Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość hmmmmmmmmm

rozstepy jak je zlikwidowac?

Polecane posty

Gość hmmmmmmmmm

Jak myslicie i czy ktos juz to przeszedł. Czy mozna w jakis sposób zlikwidowac rozstepy? ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykro mi bardzo
tak mozna zlikwidowac, te nowe dobrymi kremami i masazami te stare niestety tylko operacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmm
alez ja porbowałam roznymi masciami , masowałam tez az skora była czerwona lecz niestety nie pomogło. Moze 10 lat temu nie było takich srodkow ... Ale ja nie widze nigdzie na zadnej stronie www zeby mozna było operacyjnie W zasadzie to juz troche przywykłam do tych rozsteppow, jadnak pierwsze co to bym je zlikwidowała w bardzo mlodym wieku sie nabyłam ich :(... a mialam takie piekne ciałko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam od 5 lat
rozstępy...jak je "nabyłam" miałam 13 i nawet nie wiedziałam co to jest;(teraz mam 18 i boję się co będzie jak ktoś je zauważy.kupiłam milion kremów,ale mało pomogły tzn moje rozstępy są cienkie i białe...ale są Słyszałyście o jakiś zabiegach na rozstępy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozstępy
rozstepy to straszne badziewie i w zasadzie nie do usunięcia na stałe, usuniesz to robią się nowe, po prostu niektóre z nas mają skórę skłonna do powstawania rozstępów, proponuję kremy, które zrobią je bardziej niewidocznymi, masaże codziennie szorstką rękawica i nawilżanie i tyle... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isasu
ja tez mam z tym kłopot i to ogromny. w rozstepach mam lydki uda na zewnetrznej stronie i na wewnetrznej, piersi, brzuch, posladki. Z tego co czytalam w necie dermabrazja lub jakies chemiczne pilingi moga byc pomocne. zalezy jakie sa rozstepy czy grube i dlugie a jeste ich mniej, czy male i jest ich od groma. laser nie jest za dobry bo mozna je jeszcze powiekszyc. do koncz nigdy sie ich nie pozbedziesz. u mnie zaczely malec i sie wygladzac jak zaczelam cwiczyc codziennie po 30 min. na posladkach juz prawie ich nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała...
hej dziewczyny dobry jest ten krem z Avonu 2w1 na roztepy i celulit!!!mi pomógł miałam roztepy po ciązy byly az sine a teraz prawie ich niewidac!!!smaruje je dwa razy dziennie rano i wieczorem!!!SPRÓBUJCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malikaaaaa
Hej czy ktos wie jaki jest najlepszy sposub na rozstepy tak zeby pozbyc sie iich raz na zawsze nie chodzi mi tu o kremy które tylko je rozjasniaja. Myslałam o laserowym usunieciu rozstepów czy ktos juz miał taki zabieg? jakie sa najlepsze kliniki specjalizujące sie w tym? jakie sa nastepstwa tych zabiegów moze jakies skutki uboczne? Bardzo prosze o odpowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulek
też mam rozstępy ja nawet próbowałam zetrzeć je pumeksem miałam straszna rane a one dalej sa:(pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROPONUJę
dziewczyny otwórzcie jakąs encyklopedię, sięgnijcie po wiedzę fachową, sprawdzcie co to są rozstępy i nie piszcie, że je można zlikwidować bo TO NIEMOŻLIWE!!!! Można je tylko spłycić i rozjaśnić np. poprzez mikrodermabrazję i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szesnastolatka
Niedawno odkrylam ze mam rozstepy na posladkach.Troche sie tym martwie bo mam 16 lat i jestem szczupla osoba.Slyszalam ze rozstepy rozjasniaja sie jak duzo sie pije i nawilza.Kupilam sobie nivea soft i zaczynam moja kuracje :) Na szczescie mam rozstepy w miejscu nie widocznym nawet jak ubiore kostium kapielowy to ich nie widac :] Dam znac czy pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mafta
hej 9 miesiecyy temu urodziłam dzieko!!!! mam rozstępy takie ze nie moge na siebie patrzec nie wspomne o tym zeby pokazac sie swojemu męzowi nago wyglądam jakby mnie ktos nozem pocioł cały brzuch rece biodra i na piersiach!!!! płakac mi sie chce jak mam sie rozebrac uzywałam kremów przeciw rozstępom w ciazy ale to nic nie dawało miałam az granatowe rozstępy fakt teraz sa jasniejsze ale co z tego jak nadal je wiac uzywam kremów mam juz ich tyle i zaden nie pomaga nie da sie zlikwidowac rozstepów to nie mozliwe a szkoda... :( jedynym wyjsciem chyba bedzie zabieg laserem ale to znów kosztowne jest ale zsumujac te wszystkie kremy co mam to chyba miała byc ten zabieg laserem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam rozstepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam rozstępy na brzuchu udach i kilka na pośladkach nienawidzę ich Niestety to trwała pamiątka po ciąży pojawiły się w 9 miesiącu Na nic kremy i masaże Za miesiąc zaplanowałam sobie laser Są one dosyć Świerze mają z 4 miesiące jednak bardzo szybko mi się regenerują i juz są o wiele mniejsze Chcę wykonać ten zabieg laserem mosaic słyszałam pozytywne opinie ale wiadomo to też jakieś tam zagrożenie mam nadzieję że pomoże nie zaszkodzi Będę korzystać z usług Esteticki w Krk Za 50 cm kwadratowych płaci się 500 zł potrzebne są 3 zabiegi przynajmniej no ale może będzie mnie stać na 4 o 5 to już nawet nie marzę no ale zobaczymy Za 10 cm kwadrat. płaci się 300 zł a za 1 cm 100 zł Może któraś to przeszła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozstep.
Maslo. Duzo smarujcie maslem miejsca w ktorch sie pojawiaja. po 3 miesiacach znikna.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila1979
Jeśli masz problemy skórne wywołane przez: -Rozstępy -Cellulit -Zmarszczki -Blizny ­-Blizny potrądzikowe -Trądzik Nasze urządzenia pomogą Ci pozbyć się tych wszystkich problemów. Zapraszamy do naszego sklepiku internetowego www.uroda.sklep.pl Ceny jeszcze tańsze niż na Allegro. Jesli masz jakieś pytania jestesmy do Twojej dyspozycji: kontakt@uroda.sklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,5500postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkksdf
dobry sposob to po prostu zastrzyki z kwasu hialuronowego, choc dobrze jak to robia specjalisci, na pomorzu znam tylko Zdzitowieckiego ktory robi to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastrzyki z kwasu na pewno pomogą. Ja się boję igły, więc raczej bym się nie pisała na to. Słyszałam o balsamach Palmers, że dzięki temu, że zrobione są na bazie masła kakaowego to bardzo skutecznie rozprawiają się z rozstępami. Można je kupić na www.maslokakaowe.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj z rozstępami to tak chyba ciężko jest;/ Tzn. Jak się one już pojawią to ciężko się ich pozbyć ;/ Dramat jakiś. Najgorsze jest to, że chyba nie ma jakiegoś skutecznego sposobu na to, żeby zniknęły raz na zawsze. A może trochę inaczej nie bardzo wierzę w to, że kremy, czy jakieś specyfiki pomogą nam je zwalczyć. Jedyne co mi przychodzi do głowy, żeby się skutecznie pozbyć rozstępów to laser, może któraś z was już jest po takim zabiegu i podzieli się z nami swoimi doświadczeniami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luskkaaaaa
jest sposob jest i znikna calkowicie tylko checi kto modry ten wie ze czlowiek co 5 lat ma nowa skore wiec jak sie ktos pozbedzie starej to ani blizny ani rozstepa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniura1980
Nie da sie zlikwidowac tego dziadostwa,ja tez to mam po cizy,na brzuchu i co doszlam do wniosku ze jedyna mozliwosc to usuniecie skory z brzucha:)ale to jednak glupi pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prawda jest taka, że nie da się usunąć w całości rozstępów. Jedyne co można zrobić to sprawić, że będą mniej widoczne, płytsze i będą przybierać kolor skóry. Jedną ze skuteczniejszych metod jest podobno laser frakcyjny. Tu możecie poczytać więcej: http://www.estetica.pl/fraxel/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfdf
powtorze jak kazdemu po raz 100tny: nie ma mozliwosci usuniecia 'starych' rozstepow, one nie sa na naskorku, tylko w srodku. kremy i peelingi pomagaja na tzw czerwone rozstepy, czyli te na poczatku.to biale to juz sa blizny, ktore da sie tylko usunac (tak naprawde rozjasnic) laserem frakcyjnym albo co.cena zabiegu od 800zl, zalezy od powierzchni skory i czestotliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matildees
Jeśli chodzi o rozstępy to polecam , to co wypróbowałam na sobie. Zabieg co prawda trochę boli - zasysanie skóry w podciśnieniu , ale faktycznie pomaga. Po pierwszym zabiegu zostaną Ci siniaki , ale rozstępy zaczną blednąć. Dodatkowo stracisz nadbagaż :) Polecam - metoda nazywa się SPM DIGITAL i co ważne, nie jest specjalnie kosztowna. Polecam gabinet w Polanicy i Krakowie - wpisz sobie w google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matildees: Nie wiem czy o to samo nam chodzi, ale ja tez bylam na takich zabiegach, ktore polegaja na zasyssaniu skory pod cisnieniem, tylko ze to sie nazywalo Endermologia. I pomaga rowniez w likwidowaniu cellulitu. Efekt? Super! Tylko trzeba zrobic serie takich zabiegow. Ja bylam na 5-ciu i w miedzyczasie mialam tez robiona lipolize iniekcyjna (3 razy) i widac wielka roznice przed zabiegami a po (likwidowalam tluszczyk z ud). Gabinet miesci sie w Krakowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancia
No właśnie, z tego co się dowiedziałam, to nie da się rozstępów całkowicie usunąć. Zabiegi mogą sprawić jedynie, że stają się mniej widoczne, bo przybierają kolor skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peppi
Boże co za ignorancja się tu szerzy. Kremy, maści itp. to dziadostwo Wam nie pomoże. Oczy bolą od czytania takich bzdur "starych rozstępów nie da się usunąć" Da się tylko trzeba trochę poczytać - DERMABRAZJA LASEROWA - odparowywanie skóry aż do warstwy skóry właściwej jeżeli się nie mylę. Skóra się regeneruje przez jakiś czas i nie jest to zabieg "zmniejszenia widoczności rozstępów". Koszt też jest niemały no ale DA się usunąć całkowicie rozstępy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna Sliwka 19
Robiłam SPM w Krakowie ( wystarczy wpisać w google SPM Krakówi zapłaciłam 150 PLN za jeden zabieg na brzuch kupowany w serii. Cena jest bardzo przystępna a zabieg bardzo skuteczny.Już po pierwszym razie skora była bardzo zmeniona : rozstępy stały się różowe a teraz wyrażnie ( jestem po trzech zabiegach) mniej widoczne. Zastanawiam się dlaczego metoda jest tak mało znana w Polsce skoro jest tak skuteczna? Polecam wszystkim strapionym dziewczynom : rozstępy da się usunąc !!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×