Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia0038

protezyzebowe.net

Polecane posty

Witam, ostatnio trafiłam na taką stronę. Mam bardzo brzydkie zeby więc szukałam jakiegoś rozwiazania. Bardzo zainteresowała mnie ta strona ponieważ wg. informacji ze strony można od nich wyjść z pięknym, nowym uśmiechem za 1/3 ceny, którą powiedziano mi w 2 klinikach stomatologicznych. I właśnie to mnie martwi. Dlaczego tak tanio? Oglądając na FB metamorfozy, które są wycenione to ceny wahają się między 20.000 - 40.000 zł. Do tego można wyjechać do Włoch na taki zabieg. Słyszał ktoś o All on 4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalma
Ja słyszałam, byłam nawet na tej stronce bo moja dobra znajoma z pracy poddała się takiemu zabiegowi, jak mi powiedziała co planuje zainteresowałam sie troszke ;) Z tego co pamietam zapłaciła chyba 21 tyś...zrobiła sobie góre bo dolne zęby miała w troche lepszym stanie, ale powiedziała jak tylko nazbiera to dół tez zaraz zrobi. jest zadowolona, ząbki ma teraz śliczne. Staram się przekonac męża żeby umówił sie tam na konsultacje chociaż, ale niestety o dentyście nie chce narazie słyszeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tanio...20-40 tys zł to nie jest tanio, ale mysle ze to cena adekwatna do oferowanej usługi (widziałem na własne oczy, znam 2 osoby króte poddały się rekonstrukcji uzębienie metodą All on 4)...a jeżeli gdzie indziej podali cene dwukrotnie wyzszą to może warto zapytać dlaczego tak drogo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyyyna
Witam, ja się chetnie czegos dowiem ponieważ szukam właśnie gabinetu czy kliniki gdzie mogłabym wykonać dosyć dużą pracę...chciałabym mieć zatem pewność że dobrze wybieram. Prosze o kontak na adres mailowy przedszkolanka333@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogdan H
Witam serdecznie, Ja również niedawno skorzystałem z www.protezyzebow.net . Napisalem maila ze zdjeciem i dostałem 4 kosztorysy (troche różne). Z tego co zrozumiałem oni zajmują się "kojarzeniem" pacjentów i lekarzy. Trzeba wysłac panorame zebów i masz kilka opinii. Dodam jeszcze że z tym samym zdjęciem byłem w jednej z klinik (omijając ich strone, jako zwykły pacjent kilka tyg wczesniej bo mieszkam niedaleko) i cena jaką zaproponowali mi za ten sam rodzaj zabiegu była wyższa. Zadzwonilem potem do nich i zapytałem czemu taka różnica, czy to nie była pomyłka albo jakieś naciąganie-pani powiedziała, że mają specjalne umowy na stałe ceny z klinikami i tyle. Wynoka z tego że opłaca się do nich pisać jak ktos ma duzo do zrobienia bo mozna oszczedzic, ale pojedyncze zęby chyba nie, zwłaszacza jak ktoś jest z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizabeth49
Byłem w dwóch gabinetach na śląsku . W obydwu młodziutkie panie po studiach ze stosem dyplomów na ścianach . Dentystki , może i dobre ale wiedzy i doświadczenia w protezowaniu brak . Znajoma robi u nich zęby , jeszcze nie skończyła jest bardzo niezadowolona i będzie protezę reklamować . Katarzyyyna , pracę .to się robi w ogrodzie , pacjent tak nie mówi ... ja cie proszę ... Powiem tak , cena adekwatna do jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Protezyzebowe net
Witamy serdecznie, jako personel protezyzebowe.net obiecaliśmy sobie , że będziemy unikać odpowiedzi i polemiki na nasz temat na forach internetowych, jednak kiedy otrzymaliśmy wiadomość od pacjenta o powyższym komentarzu zdecydowaliśmy się napisać widząc ewedentnie "rękę konkurencji" 1. wszelka krytyka zawsze jest do przyjęcia, jednak tylko wtedy gdy jest prawdziwa... 2. jeżeli coś Panu/Pani Elizabeth49 na prawdę nie odpowiadało prosimy o podanie dokładnie nazwiska lekarza oraz kliniki... 3. właśnie, w jakich gabinetach Elizabeth49 był/była skoro mamy kliniki... 4. Nasi implantolodzy to mężczyźni... więc nie wiemy o jakich Paniach przedmówca wspomina... 5. Droga konkurencjo, jeżeli chcesz robić nam antyreklamę postaraj się bardziej :) Prosze pamiętać, że pracujemy z bardzo dobrymi implantologami/protetykami, Każdy plan leczenia podpisany jest konkretnym imieniem i nazwiskiem lekarza, który go sporządził-tak więc pacjent może zawsze sprawdzić informacje na temat lekarza, jego doświadczenia, może poszukać opinii dot. jego osoby. Dajemy mozliwość przeprowadzenia bezplatnych konsultacji, po których każdy może zdecydować czy podjąć leczenie czy nie. Prosimy o troche szacunku dla pracy innych. Potrzebowaliśmy kilku lat aby móc oferować protezy /rozwiązania nowej generacji (z "najwyższej półki") w przystępnych cenach, które tak na prawdę jeszcze mało gabinetów/klinik w Polsce oferuje. Pozdrawiamy Zespół Protezyzebowe.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIlona
Osobiście nie znałam tej strony, ale zajrzalam żeby sprawdzic o czym mowa (niestety nie stac mnie na takie protezy a szkoda :( ). Nie rozumiem krytyki, strona jest po to żeby mieć porównianie cen u róznych lekarzy. Jak ktos chce to niech skorzysta-nie ma nic do stracenia, a jak nie to nie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sqeeez
Drogie protezy .net, macie kliniki i dobrych lekarzy a na stronie nawet żadnego adresu ani nazwiska tylko parę zdjęć , klient(pacjent) nie może nawet sobie sprawdzić gdzie i u kogo będzie się leczyć. Jeżeli ktoś jest w czymś dobry nie potrzebuje reklamy ani nie odpisuje na bzdurne komentarze jw .A właśnie poproszę o adresy waszych klinik czy gabinetów i np. nazwiska implantologów ... Na stronie macie 5 miast, zakładkę wszystko o nas , zakładkę nasze gabinety i zero info o lekarzach i gabinetach tylko parę nie robiących wrażenia zdjęć (dziwne), rozumiem w każdym klinika i dobry lekarz .Poproszę o takie dane tu na forum , czy to tajemnica? Szukam lekarza , moje leczenie będzie na pewno skomplikowane , odwiedziłem dziesiątki jak nie setki stron waszą jakoś szybko ominąłem ,jakoś tej najwyższej półki nie widać .Nie nie jestem konkurencją , ale piszecie że macie wszystko naj ale nie podpisujecie tego żadnym nazwiskiem , nie no sory dr Włoch się chyba tylko przewija na stronie .Wszystko naj i do tego jeszcze tanio , nie no sory ale nie zachęcacie, w tym biznesie cena zawsze szła w parze z jakością , inaczej chyba sie nie da .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystał(e)am i teraz mam poważne problemy. Niekompetenteni ludzie. Nie polecam a wręcz nawet przestrzegam . Polecam trzymać się z daleka od tej strony . Tak, strona jest dziwna jak wspomina ktoś wyżej , podejrzana nawet .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula46
He he cała strona zawalona błędami ortograficznymi :) , jak tak leczą jak piszą po polsku to ja dziękuję ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaak...ceny też mają fajne, warszawskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotówka od zaraz
Szybka Gotówka ➤ Pożyczka przez Internet, ☎ lub SMS! ☛Szybka pożyczka online do 6000 zł w 15 min! ✓Decyzja w 1 minutę! ➨Co 5 pożyczka ZA DARMO!www.szybkagotowka.pl +48 22 873 80 73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotówka od zaraz
Szybka Gotówka ➤ Pożyczka przez Internet, ☎ lub SMS! ☛Szybka pożyczka online do 6000 zł w 15 min! ✓Decyzja w 1 minutę! ➨Co 5 pożyczka ZA DARMO!www.szybkagotowka.pl +48 22 873 80 73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybkobezbiku
Pożyczki, chwilówki, szybkie kredyty, BEZ BIK!! Wrszawa, Ursus www.szybkobezbiku.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnitka908
Nie polecam , korzystałam niedawno i nic dobrego to nie przyniosło , niedoswiadczeni ludzie nie umiejący leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rokssi
Jak leczenie to tylko w Warszawie! Mamy tutaj tyle dobrych klinik, że nie rozumiem dlaczego macie szukać gdzie indziej...a poziom w Warszawie jest najwyższy bez wątpienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×