Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kornelia 24

powtórna operacja nosa

Polecane posty

Gość kornelia 24

witam, czy ktoś z Was miał drugą operację nosa?malo jest informacji na necie na ten temat ale doczytalam sie ze jest to duzo powazniejsza operacja niz pierwsza i dluzej sie wszystko goi.pierwsza operacje mialam 4 miesiace temu w jedenj z najlepszych klinik w warszawie.niby na efekt koncowy mam jeszcze poczekac ale nie oszukujmy sie nos juz sie nie zmieni. na poczatku tuz po zdjeciu gipsu bylam bardzo zadowolona, jednak potem koncowka za bardzo opadla, po jednej stornie pojawil sie garbek jak i zgrubienie w czesci chrzestnej przez co nos jest troche niesymetryczny.mam sie stawic na konsultacje po pol roku.ciekawa jestem czy lekarz podejmie sie poprawki na swoj koszt czy jak to bedzie wygladac, umawialismy sie na prosty nos a prosty do konca nie jest, ale tez pamietam ze podpisywalam oswiadczenie ze zdaję sobie sprawe ze efekty moga nie byc 100% zgodne z oczekiwanymu. Wydalam gromade pieniedzy na ten zabieg , wybralam najlepszego chirurga wiec spodziewalam sie czegos innego.czekam na Wasze opinie i doswiadczenia. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próżność ukarana
:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelia 24
zawijaj sie stad jak masz zamiar sie nasmiewac,to temat dla osob bardziej dojrzalych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swinka
HEJKA napisz prosze jak tam czy poprawilas swoj nosek????Ja mam tez zle zrobiony duuuuzo gorzej nawet bo dziurki na roznych wysokosciach zadarty okropnie nie opadl w dol jak powinien i czubek jak kartofel tez bede rozmawiala na temat poprawki bo tak nie dam rady Napisz prosze szczegoly DZIEKUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swinka
BOJE SIE ISC DO TEGO SAMEGO LEKARZA chce zwrot pieniazkow za oszpecenie Bylas juz tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha z krzywym nachalem
swinka... hej nie wiem czy mnie pamietasz.... zalozylam kiedys topik o moim schrzanionym nosie :( i poprawce... Autorko tez ide na pprawke bo mam ..... nie nos :( wstrętny, dalej garbaty i wielki/. Jutro bedzie mi koles wyciagal szwy bo mialam prostowana przegrode. Tez mnie nie stac na poprawke u innego lekarza... Ja mu nic nie zapłace, niech poprawia, bo nawet nie jest w 10% to co mi obiecał partacz zasrany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swinka
Kacha pamietam Cie !!!!!Boje sie tragicznie ostatnio bylam gosciem na Komunii kurde wszyscy zdjecia sobie robili a ja nic tylko plakac mi sie chialo MOJE przed operacja to jak miss wygladalam na nich a teraz mam tak skrocony nos z kartoflanym czubem ze na zdjeciu jestem jakbym nosa nie miala tylko kulke okropnosc a taki nie rowny ze szok nikomu nie pozwalam sie fotografowac tylko zachowalam niech lekarz zobaczy jak mnie oszpecil JAK MOZNA Z PROSTEGO SZCZUPLEGO NOSA ZROBIC GRUBY ZADRTY Ii ZA KROTKI co ja mam zrobic ?????jak mi raz tak zrobil to co zrobi za 2 razem??????????Chce czas cofnac i bym poszla do normalnego nie przereklamowanego lekarza bo tu to naprawde ludzie po zabiegach koncza na zalamaniu nerwowym Achcialam krotszy !!!!Pozdrawiam serdecznie i zycze Wam abyscie wkrotce byly szczesliwe BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po operacjach
ja miałam tą (nie)przyjemność mieć dwie operacje u tego samego chirurga. przed operacjami nos duuuży, mięsisty, uciekający w prawo (na końcu to był 1 cm) niesymetryczny, dwie zupełnie różne strony Pierwsza operacja osteotomia poczwórna, prostowanie przegrody , usuwanie garbka efekt nos dużo mniejszy, bez garbka (który zupełnie mi nie przeszkadzał) prosty tylko w części kostnej, część chrzestna uciekała w lewą stronę, nie ruszone skrzydełka - teraz okazały się za duże, za grube do reszty nosa czubek -delikatny efekt spinacza na nosie po roku poprawka - u tego samego lekarza nos wyprostowany, uwidoczniła się nierówność kości - mam niewielkie zagłębienie . na żywo mało widoczne, ale na fotkach - masakra. jakbym miała nos złamany w połowie. skrzydełka nadal pozostawione - lekarz zapomniał??? efekt spinacza pozostał przydałaby się kolejna operacja.. na operację u innego mnie nie stać, lekarze nie chcą poprawiać po innych, a jeśli to robią to cena idzie w górę u tego samego nie bardzo chcę robić.. choc wiem, że potrafi zrobić niezłe nosy.. ale zaufania do niego brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swinka
Ojoj tak mi przykro Myslalas ze to juz konioec ze poprawia ci nosek i juz A tu prosze tak poprawiaja ze nie potrafia naprawic tego co za 1 razem spartaczyli Ja nie potrafie zyc z tym nosem Nawet nie chce myslec o dacie Slubu odwlekam jak tylko moge bo ja tak Na zdjeciach nie bede wygladac jak bym nosa nie miala tylko kulke szok a policzki duze mam teraz a przedtem szczuplutka buzie Mam dosyc Nawet mi nikt nie robi zdjec bo sami widza zreszta mam zrobione i schowane to niech doktor sam sobie popodziwia jaki jest wspanialy z ladnej dziewczyny paskudstwo zrobic TAK NOS ZMIENIL MNIE !Boze az plakac sie chce Podobno mam zamiast czubka cos innego dlatego nie opadl mi ten czubek i jest okropnie twardy o tym wiem od innego lekarza CO MAM ROBIC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bede mieć powtórną operację noska, ale już nie w Polsce. Boję sie polskich chirurgów. Partaczą-sory za szczerość, ale taka prawda. Ja będe robić poptrawkę po partaczu Stępniewskim. Ma sporo dobrych opinii...nie wiem czemu., Multum ludzi na niego narzeka. Nosy robi w każdym razie fatalnie!!!!!! Ja decyduję się na poprawke pewnie w stanach. Plastyka w PL nie oszukujmy się jest 100 lat za murzynami. Kazdy kto robił plastykę w Styanach twierdzi to samo. Jasne, że zdarzają się partacze i tam, ale są z rynku szybko eliminowani. Ubezpieczyciele po prostu odwracają si,e do partaczy tyłkiem. Wiele osób robi właśnie poprawki w Stanach bo boi się tego robić w PL. Ja się boję. Od po nownychj operacji nosa w stanach wręcz lekarze się wyspecjalizowali to jest niejako osobna specjalizacja. W PL lekarze boją się poprawiać po innych. W Stanach taacy lekarze są wręcz na rękach noszen. POważnie Poczytajcie sobie info na necie. Lekarze który poprawiają błędy po innych s aniemal jak święci:)...i wcale się nie dziwię. Ktoś kto jest niezadowolony i nagle dostaj nowy piękny i zdrowy nosek lekarza niemal czci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u kogo robiłyście tą operację, że takie niezadowlone jesteście?? Nasówa mie się jeden lekarz na myśL...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swinka
poczytaj sobie o tym jak mnie Sankowski zalatwil z ladnej brzydka sie stalam i to nie zart juz mnie rece bola od tego pisania ale nie przestane niech to bedzie przestroga dla innych lekarz objecuje i nie dotrzymuje slowa chcesz prosty nos a on ci funduje zadarty na maxa nie rowne strony nosa sobie i tk kotki ze poprostu to co widzisz w lustyrze to nie ty Ja jestem zalamana a z poprawka to latwo nie bedzie podobno wina znow doktora to co mi tam odwalil POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia_26
takie rzeczy robi sie w polanicy zdrój,tam sa najlepsi chirurdzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swinka
Dziewczyny jak ja moge sie z Wami skontaktowac?Mamy podobne problemy Ja odliczam mce do poprawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magenttta
Czy Wszystkie miałyście robiony nos u dr. Sankowskiego?? ja też wykonywałam u niego operacje nosa rok po operacji nos wyglądał jak by mi go ktoś połamał- jestem załamana odpiszcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja co prawda nie miałam operacji nosa, jednak myslac o tym przeglądałam setki zdjęć przed i po. Dziewczyny nie róbcie nosów u lekarza u którego większość nosów po wygląda praktycznie tak samo, lub gorzej. Ciężko jest wysukać konkretnego, gdyż ja zauważyłam ze niestety róznice na plus są w większości u tych z garbem, garb usunięty i tyle. Ja mam ładny kształt nosa, z tym że jest jakby zbyt wystający z profilu, nadal szukam lekarza którego efekty PO przekonają mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greczynka85
Swinka, jesteś tu jeszcze? Ja też miałam nos u Sankowskiego, również nie jestem zadwolona. Po operacji z jednej strony miałam dziure, a nad nią wypukłych w części kostnej. Po operacji również miałam zrosty, usunęła je na książeczkę zdrowia bo lekarz wymagał zapłaty 1000zl. jak z twoim nosem Swinko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona robila poprawke juz zagranica. jakiś chlopak podawal nazwiska gdzie najlepiej poprawiac, bo sam mial duze problemy z nosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mmprincess Masz 100% racji. Niestety nie miałam pojęcia że poprawka w Pl to jak wygrać w totolotka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy moze ktos podac nazwiska tych lekarzy z zagranicy/..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.. też miałam robiony nos u sankowskiego,jego bezczelność powala,ma tyle niezadowolonych pacjentek i nadal odwala chałę ,u mnie te same wady o których piszecie krzywizny zrosty,ale sprawy nie zostawię ,nie chce oddać mi kasy,więc wiadomo że chodzi mu o pieniądze,ale moją sprawę przygotowuje kancelaria,mam na szczęście asa w rękawie o którym on nie wie , na jednych z konsultacji sam przyznał się do błędu i zaoferował poprawkę ,a w karcie pacjenta mam zapisane zupełnie inne informacje niż mówił mi na tych spotkaniach,kiedy przyjechałam niezadowolona,ach te taśmy prawdy ,technika się przydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyzej dobrze ze masz sily do walki. Jak wiadomo większość ludzi z Polski odpuszcza...dlatego smiecie jak z tematu nieudane czuja się nietykalni.... Trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy robisz jakis pozew zbiorowy? Ja miałam operowane zrosty u innego lekarza. Poprawiła juz nos? jeżeli tak to u kogo? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miełem dwie. Najpierw ja byłem doktorem, pół sekundy później kolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zna ktos przepis na masc zmijowa? :P, :P, :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana0093
Hej dziewczyny... ja też jestem po operaji noska z tym, że w czechasz..Mineło juz ponad 4 msc a ja codziennie płacze. Najgorsza jest świadomosc, ze sama wybrałam kształt nosa taki jaki mam ( nos identyczny jak ze zdjecia, delikatna łódka) ale nie sądziłam, ze wyrządzi on takie zmiany w mojej twarzy :( chirurg mnie nie ostrzegł, nie mówił nic jak sie zmienie z przodu, profil znałam. Z garbatego mam łodke, gdzie czubek noska wczesniej był delikatnie zadarty, kształtny. Po skróceniu stał sie kartofelkiem opadającym w dół :( przy uśmiechu to juz wgl tragedia. Opada maksymalnie w dół, dziurek tak czy siak nie widac. Wyglądam jak potwór. Z pięknej dziewczyny z wyraźnym noskiem który dodawał mi charakteru stałam sie przeciętną, bez zadnego wyrazu brzydotą. Aha i nos jes zdecydowanie grubszy niz był. Wczesniej był wysoki-delikatny garbek teraz dolina :( w maju mam ostatnią wizyte. Czuje ze wyleje tam milony łez tak jak codziennie w domu. Przygotuje wgl zdj, przed i po. Niech sam zobaczy co ze mnie zrobił. Miał ktoś moze drugą korekte poprzez przeszczep chrzątki w czesć kostną? I jak myslicie? skoro nie byłam wgl poinformowana o zmianach w wygladzie z przodu twarzy, to dr podejmie sie rekonstrukcji? Pozdrawiam I kochane.. jesli nie macie tych nosków naprawde tragicznych i nie przeszkadzają wam one w normalnym zyciu, to nie kombinujcie, bo też bedziecie płakać. Albo podkreslcie ze nie chcecie sie zmienic tylko upiększyc. Bo ja dałam wolną reke chirurgowi i teraz mam. Stany poddepresyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana0093
aha i chciałam dodac, ze z prostego nosa stał sie krzywy. Częsc chrzesta schodzi w lewa strone. Widac gołym okiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie dałam wolnej ręki lekarzowi Miałam szczupły nos. Miał naprostować kosci i poprawic koniuszek nosa/co sam zaproponowalł/ale pod warunkiem ze nie zmieni kształtu nosa.A teraz mam szeroka bułe z przeszczepami.Brzydką,duża i niesymetryczną .Lekarz oszukał mnie.Na środku mojej twarzy widział kasę a mój nos i moje uczucia mial gdzieś. Podpisuję się pod twoim wpisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam podobnie. Konsultowałam u dr Bieleckiego, odradził mi zabieg poszłam do innego który oczywiście mnie zoperował. Teraz mam koszmar dlaczego tego pierwszego nie posłuchałam?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana0093
Bo my tak naprawde głupie jesteśmy... zaślepione piękniejszym wyglądem nie bierzemy pod uwagę tego, ze może pójść cos nie po naszej mysli, ze mozemy wygladac kompletnie inaczej jak ja teraz, ze nasze rysy sie zmenią,ze ze znanej nam twarzy bedziemy miec zupełnie ina obcą, moze byc ze i brzydsza. Wczesniej miałam dosc spory nos, do mojej szczupłej twarzy był za wielki wg mnie, nikt tego nie widział. Miał garbka ale przez to był szczuplutki, wyraźny i był zadziorny. Nie lubiłam go. A teraz wszystko bym oddała zebym znowu go miała. Wszystko. Najgorsze było to ze tak naprawde on mi nie przeszkadzał w normalnym życiu, miałam powodzenie u mężczyzn, czułam sie seksi. Teraz??? Jestem nie pewną szarą myszką. Wstydze się swojego nosa pierwszy raz w zyciu. A wiesz co.. moja siostra mi mówiła: a co jesli nowy nie bedzie c***asował? Jesli bedzie gorzej?? Ja twierdziłam, ze gorzej byc nie moze. A jednak. Ty nie posłuchałas... ja tez. I mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×