserowe a zwlaszcza u nas w Polsce bo po laserze tylko dziewczyny placza . Czytalam gdzies wczesniej o jakims zabiegu to bylo duzo kobiet niezadowolonych i oszpeconych . Na worki pod oczami tylko i wylacznie skalpel !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szuje !
Chyba chodzi o acculift ? Ola który p..... narobił Ci takiego kłopotu ? Jeśli chodzi o acculift to właśnie zauważyłam że coraz częściej i wiecej gabinetow oferuje ten bubel na powieki, aż strach pomyśleć do czego niby lekarze się dopuszczają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak powieki
to oczywiscie tylko skalpel,jestem rok po zabiegu i powieki mam wreszcie takie jak za mlodzienczych lat....operowal mnie czeski chirurg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludmilecka
Kto operuje DOBRZE powieki metoda z uzyciem lasera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HANNA . Jestem 6 dni po operacji gornych powiek . Wycinanie zbednej skory laserem a nie wysysanie tluszczu lub innych substancji .Szwy zdjete . Jeszcze mam male siniaki ale takze duzy komfort patrzac w lustro . Widze ladne oczy mojej 30 sto letniej corki . Operacja w USA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz u kogo w USA robiłaś powieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukujemy modelek i modeli do Bazy Modelek na szkolenia z zabiegów medycyny estetycznej na terenie całej Polski. Zapewniamy każdej modelce przez okres 6 miesięcy min. jedno szkolenie. Wszystkie wiadomości dotyczące bazy modelek oraz formularz kontaktowy znajduję się na stronie http://bazamodelek.com/ Zapraszamy serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna43
Jakiś czas temu czytałam o nowym zabiegu laserowego liftingu powiek. Ale wtedy w krakowie jeszcze nie było gdzie go zrobić. Ostatnio wyczytałam w internecie, że klinika vesuna posiada go w swojej ofercie wiec postanowiłam zapisac się na wizyte. Bardzo sympatyczna i profesjonalna pani doktor A. Drożniak przeprowadziła ze mną konsultacje i wykonała zabieg. Łącznie wykonałam ich trzy. Musze przyznać, że widać znaczną poprawe, zmarszczki powiek i wokół oczu wyraźnie się zredukowały, skóra bardziej napięła naprawde rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krysiu cieszymy się ja i moja kuzynka , że zechciałaś podzielić się tą wiadomością jeszcze w tym roku, Pozdrów przemiłą dr Drożniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jeszcze ta osoba tu zaglada tez chcialabym wiedziec gdzie w USA robila pani ten zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arquitremad1987wpzay
Chyba chodzi o acculift ? Ola który p..... narobił Ci takiego kłopotu ? Jeśli chodzi o acculift to właśnie zauważyłam że coraz częściej i wiecej gabinetow oferuje ten bubel na powieki, aż strach pomyśleć do czego niby lekarze się dopuszczają . Jasne http://hib.to/m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańcia
Mam 50 lat a rok temu wyglądałam na 10 lat starszą, miałam opadnięte górne powieki a wielkie „worki” pod oczami mogły nosić zakupy. Bardzo mi to przeszkadzało i pewnie tak bym została z tym problemem, gdyby nie podpowiedź przyjaciółki, że można to zlikwidować laserowo. Boże! Co za szczęście, że się zgodziłam! Tylko ze znieczuleniem miejscowym laserem usunęłam to co mi przeszkadzało, po zabiegu poszłam do domu i tyle było strachu, efekt super! A dr Łebkowski z kliniki Sthetic, który to robił, nie dość, że specjalista i profesjonalista, miły, grzeczny z bardzo dobrym podejściem do pacjentki, to jeszcze jaki przystojny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież tak zachwalają aculift na powieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×