Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ala Prokop

powiększanie piersi

Polecane posty

Gość Ala Prokop

Wiem, że kobiety mają różne doświadczenia jeśli chodzi o plastykę lub powiększanie piersi. Myślę, że zacząć należy od tego czy mamy pewność, że chcemy to zrobić. Najlepiej 100 procent, bo to przecież nieodwracalne. Później należy rozejrzeć się za gabinetem, który to wykona profesjonalnie, rzetelnie, w odpowiednich warunkach. Jako mieszkanka Dolnego Śląska polecam stronę gabinetu: http://www.medic-beauty.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naturalnie powiększanie
Nie polecam operacji plastycznych: 1.Biust może być jeszcze gorszy 2.Jest to drogie Jeżeli chcesz, aby urosły ci piersi, zainwestuj w porządne tabletki na powiększenie biustu. Teraz na rynku znajdziesz ich dużo, ale nie faszeruj sie tabletkami które mają dzialanie antykoncepcyjne. Istnieją tabletki z naturalnych składników, które działają pozytywnie na hormony odpowiedzialne za wzrost piersi. Dopiero gdy zaczęłam leczenie tabletkami FABULOUS BREASTS 90 TABLETEK które tanio kupiłam http://intymnosc.pl/aff/kaspriana/fabulous-breasts-p-306.html zauważyłam zmiany po kilku dniach. Jest prawdą, że to nie samo co po operacji, ale po co się ciąć, wkładać sylikon lub implanty. Po tych tabletka same naturalnie urosną. Jestem z nich bardzo zadowolona i polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiertalać z forum
Z TĄ REKLAMĄ TABLETEK!!!!! W dupe sobie je wsadźcie może wam urośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana3
gdyby te tabletki faktycznie działały to bym w nie zainwestowała, ale w przypadku gdy nie ma się kompletnie biustu to niestety czeka mnie skalpel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rrracja
gdyby takie tabsy działaly to dziewczyny kupowałyby takie takie tabletki a nie robiły operacje za 15tyś :O żadne ziółka nie powiększą piersi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Budka19888
Naturalnie powiększanie czy ty naprawdę myślisz że siędzą na tym forum tak durne baby ze nie zauważą że jesteś żywą reklamą tej strony? Tak sobie dorabiasz reklamując te tabletki? A dobrze chociaz placa za taką reklamę? Chyba trochę muszą,za wciskanie takiej ściemy ludziom. Wiesz ja zazwyczaj źle ludziom nie życzę,ale ty bedziesz wyjatkiem obyś na swojej drodze takich klamczuchow jak ty spotkala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklama, reklama, reklama - oj, nie ładnie... Przestańcie wciskać kobietom, że tabletki rozwiążą ich problemy. Rozwiążą, owszem - ale portfele... skąd kasa popłynie do producentów specyfików, które NIC nie pomogą... A wrzucanie linków do klinik to nic innego, jak opłacone posty... Ludzie! Kuźwa, zastanówcie się, co wy robicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozenberga
Powiększanie piersi nie jest dobre metodą operacyjną, ponieważ jest to już ingerencja w ciało. Najlepiej będzie się zdecydować na skorzystanie z możliwości wypróbowania wszelkiego typu tabletek, które oczywiście będzie można w razie jakichkolwiek problemów odstawić. Ja osobiście korzystam z powiekszanie-piersi.com i jestem bardzo z nich zadowolona. Polecam również i Tobie. Jak nie podziałają, to zrobisz operacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inkachasia
Ja polecam poczytać o różnych metodach powiększania piersi powiekszanie-piersi.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość al_fak
Tabletki....no jasne ...żeby kasę tylko wydać ehhhh jak ktoś chce powiększyć piersi to tylko operacyjnie ja sobie powiększyłam w styczniu , zupełnie nie żałuję decyzji Przynajmniej ze skutkiem pieniążki wydałam Dobrych lekarzy jak czytałam i sprawdzałam opinie przed operacją jest w Polsce naprawdę wielu i jest w kim wybierać, Ja akurat zrobiłam sobie na miejscu w Łodzi , żeby nie tracić na dojazdy czy hotel , ale super pani doktor i super gabinet - zawsze można poszukac na miejscu, gdzieś niedaleko miejsca zamieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boguszka_kk
Moze niektórzy mysla ze krem nawilzajacy albo balsam na którym jest napisane ze powieksza piesi o 3cm pomoze. Ja tez przestaje juz wierzyc z tego typu rzeczy-bo bardziej mi to śmierdzi chemią niz jędrną skóra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilnie do al_fak
Kochana, możesz mi napisać gdzie / u kogo robiłaś w Łodzi swój biuścik? jestem spod Łodzi akurat i hmmm...... myśle właśnie o powiększeniu biustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u Pisery
u dra Pisery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość al_fak
No jasne że mogę Ci napisać, toż to żadna tajemnica :) Operację miałam w Dermedzie na Piotrkowskiej operowała mnie Pani doktor Dorota Żukowska , super lekarka jak zresztą pisałam , ale sama zobaczysz pewnie na pierwszej konsultacji jak sie zdecydujesz:) wg mnie naprawdę warto , ja sie po tej operacji zdecydowanie lepiej czuję jako kobieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam różne dziwne specyfiki, naturalne i mniej naturalne i nie działają! Chcę iść na zabieg powiększania piersi, bo to jest to mój największy kompleks. Są małe i wyglądam jak chłop. Biorę raty a kredyt załatwi mi w 1 dzień mój doradca z open Finance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość almondddd
jednak nie powiem, że to nie jest nieodwracalne, w przypadku Macrolane efekty się utrzymują kilka lat. Ale na pewno jest dużo racji w tym, żeby dokładnie przemyśleć naszą decyzję. Mnie bardzo kusi, żeby u doktora Osucha powiększyć biust za pomocą tłuszczu, myślę, że dzięki takiemu rozwiązaniu biust będzie wyglądał bardziej naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, tabletki, kremy, to nic nie daje :( ...też myślałam o kredycie, nie wiedziałam, że open finance udziela takich, muszę się tam przejść w taki razie i podpytać, moze to jest jakieś wyjście, no bo niby nie drogo, ale jak za jednym razem trzeba wyłożyć tyle pieniędzy, to zaczyna się odczuwać w portfelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuksik12
chyba nikt tak na prawde nie czyta dokładnie wpisów na forum, ja miałem operację u Pani Doktor i o mało nie skończyłem tragicznie, to jaką gechennę przechodziłem przez kilka miesięcy to jet trudne do opisania, moja walka niedługo się zakończy a wtedy wiele osób pozna prawdziwą twarz Pani Doktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W d**ę sobie wsadź tę reklamę tabletek. Operacja - warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no do mnie też bardziej przemawia to, żeby się poddać operacji. Szczególnie, że tutaj http://www.youtube.com/user/drplastyk widziałam, że można powiększać biust za pomocą tłuszczu, co na pewno przyczyni się do tego, że piersi będą wyglądać bardziej naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U jakiego Pisery?! Ja robiłam sobie w Prestige Clinic już z 6 lat temu u Rataja i wyszły naprawdę dobre. Facet ma rękę do piersi :D A tą ordynarną reklamę u góry to sobie daruj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoonka
Popieram koleżankę wyżej - wolałam powiększyć sobie piersi implantami, przemęczyć się jakiś czas po zabiegu i mieć spokój na lata, a nie faszerować się jakimiś dziwnymi specyfikami.. Szkoda wątroby, lepiej oszczędzać ją na późniejsze lata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hankaa111
A któraś z pań robiła może u dr Murawskiego z Elite? Widziałam w necie opinie pozytywne o tym salonie, jestem z Warszawy. Mam straszne kompleksy z powodu małego biustu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaZdolna
Nie słyszałam o Murawskim. Dzwoniłam do tego Prestige Clinic i na komórkę do tego Rataja ale cały czas zajęte, możecie polecić jeszcze jakieś kliniki z Wrocławia albo Poznania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzcie w to co piszą naganiaczki, wychwalają żukowską pod niebiosa!!! Żukowska mnie oszpeciła i wszystko i zniszczyła mi życie, w dodatku mi utrudniała cały czas po operacji. W odatku usuwa niepochlebne opinie z sieci żęby ludzie dalej żyli w letargu jak zachipnotyzowani. Otwóz oczy, zacznij myśleć samodzielnie. Idz gdziekolwiek byle nie do niej bo zniszczy Ci życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkaa34
OnaZdolna - zadzwoń do nich rano. Mi się dzisiaj udało dodzwonić za pierwszym razem i umówiłam się na wizytę :) Jestem trochę tym zdenerwowana ale tak pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadnymi tabletkami nie powiększy się piersi to udowodnione po co dalej ściemniac, piersi to sama genetyka, nawet jeśli piersi spuchną po tabletkach antykonc., bo nie urosną jak się nam wydaje tylko napompują się wodą bo to skutek uboczny tabl anty. Po drugim i trzecim cyklu jest płacz bo cycki znikły!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×