Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rf mikroigłowa

Polecane posty

Gość gość

Szukam kogoś kto miał robiona Rf mikroigłowa na rozstępy. Czy to faktycznie działa? Na zdjęciach często skóra jest jeszcze napuchnięta i dlatego te rozstępy są tak jakby wypełnione, jak to wyglada np po pół roku. Faktycznie jest efekt czy wszystko wraca do normy? Mam jeszcze czerwone i chce je zaatakować jakimś dobrym sposobem tylko nie mogę się zdecydować, podobno Rf jest lepsza niż te wszystkie lasery....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po 1 zabiegu, ktory mialam robiony na poczatku lutego, wiec minelo okolo 1,5 miesiaca, juz widze poprawe, ale chce sobie zrobic jeszcze 1 zabieg na poczatku kwietnia. Podobno u niektorych osob trzeba zrobic nawet 3-4 zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A miałaś na świeże czerwone, czy już białe? Zastanawia mnie jeszcze czy u M.W w Warszawie są lepsze efekty niż gdzieś indziej i warto wydać więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rób na pewno w NEW INSTITUTE. W Warszawie.Odradzam szczerze.Wyszukalam ich w necie, strona fajna, jak pojechałam nic nie zapowiadało KATASTROFY.Robilam na twarz na poprawę owalu i jędrność.tak mi twarz zmasakrowały że miałam STRUPY na całej buzi, nos to 1wielka rana. Naciągają strasznie na zabiegi i są mile do czasu aż coś takiego się nie wydarzy. Byłam wyłączona z życia na dwa tyg.Niczym tego nie zakrylam.Efekty marne naprawdę. A kasa wielką bo 1200za 1zabieg.Odradzam i przede wszystkim OSTRZEGAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też miałam na twarz i odradzam ,nie chcąc się rozpisywać więc powiem krótko,zniszczona ,obwisła skóra która z każdym dniem wygląda gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do goś Co sie stalo, ze masz obwisla twarz? Jakie mialas odczucia podczas zabiegu? Ja mialam robiony zabieg, minelo prawie 2 mce i jest super napieta gladka skora. Podczas zabiegu czulam delikatne cieplo i wklucia oczywiscie ale takie do wytrzymania. Slyszalam, ze powinno sie unikac gabinetow, ktore robia zabieg ze znieczuleniem, bo wtedy mozna przesadzic z mocą i uszkodzić skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.03.12 Jakie strupy? O czym Ty piszesz? Ja miałam tylko czerwoną twarz przez 4 godziny potem delikatnie opuchniętą, ale żadnych więcej niedogodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie ponad 2 tygodnie temu robiłam zabieg RF mikroigłowy w salonie we Wrocławiu , niepokoją mnie ślady które mam do tej pory wokół oczu to znaczy siateczkę którą widać może nie z odległości metra ale jak podejdzie się bliżej i najbardziej pod światło Proszę mi powiedzieć czy to mi kiedyś zejdzie?? ? Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:38 pytasz jakie strupy...Nie wiem co mam ci odpisać...Nie wiesz co to są strupy?Jak byłaś dz.to pewnie zdzieralas kolana, prawda?Czyli na parocentymetrowej powierzchni miałaś strupy a nie skórę.I tak wyglądał mój nos, boku twarzy, skóra nad ustami Koszmar.Poprawnie wykonana RF miktoigliwa daje zaczerwienienie.Babska z tego New INSTITUTE z Warszawy to nawet nie rzeczniczki.Zero konsekwencji tego co zdziry zrobiły i ja jeszcze za to g****o zapłaciłam. Miałam iść na drogę sądową i pewnie bym wygrała , nie miałam kasy, energii ,czasu. Odpuściłam. Mam nadzieję że to co mi zrobiły wróci do tych suk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×