Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

powiększanie piersi, gdzie warto

Polecane posty

Gość gość

Witam, od bardzo dawna zastanawiam się nad powiększeniem sobie biustu. Właściwie jestem już zdecydowana, ale problem z jakim ciągle się zmierzam to wybór odpowiedniego specjalisty. Czy znacie lekarzy, którzy są godni polecenia? Zależy mi przede wszystkim na specjalistach z Warszawy, ale rozważę każdą opcję. Wcześniej myślałam, że w tych czasach jest to łatwa operacja, która prawie zawsze (prócz niewielkich wyjątków) zakończona jest sukcesem i każdy chirurg potrafi wykonać ją bezproblemowo. Jednak sprawdziłam wiele dyskusji i okazuje się, że bardzo łatwo można dostać różnego rodzaju powikłań, które pojawiają się po jakimś czasie. Bardzo proszę o rady, będę wdzięczna za nazwy konkretnych klinik, czy lekarzy. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korea polnocna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno nie rób tego w klinice sankowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
ważne żeby pojsc samemu i zobaczyć jakie wrażenia....i to czy lekarz Ci odpowiada:) na prawdę duże znajdziesz opinii ale warto sugerować się swoim odczuciem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szilka
zgadzam sie z MArcelą! dobrze jest się wybrac na konsultację i przekonać sie który lekarz nam odpowiada i co mówi i co proponuje!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala26P
Jak najbardziej trzeba się wybrać na konsultacje, ja po kilku podjęłam decyzję. Rzeczywiście są osoby, które narzekają na niektórych lekarzy, dlatego trzeba uważać, jednak nigdy nie ma się pewności, czy akurat na naszej operacji lekarz nie popełni błędu. Ja jestem po operacji powiększenia piersi i jestem zadowolona, byłam w Art Medical Center i operował mnie dr Śliwiński. Jednak musisz pamiętać, że każda operacja wiąże się z ryzykiem i na pewno omijaj lekarzy, którzy twierdzą inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
no wlasnie, dlatego konsultacje u wybranego lekarza...a nawet dla porównania u dwóch czy trzech pomoga nam wybrać tego właściwego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mają rację, najlepiej "zobaczyć" dwóch-trzech lekarzy. Generalnie powiększenie piersi to poważny zabieg, ale powikłania nie zdarzają się az tak często jak to może się wydawać - po prostu częściej pojawiają się o nich informacje na forach. Natomiast na pewno poszukaj dokładnie informacji i wszystko sobie poukładaj i przemyśl. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
no no widać ze Ślicznotka się zna:) dokładnie tak jak pisze:) warto sprawdzić samemu lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALe w necie generalnie też warto posprawdzać opinie, poszukać np. na beauty dziewczyn, które miały u danego lekarza robiony zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, warto poczytac ale tez przejść się na 2 lub 3 konsultacje i samemu sprawdzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze radziłabym uważać na lekarzy, którzy obiecują cuda na kiju...rzetelny lekarz zawsze poda przeciwwskazania,. nawet jeśli będzie ryzyko, że wtedy nie skorzysta się z jego usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tym, że jak lekarz rzetelnie przedstawi zagrożenia i przeciwwskazania to one pójda do tego, który obieca im cuda na kiju. ale nie uważam, że to było mądre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba lepiej wiedzieć co może Cię czekać...niż nie być świadomym zagrożenia?:) przynajmniej ja tak uważam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toyska
prawda, trzeba uważać z tym, i Ślicznotka ma rację, że trzeba uważać tez na to czy lekarz nam szczerze wszystko przestawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
no wiecie co, raczej lekarz szczerze mówi. a nie jakieś bajerowanie że dobrze się wygląda np w mega dużych implantach:) ważne żeby nam człowiek odpowiadał i żebyśmy były przekonane o tym że to jemu powierzamy nasze biusty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choć ja pamiętam, ajk jeszcze przed op oglądałam te biuściaste laski...to potem wdawało mi się, że każdy implant za mały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah w miare jedzenia rośnie apetyt:) ja tam jestem zadowolona z rozmiarku, chociaż nie raz mi się wydaje ze jest za mały...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja jestem dopiero przed, ale będę mieć 350 ml!! no i dr Pisera z Łodzi będzie mnie brał pod skalpel! ale mam stresa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadaniowa
I tak mamy fart, bo dzisiaj jest wiele dobrych prywatnych klinik, w których przeprowadzane jest powiększanie piersi naprawdę na poziomie, a nie w jakichś dziwnych warunkach. Jeszcze podpowiem http://art-med.com.pl/pl/zabiegi/piersi/powikszenie/ jako miejsce warte uwagi, profesjonalnie, z całym zapleczem bezpieczeństwa i doświadczenia. Moim zdaniem warto i tam dopytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co raz wyższy poziom reklamy. Prawie nie do poznania że to naganiaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ktora to ta naganiaczka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety ale Ci nie pomogę, ale myślę ze na pewno znajdą sie tutaj panienki które pomogą Ci w wyborze odpowiedniej kliniki :) a jakie chcesz mieć implanty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) zanim zdecydujesz się na powiększanie piersi , najpierw się zastanów , czy serio jesteś pewna z,ę tego akurat chcesz autorko wątku ;) A potem wybierz sobie odpowiednią klinikę i lekarza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki tez bardzo czesto jezdza do Libora Polaka do Ostravy.wogole on ma opinie speca od cyckow.Ja sobie robilam nos u niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem, to w Klinice Sfera wykonują ten zabieg i mają naprawdę godnych zaufania specjalistów w tym obszarze. Poczytajcie sobie na http://www.klinikasfera.pl/powiekszanie-piersi, opinie naprawdę mają bardzo dobre, można sprawdzić w sieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×