Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dominulka19

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość Dominulka19

Czesc dziewczyny :) w najblizszym czasie planuje powiekszyc piersi implantami ,stad moja prosba abyscie polecily mi kogos kto naprawde zna sie Na rzeczy I najlepiej jakby to byla jakas klinika w krakowie lub w malopolsce ogolnie :) ewentualnie katowice jeszcze wchodza w gre :) z gory dziekuje :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupia jesteś. Tabletki antykoncepcyjne, bo o hormony chodzi i do tego fitness, żeby nie zgrubnąć i masz fantastyczny efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:01 Tabletki antykoncepcyjne powiekszaja piersi? Hahaha, przeciez one z nazwy nawet sugeruja, ze zmniejszaja poziom hormonow. Wiekszych banialuk nigdy nie czytalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam powyższe , ja miałam może dwie koleżanki , które po stosowaniu tabletek miały serio większy biust , a tak to tyły albo w całości i wyglądały jak jabłuszka , albo jak mega gruszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie nie .Moze inaczej . Niektórym przy tabletkach anty przybywa nie w brzuchu , udach czy pośladkach a w piersiach ;) stąd sie mówi ,ze niektórym kobietom od tego powieksza się biust ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale to jest tylko niewielkie powiększenie i przede wszystkim nie jest to trwałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piersi po takich tabletkach możesz mieć obrzmiałe ale nie powiększaja one piersi, no co wy... ogólnie jak słysze że tabletki, kremy jakieś powiększają to śmiać mi się chce. Jedynie operacja...no niestety. Moja znajoma jakiś czas temu włąśnie powiększał biust w łódzkim Dermed pod okiem dr Doroty Żukowskiej. Efekt ekstra, na serio zazdroszczę jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calutea
no oczywiście że tabletki to chwilowe powiększenie, że jednak trwale to implanty....no nitk mnie nie przekona do tego że maści lub tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ProBreast Plus to optymalny zestaw na powiększanie piersi składający się z suplementu diety oraz kremu. Produkt zawiera wysokiej jakości składniki, które gwarantują maksymalne efekty kuracji. Zestaw przeznaczony jest dla kobiet, które chcą w naturalny i bezpieczny sposób powiększyć rozmiar swoich piersi nawet o 3 rozmiary. Jego regularne stosowanie pozwala już po kilku tygodniach uzyskać znaczące zmiany. http://nplink.net/KspQn4CS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przylaczam sie do opinii kolezanki ktora sie wczesniej wypowiadala na temat ProBreast Plus.Ja zamowilam krem z tabletkami i nie zaluje,bo powiekszylam piersi z malego A na pelne B i co najwazniejsze ujedrnily sie i mam mieciutka skora na piersiach.Polecam tutaj jest link do strony producenta kupilam i zaoszczedzilam 50zl http://nplink.net/cRUrYkvA bo widzialam drozsze na innej stronce.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
no nie wiem, jakoś dalej mnie to nie przekonuje - tym bardziej że nie wierzę, że efekty mogą być na prawdę trwałe i widoczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Derbinka
no zdecydowanie operacja da stały efekt...nic innego. Ważne żeby pójść na konsultację i wybrać wszystko dobrze wraz z lekarzem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
no wlasnie? jaka Twoja decyzja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co czytam to chyba jako jedyna miałam szczęście co do tabletek przed tabletkami miałam: Biust: 76cm Talia: 62cm Biodra: 89cm Teraz w czasie przyjmowania tabletek (zaczęłam brać w wieku 18 lat, teraz mam 22 lata): Biust: 91cm Talia: 64cm Biodra: 94.5cm Piersi rosły mi przez rok może półtora, a reszta urosła w ciągu 6 miesięcy, od tamtej pory nic już nie urosłam, nie przytyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Łodzi jest świetna klinika dermed, ja tam robiłam zabieg u doktor Żukowskiej, 3 rozmiary do przodu :) jasne trochę bólu było jak to przy operacjach ale było tego warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Derbinka
no ja też tabletki brałam ale w żaden sposób nie wpłynęły na mój biust!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ProBreast Plus to rewolucyjne rozwiązanie powiększające rozmiar piersi. Skuteczne dzięki połączeniu siły suplementu diety ze skutecznością kremu. ProBreast Plus działa od zewnątrz i od środka – poprawia wygląd piersi w kilka tygodni! ProBreast Plus to zestaw składający się z dwóch wysokiej jakości produktów – kapsułek o bezpiecznym i skutecznym składzie i kremu zawierającego innowacyjne substancje czynne,ProBreast Plus działa kompleksowo – dzięki temu pozwala uzyskać najlepsze efekty,pierwsze rezultaty widoczne już po kilku tygodniach regularnego stosowania,tylko w pełni bezpieczne, naturalne składniki,kompleksowe działanie – powiększanie biustu, a także ujędrnienie i poprawa wyglądu,  nieinwazyjna alternatywa dla bolesnych operacji,pozytywne opinie wśród miliona kobiet na całym świecie: 70% kobiet poleciłoby ProBreast Plus przyjaciółce,producent oferuje 90 dniową gwarancję zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowolenia. Zamawiając ProBreast Plus, nic nie ryzykujesz. Możesz za to zyskać piękny i pełny biust, z którego w końcu będziesz dumna. Zobacz, dlaczego warto. Dlaczego warto zamówić ProBreast Plus? ProBreast Plus to naturalny sposób na pełniejszy i jędrniejszy biust,bezpieczny i pozbawiony skutków ubocznych,świetna alternatywa dla ryzykownych operacji,działanie ProBreast Plus stanowi zaskoczenie dla kobiet, które sceptycznie podchodzą do naturalnych metod poprawy wyglądu biustu,      gwarantuje efekt „wow”, błyskawiczna, dyskretna wysyłka,           90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowolenia. Czy będziesz zadowolona z ProBreast Plus? Tak, jeśli: chciałabyś mieć większe piersi,poszukujesz bezpiecznej metody poprawy wyglądu biustu,pragniesz ujędrnić swój biust,           zależy Ci na szybkich efektach, widocznych po kilku tygodniach stosowania,    chcesz działać kompleksowo. Sposób użycia Suplement diety: 2 kapsułki dziennie - najlepiej jedna rano (przed śniadaniem) i jedna w południe (przed obiadem). Należy popić wodą. Krem: 2 razy dziennie (rano i wieczorem) rozprowadź niewielką ilość kremu na piersiach i wmasuj okrężnymi ******* aż do okolic ramion. Krem ma delikatną konsystencję, szybko się wchłania, a jego aplikacja jest bardzo wygodna. Link do sklepu z orginalnym produktem ProBreast Plus http://nplink.net/Iy8XUNH5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech znowu jakaś reklama albo tania prowokacja:) Generalnie nie ma czegoś takeigo jak połączenie diety z kremem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska
Żadne kremy, diety cud i tabletki nie pomogą- wiem z doświadczenia- tylko operacja jest tutaj wyjściem. Dobre opinie w przeprowadzaniu takich operacji ma Lux Med na Puławskiej w Warszawie, udaj się tam na konsultacje, a na pewno dobrze Ci doradzą. Sama placówka jest świetna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×