Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kathrein

Redukcja piersi.

Polecane posty

Witam, marze o zmniejszeniu piersi :) Teraz nosze staniki 65D. Niektóre z was wiedzą jakie to niewygodne. Może ten biust nie jest mega duży.. ale napewno pomniejsze i je wyrównam (asymetria) Mam wybraną już klinike i za koszt operacji zapłace 6 400. Więc z tym nie ma problemu.. ale nie wiem tylko jak bardzo je pomniejszyć :P To chyba najgorsze nie wiedzieć właśnie tego ;) Na początku myslałam o zwykłym 65B.. ale może jednak duże B bedzie lepsze? Ehh.. te tematy tak często sie powtarzają, że zrozumiem jak poprostu nie bedzie sie wam chciało odp :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co widze na tym zdjęciu jest 5 razy mniejsze niż mam teraz.. a może nawet więcej.. przeciez ona tam jest płaska! A o mnie tego w 100% nie mozna powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczająco dużo, żeby je pomniejszyć ;) Nie zrozum mnie źle, ale w moim temacie chciałam dowiedziec się całkiem innej rzeczy :D POZYTYWY CIUT MNIEJSZEGO 65B -wygodniej -lepiej przy bieganiu -ciuchy bardziej dopasowane -ładniejsze -lepiej gdy nie ma się stanika -wogle ładne NEGATYWY 65B -w przyszłości może jeszcze będę jednak wolała trochę większy biust.. np dla jakiegoś faceta ;) ========== POZYTYWY DUŻEGO (PEŁNEGO)65B -bardziej zwracam na siebie uwagę -mogą się za mna oglądać -i tak całkiem wygodnie -również lepiej bez stanika NEGATYWY: -moga nadal być dla mnie zbyt duże (ale to niemożliwe) -mogą zwisnąć w wyniku zaniedbania (tak jak z każdym innym rozmiarem) No więc.. kiedy sama sobie wszytko przemysle to jednak duże 65B jest lepsze... chyba, że jednak jest ktoś kto uważa inaczej? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale o czym Ty piszesz?? 65B to 65B, to dziewczyna o wymiarach 70/79 mniej więcej - 9 cm różnicy w obwodach! Jakim cudem Ty chcesz, żeby biust, na który pasuje stanik w tak malutkim rozmiarze raz był duży a raz mały? Zajrzyj do bra-fittera i sprawdź swój rozmiar, na Lobby Biuściastych oraz na blog http://b75.blox.pl/html i poczytaj jak się dopasowuje biustonosze i co daje zmiana rozmiaru na właściwy, na Stanikomanię żeby zobaczyć jak wygladaja biusty w dobrze dobranych rozmiarach (tak, w dobrze dobramym staniku 65D to taki malutki biuscik jak na podlinkowanym zdjeciu - jeśli u Ciebie się nie zgadza, to znaczy, że masz problem z rozmiarem stanika)... Dopiero wtedy, gdy zaczniesz mieć pojęcie o tym, o czym piszesz, to możemy dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj best_bra mam 22 lat i wiem jak wygląda dobrze dobrany stanik. I taki właśnie mam, a biust i tak uważam, że jest za duży. No wiesz.. o tym normalnym 65B i tym pełnym 65B, czyli takie małe 65C czytałam na innym forum i dlatego zastanawiam się jaki by był dla mnie lepszy. A ja mam duzo większą różnice w rozmiarze niż 9cm.. dużo, dużo wiekszą. Więc dla mnie 65B będzie idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz większą różnicę to potrzebujesz zupełnie innego rozmiaru biustonosza. A 65B od 65C dzieli 2-2,5 cm w obwodzie w biuscie - no naprawdę ogroooomna różnica.... EOT, bo mam wrażenie, że rozmawiam ze ślepym o kolorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że dobrze dobrany stanik to podstawa pieknego biustu, ale znam osoby, które mają miseczke B (nie znam dokładnie całego rozmiaru) i takie co miseczke C i D.. i dla mnie między takimi rozmiarami jest bardzo duża różnica. I tak jakbyś chciała wiedzieć to ja mam 65D, a nie C. Więc o czym my tutaj piszemy? Chcesz, żebym zrezygnowała z zabiegu? Niestety juz podjełam decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tej chwili nie piszemy już o niczym. Jak wygląda DOBRZE DOBRANE 65D to mogłaś zobaczyć. Jakie to są wymiary też wiesz, zacytuję Cię: \"przeciez ona tam jest płaska!\" - mnie by to dało do myślenia, że to może z moim \"65D\" jest coś nie tak. A Ty się dalej upierasz... I owszem, między miseczkami D i B może być ogromna różnica: miseczka w np. 65D będzie duuużo MNIEJSZA od miseczki w 85B, więc coś Ci porównanie nie wyszło. A dziewczyny z dobrze dobranymi stanikami 60B, 60F, 65D, 65E, 65FF... to piszą na Lobby Małobiuściastych (bo to małe piersi są), i ostatnia rzecz o jakiej którakolwiek by pomyślała to zmniejszenie biustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eheheehheheheehheheheheh
czy ty kurwa nie rozumiesz ona ma miseczke D, a nawt jak rozmiar jest inny , to mowi ci ze ma duuuuuuuuuuuuuuuuzy biust! co za ciemna baba jaka no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eheheehheheheehheheheheh
jem kope

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nela- bela
tez bym chciala zmniejszyc, tylko takiej kasy mi brak :/ Ja co prawda mam dobrze dobrany stanik i w nim piersi wygladaja super, ale czasami stanik sie sciaga i wtedy jest tragedia :/ takze jak masz mozliwosc i przekonanie, to zrob to, na pewno bedzie ci wygodniej na codzien :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×