Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiolka28

Pomóżcie

Polecane posty

Gość wiolka28

Prosze was o pomoc jesli ktoś z was wie po jakim czasie po porodzie można wykonać plastyke krocza ?? jestem załamana miesiąc temu urodziłam ślicznego chłopczyka który ważył 4250 więc był troszke duży to drugi moj poród niestety nie zdążyli mnie naciąć bo bardzo szybko urodziłam i tu zaczyna sie mój koszmar pękłam w trzech miejsach i niestety miałam pecha bo zszywał mnie lekarz który wcale się do tego nienadawał pozostała mi pamiątka w postaci jakiegoś wychodzacego kikuta :-((( u ginekologa dowiedziałąm się że jestem zle zszyta i ten kikut to śluzówka a operacja jest niemożliwa bo to wszytsko jest za wcześnie więc kiedy można ?? jeśli ktoś wie prosze o pomoc bo staraciałam juz nadzieje na lepsze jutro dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi przykro, że trafiłaś na takiego konowała. Powinni ich zwalniać z pracy za takie rzeczy!!! :O Jeśli ginekolog nie widzi na razie możliwości, skontaktuj się z dobrym chirurgiem plastykiem. Konsultacja powinna wyjaśnić kwestię wymaganego upływu czasu do ewentualnego zabiegu. Nie możesz się tak męczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O prosze i moja Muszaszka tutaj jest:) Muchacha ma słusznosć,to o Cię spotkało nie jest jeszcze tragedjią,naprawde dobry g,doświadczony ginekolog zrobi z tym co nalezy.Sama 6 lat temu miałam robioną plastykę szyjki macicy w prywatnym gabinecie.Też mam chłopca,urodził się z wagą3.100,wiec był przeciętnej wagi,ale szyjka mi potrzaskała i młody lekarz spartolił cała robote. Jeżeli dobrze pamiętam to zabieg miałam robiony pozną wiosną a mały urodził sie 8 września.Spokojnie nic Ci nie będzie ,tylko jak najszybciej zrób plastyke,nie odkładaj tego ,bo bedziesz miała kłopoty z 2 ciążą i po poweocie do pełnego życia erotycznego bedziesz odczuwała bol. Mój lekarz powiedział ,a jest ordynatorem w tutejszym szpitalu...że robimy teraz..aby zagoiło się na dobre w stanie jaki powinien być!! pozdrawiam powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, twój synek jest z 8 września? Moja pierwsza miłość też była z tego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hawa
Jest prywatna klinika w Podkowie Leśnej koło Warszawy, która specjalizuje się w operacjach krocza.Podobno jest niedrogo a całkiem porządnie.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka28
Dziękuje wam wszystkim bardzo !!! narazie i tak musze się wstrzymać bo to świeże rany które muszą się zagoić tak przynajmniej mówi lekarka :-(( nie powiem że jestem z tego powodu zadowolona ale cóż zrobić z tego wszystkiego najbardziej cieszy mnie fakt że mam wspaniałe dzieci i super męża pozdrawiam was wszystkich i dziękuje:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nAPEWNO WSZYSTKO BEDZIE DOBRZE,TYLKO BąDZ CIERPLIWA I TAK JAK MóWI LEKARZ NIECH WSZYSTKO SIę WYGOI.tYLKO NIE ZANIEDBAJ TEGO! POZDROWIENIA I POWODZENIA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka28
powiem ci ewcia że to jest tragedia bo to co oni wyrabiają tego nie da się opisać a powiem ci jeszcze jedno jak urodziłąm pierwsze dziecko zostawili mi gaziki w środku bo wyskoczyła mi szyjka macicy więc zosatałam uspana i lekarka pewnie o nich zapomniała więc efekt tego był taki że przez dwa tygodnie nie umiałam chodzić położna która przychodziła stwierdziła że tak ma być a jak jej powiedziałąm że nie miły zapach jest już po minucie wyjścia z wanny to stwierdziła jedno DUŻO WIETRZYĆ wiem jedno trzeciego dziecka już nie chce i chyba dobrze bo jak to się mówi DO TRZECH RAZY SZTUKA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×