Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezimienna988

przeszczep własnego tłuszczu w zmarszczki twarzy

Polecane posty

Gość bezimienna988

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammka
mam od 2 lat z koalnka w bruzdy nosowo-wargowe i jest O.K. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielonogórzanka do odnowy
podtrzymuję, czy ktoś jeszcze ma coś do powiedzienia? Jakieś doświdczenia? Co gdzie jak za ile po co dlaczego? Piszcie, piszcie, bo jestem bardzo ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chuderlaczka
miałam przeszczep tkanki tłuszczowej w celu uniesienia kacików ust, dwa zabiegu, jezeli kogoś interesuje, mogę przesłać zdjęcia. Po pierwszym zabiegu lekka poprawa, drugi zabieg 3 miesiace później i poprawa znaczna. Polecam, ale ostrzegam, jak mnie ostrzegano przed zabiegiem, bardzo duże obrzęki. Podobno ma się utrzymywać 5 lat. Na razie po pół roku jest dobrze. Jezeli tak sie utrzyma to bedzie fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIOSENNA KOTKA
DO CHUDERLACZKA Mogłabys napisac gdzie robilas,jak to dokladnie wyglada,dlaczego sie zdecydowalas akurat na ta metode i co rozumiesz przez duze obrzeki?Zdjecia jesli nie byloby problemem dla ciebie wyslac to tez bym prosila ... (fionaaw1@wp.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ignaska 1
Napisz proszę jakie efekty dał ten zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ignaska1
Nie ma porównania z np. mezoteriapia albo botoxem ,ale ja z tego zabiegu jestem bardzo zadowolona. Pani doktor pobiera tłuszcz z miejsca w których mamy go w nadmiarze - z brzucha, bioder czy ud. Od razu jest on odpowiednio preparowany i podawany grubą strzykawką do skóry. Po zabiegu nie miałam żadnych uczuleń. Taki zabieg zostal powtórzony po kilku tygodniach,poniewaz tkanka tłuszczowa na początku w znacznym stopniu się wchłania. Taki efekt ma sie podobno utrzymac 2 lata. Naprawde jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ach ten Sulęcin
Robi coś nowego i od razu się tutaj samodzielnie zachwala.jak zwykle. Żenuła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkana
No robi to babeczka w Sulecinie, robi i to juz o ddawna...ja sie zastanawialam w tamtym roku w listopadzie nad takim zabiegiem w Sulecinie, chcialam wstrzelic sobie tluszczyk w bruzdy nosowo-wargowe ale niestety nie moze tam byc ani troche kwasu hialuronowego a ja go niestety jeszcze mialam wiec musze poczekac...w sumie to jeszcze ciagle go mam a mial sie niby trzymac tylko 9 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paprotnik
Jak w Sulęcinie to pewnie Turczyńska. Powiem szczerze, że jak pierwszy raz usłyszałam o takiej możliwości to trochę się zdziwiłam bo nie wiedziałam, że tak można :) Strasznie jestem ciekawa jak to wychodzi. Kiedyś widziałam nawet jakąś komedię, gdzi kobiety same to sobie robiły na jakimś pidżama party :) Pobrać tłuszczyk z pupki i wstrzyknąć w usta na przykład? Ale żarty żartami, uważam, że super, że jest taka możliwość, to dobrodziejstwo, bo zaden preparat nie przyjmie się tak dobrze jak twój własny tłuszcz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super to jest bo nie wprowadzasz do organizmu żadnych preparatów pochodzenia syntetycznego. Własny tłuszcz na pewno nie zaszkodzi i nie zostanie odrzucony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helka123
Własny tłuszcz to najlepszy materiał jaki jest bo to twoje własne. Moja mam robiła policzki i bruzdki nosowe i jest bardzo zadowolona. Lekarka ostrzegła ja, że moga byc duze obrzęki, ale nie było tak źle. Moja mama miała bardzo opadniete policzki na środku twarzy, a dużo skóry na dole twarzy. Policzki jak zrobiła sobie tłuszczem to od razu wszystko sie podniosło. Robiła też regeneris, te komórki macierzowe na cała twarz i wygląda pięknie. W sklepie ekspedjentka wzięła nas za siostry. Mama miała zrobic policzki Volumą, ale jak dowiedziała sie ile ja to bedzie kosztowac to dałą spokój. Za policzki i bruzdki nosowe własnym tłuszczem zapłaciła 1000zł i jest szczęśliwa. Mama ma 50lat a wygląda teraz na 30-stkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estem po powiększeniu
Ciesze się, ze znalazłam ten temat. Mam problem z policzkami i chcę je powiększyc, a włąsciwie to ja ich poprotsu nie mam, mam zapadniętą twarz i szukam sposobu, zeby ją wypełnic czymś co jest dobre, długo trzyma i w miarę tanie. Pracuję w budzetówce i nie stac mnie na drozyznę. Proszę napisac jak długo jesteście po zabiegu tłuszczem i czy jestescie zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i po zabiegu Body jet
Zapisałam się na następny czwartek na uzupełenienie p[olczków własnym tłuszczem, poczekaj to jak będe juz po wszystko opiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szumaraoku
MIałam policzki zrobione tłuszczem w tamtym roku w lipcu i jestem zadowolona. Polecam metodą jako skuteczną. Podobnie jak Ty przestraszyłam się ceną kwasu hialuronowego i zdecydowałam sie na tłuszcz. Ładnie trzyma. Zabieg nie bolał, a jestem wrażliwa. Cóż, mogę polecic. W bruzdach wargowych miałam kwas, miesiac przed tłuszczem robiłam, zszedł mi jakies 3 miesiace temu ale teraz zrobię tłuszczem, bo u mnie tłuszcz dłużej trzyma. To lepsza metoda i naturalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kieowniczka
POdobno jest to najzdrowsza metoda na odmładzanie. Nie zniosłabym gdyby w moim ciele było coś obcego. A tłuszcz jest w 100% naturalny. Na amerykańskich forach dużo piszą na ten temat, ze zdaje egzamin. TYlko w POlsce nie jest to popularne, wiadomo kwas hialuronowy, na tym lekarze zarabiają najwiecej, firmy też. Kto będzie promował tłuszcz, kto na tym zarobi? Z policzkami masz rację. Byłam na konsultacji co do policzków. Powiedział mi lekarz, że u mnie trzeba 5ml kwasu. Jedna ampułka 1200zł. Domyslacie się jak szybko o niego wyszłam. Zrobiłam Sculptrę 3 razy i jestem zadowolona. Gdym wcześniej pomyslałam, zrobiłabym na pewno przeszczep tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swarcel
A czy w usta tez można? Mam na razie kwas z którego jestem zadowolona ale moze coś na dłuzej??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kantare
czy ty na prawde myslisz, ze ludzie ktorzy tu siedza sa idiotami i nie przejrza twojej kampanii? same posty o Sulecinie i Turczynskiej raczej robisz sobie antyreklame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz_z_reklamą
do dzisiaj miałam pewne wątpliwości co do wpisów swarcel ale w tej chwili też jestem pewna, że to żałosne próby reklamy. kafeteria powinna coś z tym zrobic bo to jest bardzo nie w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta natretna reklama sulecina
wkurza już mnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz_z_reklamą
bojkot dr Kasi z Sulecina, niech się zajmie tym co robi najlepiej czyli wystawianiem zaświadczeń kierowcą a nie medycyną estetyczną. Swarcel nie pisz juz nic więcej. bo w końcu ktoś się weźmie za tą twoją kampanię reklamową dr Kasi z Sulęcina. Pani dr jest najwidoczniej tak słabym lekarzem, ze potrzebuje ściemy i autoreklamy na forum. Dobrzy lekarze nie reklamują się w ten sposób - 99% opinii od dr Turczyńskiej to marna reklama. Na forach gdzie trzeba się logować o dr Kasi są raczej słabe a niektóre wręcz fatalne. Kafetria jest super do reklamy - nie ma logowania, pełna swoboda. Dlatego nigdy nie sugerujcie się opiniami na tym portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do PRECZ Z REKLAMĄ. Cześć, właśnie zastanawiam się nad wypełnieniem zmarszczek. Dotychczas robiłam to botoksem i kwasem. Niestety zabiegi są drogie i krótkotrwałe. Myślę o przeszczepie tłuszczu. Czy mogłabyś podać mi adresy stron na forum bardziej wiarygodne, o których wspominasz. Chciałabym dowiedzieć się więcej o różnych metodach. Na kafeterii z tego co się zorientowałam jest dużo reklamy a ja chciałabym wiedzieć jak jest faktycznie. Mój mail alina-p40@wp.pl. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to forum jest zupełnie
niewiarygodne. Zresztą mało które jest wiarygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swarcel
Ja zasugerowałam sie opiniami na tym portalu i jestem zadowolona. Jak zejdzie mi kwas hialuronowy z ust na pewno zrobię je własnym tłuszczem, bedzie na dłużej. Napiszcie proszę jakie macie doświadczenia z powiększaniem ust tłuszczem, czy jesteście zadowolone? Nie robie żadnej reklamy Sulęcinowi, po prostu jestem z zabiegów tam zadowolona, z profesjonalizmu i z cen. Tak a'propos, to Pani Turczyńska zajmuje się med. estetyczną od 10 lat, trudno odmówic jej doświadczenia. Moje doswiadczenia po zabiegach u niej sa bardzo pozytywne. Byłam wcześniej u kilku lekarzy i z zadnego nie byłam tak zadowolona. Zabiegi med. estetycznej są swietne, dzieki nim mam piękne ciało, a osoby które zarzucają reklamę powinny same udac się do pani Turczyńskiej, Kanton, jedź, będziesz sie lepiej czuła psychicznie. Po stylu pisania widzę że te obraxliwe posty pisze jedna i ta sama osoba. Żal mi cię, na ulicy nawet nikt nie zwróci na Ciebie uwagi a na mnie po zabiegach tak, każdy męzczyzna sie odwróci. Jak idziesz z mężem na pewno jest Ci przykto. A ja kwitnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuderlaaczkaa
Robiłam w tamtym roku wypełnianie własnym tłuszczem kacików ust i trzyma sie do tej pory. Sulęcin to dobry i fachowy gabinet. Ta antyreklama nie jest prawdziwa. Sama to przetestowałam. Popieram Swarcel i pozrdawiam. Sulecin to profesjonalizm i niskie ceny. Nie ma sie co dziwic ze kogos to kole w oczy. Ja tez jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swarcel=chuderlaaczkaa
małpo przestań się tu reklamować, bo zygac się chce od czytania tych bredni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz_z_reklamą
swarcel=chuderlaczka=madruś i pewnie jeszcze wiele innych nicków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monczak
Swarcel aleś dowaliła grubym i starym w innym poście,nic ci nie ujmując kopnij się w głowę zanim coś napiszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia_klich
Zabieg własnym tłuszczem....matko i córko jakby to powiedziała moja babcia.Czy Wy wszystkie oszalałyscie.Krzywde sobie laski chcecie zrobić ? To juz nie ma zajebistych wypełniaczy ,nie wymagajacych jakis usypiajacych zabiegów ? Nie słyszałyscie np.o wypelniaczu Ellanse ? Tu przynajmniej mialybyście spokój nawet na 3 lata.Zastanówcie sie ,bo juz widze ze co niektórym odwala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×