Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Asika00

Powiększanie ust Śląsk

Polecane posty

Gość Asika00

Hej Dziewczyny. Mam nadzieję, że mi pomożecie. Poszukuję jakiegoś sprawdzonego gabinetu na Śląsku gdzie można powiększyć sobie usta. Chciałabym aby efekt był naturalny, a nie tzw "kaczy dzióbek". Dlatego pytam Was o radę. Pewnie któraś z Was miała przeprowadzany taki zabieg i może podzielić się doświadczeniami? Bardzo proszę o kontakt Dziewczyn ze Śląska, ponieważ nie chciałabym jechać pół Polski. Chociaż słyszałam też, że w Krakowie jest świetna klinika. Pomoże ktoś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMako
Ja robiłam w Ustroniu w Centrum Medycyny Estetycznej REMEDEST. www.remedest.pl Jestem bardzo zadowolona z efektu, bo jest efekt taki naturalny, a nie usta robione jak u tych celebrytow, takie delikatne wypelnienie a wlasciwie nawilżenie. polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od zawsze miałam suche usta i koleżanka przekonała mnie, żebym skorzystała z kwasu hialuronowego. Umówiłam się na wizytę do pani Aleksandry Sobczyk – Smereczyńskiej, bo wolałam kontakt z lekarzem medycyny estetycznej, a nie kosmetyczką. Powikłań żadnych nie miałam. Kontrola za darmo po zabiegu. Przestałam się w końcu oblizywać non stop :) Opłaca się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje usta powróciły do młodzieńczego blasku dzięki profesjonalnym usługom powiększania i modelowania ust z oferty http://www.drmajewska.com . Zabieg polegał na podaniu preparatu usieciowanego kwasu hialuronowego - okazało się to wielce skuteczne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaDużeUsta

Medycyna Estetyczna W Katowicach najlepsze powiększanie ust to u dr Ledniowskiej 

https://gabinet-estetyczny.pl/

Zresztą sami zobaczcie jak się to robi 🙂

Korzystam z jej zabiegów od 3 lat, jest mega super!

Polecam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaMegaUsta

Medycyna Estetyczna W Katowicach najlepsze powiększanie ust to u dr Ledniowskiej 

https://gabinet-estetyczny.pl/

Zresztą sami zobaczcie jak się to robi

Korzystam z jej zabiegów od 3 lat, jest mega super!

Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alizja

miałam powiększane usta ale bez żadnych wypełniaczy , polecam metode Lip Lift u dr Osucha https://drosuch.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ACupOfTea8

Klinika Estetis KAtowice, Jest tutaj pani dr Teodozja Arkuszewska. Miałam tutaj powiększane usta preparatem Restylane Kysse. Bardzo miła atmosfera, a sam kwas również polecam. Fajny naturalny efekt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dilmahova
Dnia 27.04.2019 o 11:04, Gość ACupOfTea8 napisał:

Klinika Estetis KAtowice, Jest tutaj pani dr Teodozja Arkuszewska. Miałam tutaj powiększane usta preparatem Restylane Kysse. Bardzo miła atmosfera, a sam kwas również polecam. Fajny naturalny efekt. 

Miałam tez powiększane usta u tej pani, wspomnianym właśnie preparatem. U mnie spokojnie wytrzymuje rok czasu. Znowu będę się ostrzykiwać w październiku 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaa

Polecam wybrać się do dr Izabeli Lenartowicz do MedEstetica w Katowicach medestetica.com.pl/ . Ceny nie są wygórowane, a można wykonać różnego rodzaju zabiegi i uwierz mi, że będziesz wyglądała o niebo lepiej. Polecam głównie mezoterapię igłową – super napina i odświeża skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jest jeszcze Magiczna Klinika Katowicach. Pracują na bardzo dobrych preparatach jak np Juvederm czy Filorga. Preparaty sa bezpieczne. 😉

No własnie widziałam ich stronę na fb 😉 i musze powiedzieć, ze spoko jesli chodzi o ceny. Widziałam, ze pracują tez na botoksie allerganie - to jeśli chodzi o lwią zmarszczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opinie o powiększaniu ust w Katowicach są różne. Ja wybrałam niebyle kogo bo dr n med Agnieszkę Ledniowską z Estei.pl. Wieloletnie doświadczenie, szkoli lekarzy także z powiększania ust, raz sama byłam modelką. Podziwiam jej cierpliwość, pofodę ducha, zrozumienie kobiecych rozterek, problemów. Sama doradzi jakie usta najlepiej do twarzy pasują. Kwalifikacja, zwłaszcza przebieg zabiegu - fenomenalne. Po zabiegu kontakt rewelacyjny, wszystko profesjonalnie, super, do polecenia innym. Jak dla mnie powiększanie ust w Katowicach, ale chyba nie tylko to dr Agnieszka, inni wszyscy  w tyle zostali, wystarczy spojrzeć choćby na ruusian lips czyli usta na płasko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak medycyna estetyczna to tylko u Pani Kamili w skwarczynskakosmetologia.pl  (Tychy). Świetne miejsce, czysty profesjonalizm. Miałam tam wykonywany botoks, peelingi medyczne i dwa razy powiększane usta. Bardzo polecam. 

Edytowano przez ewa1432

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×