Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powiekszanie ust

Polecane posty

Gość gość

Witam wszystkich. Od miesiaca planuje powiekszyc sobie usta kwasem hialuronowym. Jednak boje sie, ze operacja sie nie uda i wystapia jakies powiklania typu brak czucia w ustach. Slyszeliscie o takich przypadkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabieg powiększania ust z użyciem kwasu hialuronowego nie jest zabiegiem operacyjnym. Co prawda mówi się o implantacji kwasu hialuronowego, aczkolwiek zabieg wykonuje się wstrzykując preparat w usta. Jeżeli chodzi o problemy z czuciem to mogą one wystąpić jeżeli lekarz stosuje znieczulenie stomatologiczne, bądź preparat z substancją znieczulającą - lidocainą. Ogólne czucie wraca około 3-4ch godzin po zabiegu. Natomiast często jest tak, że na początku pacjentki wyczuwają preparat w ustach i jest to całkowicie normalne. "Przyzwyczajenie się" do niego zajmuje ok. 2 tygodnie. Po tym czasie nie powinnaś mieć z tym żadnego dyskomfortu - oczywiście, jeżeli nie przesadzisz z ilością kwasu.Pamiętaj, że lepiej zacząć od mniejszej ilości i dostrzyknąć po dwóch tygodniach niż rozpuszczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aa no tak masz racje- przeciez to jest zabieg. Znieczulenia nie mam zamiaru stosowac. Boje sie bardziej o to czy jest taka mozliwosc, ze osoba wykonujaca zabieg wstrzyknie mi igle w niewlasciwym miejscu i przez to na zawsze strace czucie w ustach. Nie ukrywam, ze siostra mnie troche tym wystraszyla, aczkolwiek nie wiem czy cos takiego moze wystapic. Planuje wstrzyknac sobie pol ampulki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli nikt nie wie, czy nigdy w historii takich zabiegow nie wystapily komplikacje jakie opisalam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotea65
Praądopodobieństwo trwałej utraty czucia po takim zabiegu jest zerowe.oczywiście jesśli zabieg wykonuje doświadczony lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka_aaa
A myślałaś nad przeszczepem własnego tłuszczu? Ta metoda nazywa się lipofiling i efekty utrzymują się bardzo długo.O żadnych powikłaniach nie słyszałam :) Zabiegi wykonuje w Warszawie Dr Grzesiak, ja powiększanie miałam u niej i jestem zadowolona :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inka a ty to nie przypadkiem ninkaaa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są też inne metody jeśli chodzi o wygląd ust mnie ostatnio zainteresował lip lift, który wykonuje dr Osuch, widziałam efekty bardzo fajne. A co do samego powiększania to ja myślę, że najlepiej zrobisz jak się wybierzesz do lekarza na konsultacje, żeby ci dokładnie opowiedział na czym zabieg polega i jakie są ewentualne powikłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zanim wykonałam zabieg powiększania ust chyba sto razy sprawdziłam lekarza, który będzie ten zabieg wykonywał. Ostatecznie udałam się do http://www.laserclinic.pl/ gdzie wszystko przebiegło po mojej myśli i dziś cieszę się dużymi, pełnymi ustami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wykonywałam ten zabieg u http://www.keramed.com.pl/ to nie miałam żadnych powikłań. Ponadto miałam możliwość wykonania go tam dwuetapowo, by przy drugiej wizycie móc zadecydować które miejsca moich ust bartdziej uwypuklić. Jestem bardzo zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, czy ktoś z was korzystał może z usług medycyny estetycznej klini www.addent.pl w Krakowie? Właśnie zastanawiam sie nad jednym zabiegiem, ale przydałaby sie jakas dobra dusza z opinia. pomózcie prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też zastanawiałam się nad kwasem hialuronowym, ale w końcu zdecydowałam się na powiększanie ust metodą Restylane w http://www.esthetique.com.pl/ . Nie żałuję decyzji, efekt jest naprawdę świetny, jestem z niego bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinnka
a w arsestetica polecam Wojciecha Rybaka - super lekarz, ogromna wiedza i umiejętności ....a certyfikat lekarzy medycyny estetycznej jest tylko chyba papierowym potwierdzeniem umiejętności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest wiele metod powiększania ust, od kwasów hialuronowych po botox ale żadne nie są zabiegami chirurgicznymi. Chyba, że rzeczywiście chcemy teraz dokonać u rąk chirurga plastycznego to co innego :) Aczkolwiek nie słyszałam w przypadku kwasu (http://www.beauty.com.pl/pl/kwas-hialuronowy) o kwestii braku czucia, przy botoxie owszem słyszałam o drętwieniu warg - ale to chyba sporadyczne przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja słyszłam (czytałam), że zabieg powiększania ust często wykonywany jest nieprawidłowo i dlatego panie wygladają gorzej, niż przed zabiegiem. Najlepiej więc, jeśli już naprawdę sie zdecydujecie skorzystać z usług renomowanej, znanej kliniki, salonu. Najlepiej, żeby zabieg wykonywał lekarz. Ja się właśnie tym kierowałam. Zabieg miałm w Warszawie w Inmedionie. Obawiałam się skorzystac z usługo salonu, jednego z wielu... a na pewnie nie domowymi sposobami:) http://www.fakt.pl/wydarzenia/zalosne-skutki-chalupniczego-powiekszania-ust-powiekszala-usta-w-domu,artykuly,530291.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie slyszalam, moja kolezanka tez robila sobie powiekszanie, w tej klinice www.kurban.com.pl i obylo się bez problemow, a efekt jest neisamowity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama się nie zdecydowałam na powiększanie ust. Jakoś obawiam się tak inwazyjnych zabiegów, dlatego wybrałam makijaż permanentny. Usta są pełniejsze i bardziej wyraziste. Dzięki Pani Patrycji (http://miu.com.pl/) odzyskałam pewność siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy słyszałamotakich przyadkach? nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam, ale to tylko w przypadkach kiedy ktoś po prostu miał wykonany zabieg przez osobę niekompetentną. Wiadomo - jakieś delikatne skutki uboczne mogą się pojawić, ale wtedy lekarz powinien cię na to przygotować , tak jak w moim przypadku - Pani Dr Aleksandra Janicka , która powiększała mi usta ( z gabinetu LipSil) - profesjonalnie przygotowała do zabiegu i do tego, co może być "po".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko zależy od tego jaki efekt chce się uzyskać, ale zazwyczaj takie zabiegi nie trwają długo. Ja nawet znieczulenia nie potrzebowałam, chciałam powiększyć tylko trochę tak żeby był naturalny efekt:) poszłam do consensus med w Krakowie bo koleżanka też tam była i była zadowolona. Pani doktor bardzo miła i sprawnie wykonała zabieg i nic nie bolało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy może ktoś polecić sprawdzoną klinikę ze Szczecina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę Ci polecić Art Medical Center. Byłam tam jakiś czas temu i nie zawiodłam się, w końcu mam widoczne usta :) Lekarz był bardzo sympatyczny i wyrozumiały, bo co chwile zmieniałam zdanie, czy chce tego czy nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na_tala
Dziewczyny ja też polecam Consensus med w Krakowie. Jest miło i profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolona miałam mały zabieg, tak żeby był naturalny efekt i jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powiększałam usta w gabinecie w Warszawie. Efekt super! Mam dużo większe usta, ale wyglądają ładnie i naturalnie. Miałam bardzo wąskie wargi więc byłam zdecydowana je powiększyć, ale też nie chciałam uzyskać efektu kaczego dzioba :) i udało się! naprawdę świetni specjaliści tam pracują. Ból podczas zabiegu jest spory, ale do zniesienia. Potem obrzęk miałam 2 dni, przez jakieś 5 dni czułam dyskomfort i uczucie pełnych ust, takich nabrzmiałych. Ale po tym czasie wszystko minęło i dziś cieszę się z pełnych ust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powiększałam usta w gabinecie w Warszawie. Efekt super! Mam dużo większe usta, ale wyglądają ładnie i naturalnie. Miałam bardzo wąskie wargi więc byłam zdecydowana je powiększyć, ale też nie chciałam uzyskać efektu kaczego dzioba :) i udało się! naprawdę świetni specjaliści tam pracują. Ból podczas zabiegu jest spory, ale do zniesienia. Potem obrzęk miałam 2 dni, przez jakieś 5 dni czułam dyskomfort i uczucie pełnych ust, takich nabrzmiałych. Ale po tym czasie wszystko minęło i dziś cieszę się z pełnych ust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość win_ka
Też mogę polecić Consensus med w Krakowie, jestem bardzo zadowolona. Pani doktor preferuje naturalny efekt, a nie tak jak koleżanka napisała "kaczy dziobek" także efekt jest super. Ból podczas zabiegu był praktycznie żaden bo wcześniej byłam znieczulona kremem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×