Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Przyjazna

PRZESTROGA !!!!!!!!!!!!!!!! AQUAMID !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Przyjazna

Dziewczyny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Piszę tutaj, (moglabym na "chirurgii plastycznej"-chociaż niekoniecznie, ale tam rzadziej zaglądacie) więc pozwoliłam sobie tutaj .... Chodzi mianowicie O AQUAMID .... Ja mam go w ustach, szkoda tylko, że po czasie (DOKŁADNIE WCZORAJ) i dosłownie przypadkowo, slysząc rozmowę lekarza z asystentką, dowiedziałam sie że nie jest on na STAŁE!!!!!!! ...-tylko na maksymalnie 6-7 lat ( z roku na rok sie wchlaniając-coprawda wolniej niż inne wypełniacze, ale jednak !!) A takie informacje, ze jest on na stałe pojawiają sie na stronach internetowych dot. Aquamidu jak również takie informacje podaja lekarze pacjentkom. Nie wierzcie wiec w to moje drogie, nie warte jest to tej ceny, którą sie za to płaci.... Pisze to, poniewaz mam nadzieję, że znajdą sie madrzejsze dziewczyny ode mnie i wiedzac juz to , czego ja nie wiedzialam - nie dadzą sie OKANTOWAĆ... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjazna
Oczywiscie... Jedna ampułka aquamidu - czyli jeden zastrzyk (od razu mówię, że jest bardzo malo wydajny-ja mam zrobione 4 !!!-a uwierzcie , ze nie mam ust jak Pamela Anderson ... kosztuje 1700 zł, każda następna 1500... Przelicz ile ja dałam.. Razem : 6200 zł. KOSZMAR!!! Ja się na to zapozyczylam, gdybym wiedziala, ze efekt nie jest trwały, nigdy bym tego nie zrobiła :(((( Dlaczego lekarze to robia , dlaczego za wszelką cenę oszukują pacjentki :((((( Nie bądxcie głupie dziewczyny.......... I dlaczego lekarze nie wspominają o tym , że aquamid jest b.mało wydajny, czyli że 1 ampulka naprawdę raczej nikomu nie wystarczy :((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona bardzo
kurcze, a myślalam o tym ,zeby sobie zrobic i figa z makiem, za taka kasę??? nigdy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra straszliwa
masakra na maxa.wkurzylam sie.mialam w planach ale teraz to juz musze cos innego wymyslic, dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jestem zła
2 dni temu zrobiłam sobie usta, kurcze az mi się nie chce wierzyc, lekarz mnie zapaewnial , że to staly wypelniacz no nie moge ze zlosci co zrobic ck..... m....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caleandra
Ha! Mnie sie aquamid po 8 miesiacach wchlonal... a tez mial byc na stale. Teraz powiekszam sobie usta Surgiedermem (nie wiem jak to sie pisze :)) i jest super. Jedna ampulka kosztuje 1200 zl, ale spokojnie wystarcza na znaczne powiekszenie. Nigdy wiecej aquamidu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DKNY_25
Caleandra moglabys zdradzic co to jest ten surgiedermer (poszukam jeszcze tez moze w internecie) i ile to kosztuje? Planowalam powiekszyc sobie w lutym usta aquamidem - ale juz teraz sama nie wiem... widzac takie opinie... ????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a grudki
nie macie grudek w ustach? bo podobno po takich stalych wypalniaczach sie robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam aquamid ponad rok i jest ok. Niezbyt wierze w to że sie wchłania, znam wiele przypadków gdzie dziewczyny sa niezadowolone z efektu i chca sie tego pozbyc a to nijak się nie rusza z ust.Jedynie mozna go wyciąć. Aquamid moze sie wchłonac jeśli przez dwa-trzy tyogodnie po podaniu pójdzie się na saune lub do solarium. Może odparować, choć dokąłdnie tez się tego nie potwierdza. Do autorki topiku: Czy mogłabys napsiac u kogo robiłaś usta i który to lekarz posiada takie informacje oraz celowo wprowadza w bląd pacjentki? Ja informacje na temat aquamidu posiadam od Dr który mnie ostrzykiwał-Dr Broma. Jesli informacje które podajesz sa prawdziwe to czemu nie podajesz nazwiska lekarza który wykonał twój zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr Broma, o ile wiem. pracuje w nieslawnym MODEL - MED w Warszawie, gdzie spieprzyli mi brzuch za 7,5 tysiaca zlotych. Tez pewien lekarz przekonywal mnie, ze w moim przypadku nie moze dokonac odessania tluszczu (podobno moj tluszcz ulokowal sie ...w jelitach!!!) Zgodzilam sie wiec na wyciecie zwisajacego \"fartucha\", nie wiedzac, ze takiej operacji po prostu NIE DA SIE ZROBIC bez odsysania. Skutek? Pepek przesuniety o 3 cm w prawo, gruby, wstretny szew biegnacy przez cala szerokosc brzucha az do plecow(bo pan doktor zastosowal normalne, ordynarne szwy, jakie stosuje sie w operacjach slepej kiszki, a nie plastycznych - i tak dalej. Teraz doszly jeszcze bole i mrowienia w \"przestawionym\" pepku...Macie wiec racje, ze lekarz dla szmalu wmowi ci wszystko, a ty przeciez nie znasz sie na medycynie! Moim \"oprawca\" byl prof. J.JETHON, a pomogl mnie oszukac prof. J. STRUZYNA. Szczegoly pod innymi haslami, np. \"MODEL - MED w Warszawie\", \"List do pani M.Modzelewskiej z MODEL - MED\" itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GGGGGGGGG, a moze dr Broma zrobil Ci te usteczka jakas wyjatkowa metoda, za to, ze go tak gorliwie reklamujesz? Ja np. wiem na pewno, ze Aquamid nie jest na stale. I gdyby lekarze, o ktorych tu mowa, byli uczciwi, to poinformowaliby o tym pacjentki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna6, jesli wiesz ze aquamid nie jest na stałe to skąd to wiesz? Broma nie jest jedynym lekarzem który uważa ze jest na stałe. Na wizazu można poczytac wypwoeidzi Dr Skupina o aquamidzie, i wg mnie to są bardzo rzeczowe odpowiedzi z którymi się zgadzam. Jesli sadzisz że aquamid jest wchłanialny to poprzyj to jakimis badaniami naukowymi. Nawet Dr Skupin tak pisze, ze sama obserwacja to za mało. Mam usta wykoanene aquamidem metodą zupełnie zywczajną, a chwale Brome bo miałam doczynienie z innymi lekarzami(niestety) i innymi klinikami( tez niestety) w tym linea corporis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ad. 1/ Z wykopalisk; Ad. 2/ Tu przyznaje Ci racje: na pewno dr B. nie jest jedynym lekarzem, wprowadzajacym pacjentki w blad. Sa jeszcze tacy, jak prof. JETHON czy STRUZYNA; Ad.3/ Nie jestem naukowcem i nie moge oprzec sie na zadnych badaniach. Ale sama widzisz, ile dziewczyn twierdzi, ze im sie to swinstwo wchlonelo. Mojej znajomej w Lodzi zniklo po 10 miesiacach; Ad.4/ Skoro dr Skupin pisze, ze \"sama obserwacja to za malo\", to - jako chirurg - plastyk - bardzo dobrze sie ustawil. Byl taki filozof, ktory twierdzil, ze jesli fakty nie sa zgodne z jego teoria, to \"tym gorzej dla faktow\". A Ty jeszcze poczekaj, w koncu jestes dopiero rok po operacji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjazna
Powtarzam poraz kolejny, ja jestem zalożycielka topiku !!!!! A Annę6 , jak i inne poszkodowane przez chirurgów plastycznych pacjentki popieram i uważam ,że należy walczyć z bezkarnością lekarzy. Tym bardziej, że wydajemy na te "partactwa" swoje własne pieniądze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy możesz odpowiedziec na jedno proste pytanie. Kto podał Ci aquamid? To chyba nie jest tajemnica? No chyba ze tez zamierzasz się procesować? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjazna, jeszcze raz dzieki, ze sie odezwalas. I widzicie teraz wszyscy, jak klamia naganiaczki MODEL - MED i Bromy? To pierwszy dowod, jacy sa wiarygodni. Sprawdzcie kilka watkow, przeciez TO MNIE POSADZONO O AUTORSTWO TEGO WATKU. Podobno, Przyjazna, mamy taki sam styl pisania... A wypowiadaja sie na ten temat osoby, ktore nie sa w stanie sklecic poprawnie nawet prostego wpisu. W kazdym razie jestes moim drugim wcieleniem, bo pierwszym byla jakas dziewczyna, ktora oczerniala jakiegos chirurga, ze jej spartaczyl piersi; A on jej nie spartaczyl, bo w ogole jej nie dotknal, bo miala za malo kasy. No wiec ona i ja to jest - zdaniem naganiaczek - ta sama osoba. Kapujesz cos z tego? Jak to dobrze, swoja droga, ze te naganiaczki sa takie glupie i tak fajnie sie demaskuja... Wlasnie dowiedzialam sie, ze na kontynencie amerykanskim nikt o Aqamidzie nie slyszal. Gdyby byl taki wspanialy, na pewno by go stosowano, przeciez USA i Kanada, jesli chodzi o chirurgie plastyczna, maja najstarsze tradycje... Ale zapytam innych specow i podam Wam informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abercrombie
A i owszem, o Aquamidzie w stanach slyszeli i znaja go bardzo dobrze, tylko ze lekarze juz go nie uzywaja z innych wzgledow. Aquamid nigdy!!!!!! sie nie wchlonie, jesli przez rok nic sie nie dzialo to juz zostanie na zawsze. tylko ze po 5-7 latach twardnieje i robia sie grudy tward ejak kamienie, moga sie przemieszczac. Wtedy trzeba to wyciac i oszpecic twarz. Pamietacie pewna modelke z playboya, ktora wstrzyknela sobie silikon w policzki?? zniszczyla sobie i kariere i twarz i szczesliwe zycie. Nie rozumiem czemu lekarze w polsce o tym nie mowia, aquamid jest tani i latwiej wykonac wstrzykniecie niz przeszczepic tluszcz czy nici czy bog wie jeszcze co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta modelka
podała sobie czysty silikon, który kiedyś był stosowany do wypełniania implantów, i on jej stwardnial, dostała ziarniaki, obecnie stosuje się preparat odpowiednio przygotowany do wstrzykiwania w usta (nazywa się sili 100 czy podobnie)Jednak nawet ten preparat w rękach niepowołanych osób może migrować itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta modelka
Otóz, aquamid wcale nie jest tani, jego cena wacha sie od 1400 do 2 za ml.A cena rynkowa to ok 900 zł. Jest on jedynym wypelniaczem trwałym stosowanym w europie. Natomaist tłuszcz owszem naturalny ale tez może powodowac powikłania, typu twarde grudy. Cena ostrzykiwania tłuszczem jest podobna, a tak naparwde lekarz więcej zarabia bo nie musi kupic preparatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta modelka
Permanent Dermal Filler - Aquamid® Aquamid® is a permanent filler where the volume of the implant is given by water not from a solid product. Aquamid™ contains about 2 - 3% of a polyacrylamide gel and 97 - 98% water. The cross-linked polyacrylamide forms a real gel, which does not contain any solid microparticles. This makes it soft and uniform. It is injected under the skin where it can't be seen or felt and remains in place permanently. Being mostly water, the body accepts the gel readily and forms a thin membrane around the implant which helps to keep it in place; as the gel is very elastic it moves with all facial expressions to jest fragment z angilskiej strony o wypełniaczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz popatrzcie sobie na zdjecia mojego brzucha, spartaczonego przez J.JETHONA w "klinice " MODEL - MED. Adresy: http://www.geocities.com/kozlowska6/1.jpg http://www.geocities.com/kozlowska6/2.jpg http://www.geocities.com/kozlowska6/3.jpg Zwracam uwage na pepek, przesuniety o 3 cm w prawo, bo na zdjeciach nie jest to widoczne na pierwszy rzut oka. Zdjecia w spodniach czerwonych zostaly zrobione 2 tyg.po operacji. Zdjecia w zielonych - po operacji drugiej, rowno rok po niej. Opublikujcie je pod innymi haslami, bo gdy ja chce je tam umiescic, od razu mi moderator usuwa. PRZYJAZNA, licze na Ciebie!!! A dyskusja na temat Aquamidu jest (przepraszam) glupia. Nawet, jesli kiedys byl znany na terenie USA i KANADY, to skoro dzis go nie uzywaja, to znaczy, ze sie nie sprawdzil. Na tym kontynencie nie wciska sie ludziom kitu!!! A jesli Aquamid mialby sie trzymac tylko rok, to jaki sens tracic na to gowno pare tysiecy? No chyba, ze macie tyle kasy. Zrobcie doswiadczenie: ZGLOSCIE SIE DO JAKIEJKOLWIEK KLINIKI I ZAPYTAJCIE, CZY DADZA WAM GWARANCJE NA TRWALOSC AQUAMIDU. JESLI SIE WAM WCHLONIE, CZY ZWROCA FORSE. Jesli odpowiedz bedzie odmowna, no to juz wiecie, co o tym myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie1234
Mieszkałam w stanach i tam porostu aquamid wychodzi drożej poniewaz musza go sprowadzac z Europy :P Dlatego go tam nie ma a jest silikon który robia sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja napisalam, ktory lekarz mi spartolil brzuch, a nawet wyslalam zdjecia i tez zostalam obszczekana jako oszustka. Witam nowa \"modelmanka\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na forum beutywpolsce tez wypowiadaja sie dziewczyny, ktorym sie Aquamid wchlonal. Chyba nkt nie ma zadnego interesu, by klamac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znam
takich osób, i na beauty nikt tak nie pisze, natomaist ja sama borykam się z tym jak usunąc aquamid, poniewaz efekt końcowy mi się nie podoba, i co mam zrobić??? Lekarz mi powiedział ż emogę go wyciac, ale zostanie mi blizna. Więc nie piszcie że on się wchłania bo tak nie jest, jesli sie nie wchłonie przez pierwsze miesiące to nic go nie ruszy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć dziewczyny
Ja dziś mam zabieg powiększający usta. Wiem tylko tyle,że będzie to kwas hialuronowy, ale dokładnej nazwy preparatu nie znam. Na pewno nie będzie to żaden z tzw. twałych wypełniaczy, bo odradziła mi to pani doktor. Kurczę, boję się okropnie! :( Boję się bólu w trakcie i po, boję się ewentualnych krwiaczków, a już na pewno grudek w ustach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co powiększasz
skoro sie tak wszystkiego boisz? Zostaw jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiwroc
Ja miałam powiekszane usta za pomocą kwasu hialuronowego-preparat sie nazywa SURGILIPS /efekt utrzymuje sie od 9-12 mc/ zabieg kosztowal 1000 zł/. Ostrzyikanie robilam w Listopadzie zeszłego roku. Tuz po zabiegu miałam krwiaki i grudki w ustach /troszeczke je jeszcze czuc ale nie sa prawie wyczuwalne/ Dopiero po miesiacu usta sie zrobily gladkie i ich kształt regularny. Ogolnie jestem zadowolona, szkoda tylko ze efekt jest tak krotkotrwaly. Teraz wiem na pewno ze chcialabym sobie powiekszyc usta juz na stale. Lekarz ktory robil mi zabieg nie polecal mi aquamid`u. Z tego wzgledu ze tkanka czlowieka sie zmienia. Z upływem kilku lat moze troszke zwiotczec i nigdy nie bedzie wygladac tak samo dlatego nie gwarantuje mi ze efekt bedzie zawsze wygladac tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrau-mrau
przypadkiem przeczytałam twoją wypowiedx o aquamidzie. Rok temu moja mama powiększyła sobie górną warge tym dosłownie swiństwem, po tym pojechała do karpacza, było dosyć zimno. Górna warga spuchła do rozmiarów połowy twarzy. Poszła do chirurga plastycznego, który jej to wstrzyknał. Powiedział, ze takie rzeczy się zdarzają, że pod wpływem ciepła lub zimna ( nawet słońca) TEN PREPARAT może się tak zachowywać. Mama chodziła do niego na zastrzyki 2 razy w tygodniu przez 3 miesiące. Teraz wygleda już twarz normalnie, ale co sie nacierpiała to się nacierpiała. Spotkałą przypadkiem tam pacjentke, której aquqmid z bruzdy nosowo - wargowej przeszedł pod oko. Jest to paskudztwo, bo NIE JEST NA STAŁE jak to mówią, JEST NIEBEZPIECZNY. Zebrałąm info na temat wypełniaczy bo tak nazywaja się preparaty, któ wypełniają zmarszczki i okazało sie, ze najbezpieczniejszy jest preparat kwasu hialuronowego, wszystkie są dobre, tylko żeby to był KWAS HIALURONOWY. Nie dajcie sobie nic innego wstrzyknać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×