Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dodzix

Przed powiększaniem piersi-rozterki, przygotowania itd

Polecane posty

Gość dodzix

zapraszam serdecznie dziewczyny ktore sa dopiero przed zabiegiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najwieksza rozterka
czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stop stop stop
Nie powiększać, bo po co. Precz z kompleksami. Porrzucić amatora dużych cycków. Znaleźć wielbiciela małych i popracować nad swoim charakterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie masz wymiary pod biustem (mierz bardzo ciasno i na wYdechu) i w biuście (mierz luźno) ? Bo czasem dobrze dobrany stanik potrafi zdziałać cuda - a kosztuje tak niewiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2010
ja chetnie odpowiem na pytania chociaz jestem po zabiegu ale na moja pomoc mozna liczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej dodzix,fajnie,ze jest taki temat,mam nadzieje,ze topik sie rozrosnie;).Tez jestem przed:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Aga 2010 Mozna zobaczyc Twoje fotki ale baz ubranka? Bo w ubranku juz widzialam:). Dzieki balbi73@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krogulec77
ech, tez bym chiala sobie zrobic ale mnie poki co nie stac(ile to tak wogole kosztuje?) i juz tu nie chodzi czy sa duze czy male- sa obwisle po ciazy i chociaz mam ladna figure to nie moge patrzec na swoje odbicie-ech:( zazdroszcze tym co sa przed:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Krogulec 77 jestem przed ,i zazdroszcze tym,co sa po:). Jesli chodzi o ceny,to sa one rozne,zalezy od lekarza i wkladki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najdroższe są implanty McGhan - co jednak nie odstrasza pacjentek. Często kierujemy się zdaniem, że lepiej zapłacić więcej za coś naprawdę dobrego, niż zaoszczędzić i żałować. Ale nie uogólniam tu całości. Każdy wybiera wkładki takiej firmy i za taką cenę, jaką sobie ustali. Nikt nikogo nie zmusza. Ceny siegają od 6 do 14 tyś. Kwestia do omówienia z lekarzem na konsultacji. Każda klinika ma inny cennik, inne implanty, itd... Taki zabieg to nie usunięcie zęba mądrości, ale poważna ingerencja w organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Njataniej i dobrze jest
w łodzi w dermedzie u dr zukowskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALUP
Jest ktoś teraz żeby sobie pogadać? Jestem tuz przed, potrzebuje pilnej porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do tematu Djsweet: \"Jestem po zabiegu powiększenia piersi.\" Tam znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania, które zadasz. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia1985
Ja tez bede miała zabieg ale jeszcze nie bylam na konsultacjach bo chcialam sie dowiedziec czegos wiecej tzn nie wiem jeszcze do jakiego lekarza se wybrac i czy za konsultacje tez sie placi? I jak długo czeka sie na zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PARIS26
Witam wszystkie zkompleksione dziewczynki! Ja też mam beznadziejne piersi i napewno je poprawie. Narazie jeszcze dokładnie przerabiam lektury aby sie bardziej zorientowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×