Odpowiedz na ten temat

PRZESTROGA !!!!!!!!!!!!!!!! AQUAMID !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• zelazko007 2017.03.08 [22:32]
    jula8912312312 daruj sobie dziewucho pouczanie kogokolwiek tutaj idź gdzieś indziej się dowartościowywać gdzie indziej. Gdyby lekarze robili to co do nich należy nie było by tych problemów.
  • Kiki9999 2017.06.13 [10:53]
    Znalazłam jeszcze jednego lekarza w Rzymie, który rozpuszcza
    trwałe wypełniaccze. Nakłuwa te miejsca endoskopem laserowym
    i rozgrzewa a potem wyciska. Widziałam jak to robi na you toube i jak spływa ten rozpuszczony wypełniacz.
    Sama myślałam tam jechać, ale nie mam odwagi.
    Jakbym kogoś jeszcze znalazła, to razem byłoby rażniej. Rozmawiałam już z pilotką wycieczek po Rzymie, która mogłaby mi pomóc jako tłumacz.
  • moni3333 2017.08.06 [17:19]
    Kiki 9999 czy już kogoś znalazłaś? Ja też widziałam ten filmik na youtube i planuję tam pojechać. Razem byłoby raźniej. Podaj mi adres mail to napiszę usmiech.gif
  • gość 2017.08.07 [11:43]
    Witajcie. Jest ktoś kto pomoże, ponieważ specjalizuje się w likwidacji trwałych wypełniaczy. Jest doktorem nauk medycznych, interesuje się komplikacjami pozabiegowymi. Nazywa się Lubomir Lembas, przyjmuje w Warszawie.
  • gość 2017.09.11 [22:19]
    To, że interesuje sie komplikacjami pozabiegowymi z zakresu medycyny estetycznej, to jeszcze nie wszystko. Czasami lekarz zgłasza taką chęć, bierze za wizyte 200zł lub wiecej i na tym się kończy chęć pomocy. Czasem warto wykonać telefon bezpośrednio do lekarza z zapytaniem,w jaki sposób może usunąć auamid lub inny wypełniacz.
  • gość 2017.09.12 [07:08]
    Ok, zeby nie było pola do głupich przepychanek. Interesuje - w sensie: wykonuje zabiegi. Ma cała kolekcje zdjeć kobiet, którym wyciął aquamid i inne dziwne produkty z warg. Po zabiegu wyglądają dobrze. Nie pamietam ile kosztowała wizyta, pewnie rzeczywiście koło 200. Ale za błędy młodości trzeba płacić , czasem słono.
  • Elen3c 2017.09.21 [22:17]
    Ciekawe, kto te dziwne produkty promuje?
  • gość 2017.11.14 [19:59]
    Nie tylko aquamid narobił tyle okaleczeń twarzy, podobnie jest z niektórymi nowymi kwasami, których niektórzy lekarze uzywają.
    Czy informują swoje pacjentki o zagrożeniu? Nie .
    Czepiają się kosmetologów.
  • aQa9 2017.11.18 [17:14]
    Czy ktoś ma namiary na Usuwanie aquamidu w Rzymie? Czy ktoś w Polsce usuwa preparat laserowo?

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...