Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powiekszanie piersi wlasnym tluszczem,lipotransfer

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoras z was powiekszala sobie piersi wlasnym tluszczem? Jednoczesnie modelujac sylwetke oczywiscie. Podobno odbywa sie przy znieczuleniu ogolnym lub sedacji, ale czytalam ze sedacja moze spowodowac powazne skutki uboczne... A ja sie boje narkozy, a marze o powiekszeniu biustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie poważne skutki uboczne po sedencji? Napisz prosze. Tez bluesie narkozy. Myślałam ze sedencji jest o wiele bardziej bezpieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksana_
cały czas zastanawiam się nad tym zabiegiem. od zawsze miałam kompleksy małych piersi i w końcu zarabiam na siebie i mam wystarczającą ilość gotówki, żeby w siebie zainwestować. jestem z Warszawy i wiem, że jest tu kilka miejsc, w których robią takie zabiegi. ale przymierzam się do kliniki Elite. któraś z Was korzystała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie kilka tygodni temu miałam zabieg powiększania przy użyciu preparatu macrolane z własną tkanką tłuszczową w http://drpernak.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PRZESTRZEGAM przed tym zabiegiem!!! jesli chcecie jeszcze pozyc na tym padole, radze pomyslec o innym rozwiazaniu, w piersiach tworza sie guzki ze stwardnialego i zwapnionego tluszczu, zmiany ropne, zrosniecia, ktore moga sie przeksztalcic w nowotwory. lekarz, ktory to wykonuje to przestepca. mozecie sobie w ten sposob powiekszac posladki, ale nigdy nie piersi!!! piersi maja specyficzna budowe!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaję mi się, że dobrze jest się zapoznać z ofertą profesjonalnego gabinetu medycyny estetycznej, takiego jak ten http://clinicforyou.com/pl/oferta/chirurgia-plastyczna/powiekszanie-piersi-z-liftingiem-piersi/ . Trzeba też pamiętać o tym, że to chirurg ostatecznie decyduje o sposobie przeprowadzenia operacji, ponieważ musi uwzględnić nasz stan zdrowia i predyspozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Wawie u mirackiego w klinice wykonują zabieg lipotransferu. Można sobie np. tłuszczyk z brzucha przeszczepić do piersi ;) Koleżanka taki zabieg sobie robiła i bardzo byla zadowolona, osobiście też się zastanawiam... ale trochę się jeszcze cykam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćówa
Ja miałam zabieg, o którym wspominasz w klinice Miracki i jestem bardzo zadowolona, zbędny tłuszczyk się na coś przydał, piersi są naturalne i większe. Nie masz co się bać wszystko będzie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś tą koleżanką co sobie zrobiła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie mi wierzyć lub nie ale zęby zjadłam na tym temacie zanim zdecydowała się na zabieg. Czytałam jakieś zagraniczne fora (oczywiście większość amerykańskich, bo stamtąd ta metoda przyszła), studiowałam badania itd., bo chciałam być pewna zanim podejme decyzję. Nie powiem, że gdzieś tam nie doszłam do kobiet, które również pisały o guzkach ale z tego co doczytałam to u żadnej nie wykazano zmian nowtworowych i ponoć masaże wystarczały do ich robicia. Ja np. po zabiegu poszłam na kilka zabiegów endermologii i rzeczywiście może dlatego nie mam żadnych nierówności. Z resztą nie ma się czego bać. Żaden porządny lekarz (ja robiłam u dr Aldony stachury) nie podjąłby się wykonania lipotransferu, gdyby mogło to nieść konsekwencje w postaci raka piersi. Podkreślam porządny! Wybierajcie mądrze kliniki! Ja zabig osobiści polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bzdury! Ja robiłam lipotransfer i jestem szalenie zadowolona z efektu. Miałam kilka guzków- zbitek tego tłuszczu ale wystarczyły delikatne masaże i tłuszczyk się rozbił i właściewie to był jeden jedyny raz kiedy się pojawiły, zaraz po zabiegu. Najważniejsze jest dla mnie poczucie, że nie mam w sobie żadnego ciała obcego tylko swój własny tłuszcz. Kolejną zaletą jest to, że piersi prócz tego, że są jędrne, uniesione to wyglądają bardzo naturalnie. Nie wiem czy to zasługa dr. Stachury u której robiłam czy po prostu ten zabieg tak właśnie kształtuje biust ale polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki zabieg jest dużo lepszy niż implanty, jest mniej inwazyjny, taki bardziej naturalny, a efekt to lipotransferze jest fajny. Moje piersi stały jest takie pełniejsze, bardziej zaookrąglone no i większe ;) A zabieg miałam robiony u mirackiego w klinice w stolicy. Efekt podoba się też mojemu mężowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poddałam się powiększaniu piersi metodą aquafiling i jestem mega zadowolona z efektów. To małoinwazyjna, bezpieczna metoda modelowania sylwetki. W temacie medycyny estetycznej mogę polecić tę klinikę z Wrocławia http://chiroplastica.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MichalinaK
Hej Wam. Zastanawiam się nad powiększeniem biustu, ponieważ po ciąży, karmieniu piersią mam te piersi trochę obwisłe :( Biorę pod uwagę dwie metody o których już sporo czytałam. Jedna to takim żelem Aquafilling, a druga właśnie to przeszczep tłuszczu. Znalazłam klinikę w Warszawie, która wykonuje oba te zabiegi http://www.kriocentrum.com/oferta/powiekszanie-piersi-tluszczem/ i umówiłam się na przyszły tydzień na konsultację, ale też wolę dopytać na forum, bo może któraś z Was również brała obie metody pod uwagę? Nie wiem co lepsze, bo chciałabym mieć jeszcze jedno dziecko i boję się trochę o karmienie... Oczywiście biorę pod uwagę, że następny dzidziuś będzie karmiony kupnym mlekiem. A też nie wiem, kiedy zdecydujemy się na kolejnego dzidziusia, bo na razie przy tym mam co robić :) Jak myślicie, która metoda jest lepsza i da lepszy efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś z Pań może polecić mi jakiegoś lekarza na śląsku, który to robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, miałam ten lipotransfer ok 3 lata temu i od jakiegoś czasu mam w jednej piersi twardy guzek. Jestem w trakcie robienia badań,.Lekarz niestety trochę mnie nastraszył i teraz się boję, że z włanej głupoty narobiłam sobie kłopotów. Zabieg lipotransferu miałam wykonywany przez chirurga w klinice medycyny estetycznej, więc niby u specjalisty . Dzieczyny zastanówcie się przed podjęciem decyzji o tym zabiegu ponieważ nie jest on taki do końca bezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ProBreast Plus to rewolucyjne rozwiązanie powiększające rozmiar piersi. Skuteczne dzięki połączeniu siły suplementu diety ze skutecznością kremu. ProBreast Plus działa od zewnątrz i od środka – poprawia wygląd piersi w kilka tygodni! ProBreast Plus to zestaw składający się z dwóch wysokiej jakości produktów – kapsułek o bezpiecznym i skutecznym składzie i kremu zawierającego innowacyjne substancje czynne,ProBreast Plus działa kompleksowo – dzięki temu pozwala uzyskać najlepsze efekty,pierwsze rezultaty widoczne już po kilku tygodniach regularnego stosowania,tylko w pełni bezpieczne, naturalne składniki,kompleksowe działanie – powiększanie biustu, a także ujędrnienie i poprawa wyglądu,  nieinwazyjna alternatywa dla bolesnych operacji,pozytywne opinie wśród miliona kobiet na całym świecie: 70% kobiet poleciłoby ProBreast Plus przyjaciółce,producent oferuje 90 dniową gwarancję zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowolenia. Zamawiając ProBreast Plus, nic nie ryzykujesz. Możesz za to zyskać piękny i pełny biust, z którego w końcu będziesz dumna. Zobacz, dlaczego warto. Dlaczego warto zamówić ProBreast Plus? ProBreast Plus to naturalny sposób na pełniejszy i jędrniejszy biust,bezpieczny i pozbawiony skutków ubocznych,świetna alternatywa dla ryzykownych operacji,działanie ProBreast Plus stanowi zaskoczenie dla kobiet, które sceptycznie podchodzą do naturalnych metod poprawy wyglądu biustu,      gwarantuje efekt „wow”, błyskawiczna, dyskretna wysyłka,           90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowolenia. Czy będziesz zadowolona z ProBreast Plus? Tak, jeśli: chciałabyś mieć większe piersi,poszukujesz bezpiecznej metody poprawy wyglądu biustu,pragniesz ujędrnić swój biust,           zależy Ci na szybkich efektach, widocznych po kilku tygodniach stosowania,    chcesz działać kompleksowo. Sposób użycia Suplement diety: 2 kapsułki dziennie - najlepiej jedna rano (przed śniadaniem) i jedna w południe (przed obiadem). Należy popić wodą. Krem: 2 razy dziennie (rano i wieczorem) rozprowadź niewielką ilość kremu na piersiach i wmasuj okrężnymi ******* aż do okolic ramion. Krem ma delikatną konsystencję, szybko się wchłania, a jego aplikacja jest bardzo wygodna. Link do sklepu z orginalnym produktem ProBreast Plus http://nplink.net/Iy8XUNH5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZłotowskaK
Znalazłam taki zabieg w https://centrumliposukcji.pl/zabiegi/przeszczep-tluszczu/ Tylko moje pytanie, czy da się powiększyć rozmiar piersi tkanką tłuszczową o przynajmniej dwa rozmiary? Mam trochę brzucha, który chętnie zmniejszę :) Tylko nie wiem, czy wystarczy, bo czytałam, że nie wszystko co zostanie odessane, to się nada to lipotransferu. Koszt jak patrzę na liposukcję + przeszczep tłuszczu, to wychodzi taniej niż implanty, ale zależy mi aby powiększyć znacznie, bo jak już robić to raz, a dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania891
Dajcie spokoj, to jakies nowoczesne zabiegi obarczone wysokim ryzykiem powikłań... Moim zdaniem jedynym skutecznym i bezpiecznym sposobem na powiekszenie piersi sa implanty. Polecam poczytac więcej na http://www.piersi.info.pl o operacjach plastycznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam kogos kto robil zabieg lipotransferu do powiekszenia piersi w mediart w poznaniu i jest niezadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×