Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MAMUSIA KRK

ROZSTĘPY PO CIĄŻY...

Polecane posty

Hejka wszystkim!Mam 22lata i jestem mama 3miesiecznego Leonka i zona od prawie roku.Po ciazy mam praktycznie juz nie rozstepy a blizny na brzuchu,udach,posladkach i persiach..a wogule to gdzie ja ich nie mam.Stosowalam kremy,zele,masci itp specyfiki i NIC.Rozpytywalam w aptekach magistrow farmacji i praktycznie zawsze byla odpowiedz taka sama..O BOZE!Zastanawiam sie nad plastyka brzucha i piersi ale boje sie i pewnie jest to cholernie drogie.Znajoma poleca mi na ul.Smolensk w :Bona dea: czy jakos tam,chirurga plastycznego ale ja juz sama niewiem..Prosze o porady,relacje i opinie gabinetow,specyfikow,lekarzy i wszystkich inf o rozstepach i bliznach.Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vika77ie
tak jak poprzednio pisalam,nic na to nie poradzisz,istnieje tylko opcja chirurgiczna,lub ta tansza o nazwie samoakceptacja...ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUSIA KRK Witaj,a ja polecam na rozstepy laser FRAXEL,sama jestem po pierwszym zabiegu i podobno efekty maja byc bdb-oczywiscie nie bedzie juz tak jak przed ciaza ale moga byc o wiele bardziej niezauwazalne:),nie jest to tak drastyczna metoda jak operacja. Jesli chodzi o piersi to ja szykuje sie na operacje powiekszenia,bo mam rozstepy i moze dzieki operacji sie na tyle naciagna ze nie bedzie ich widac. Glowa do gory ja tez mam problemy t tymi paskudnymi rozstepiskami to zmora mojego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksimo876
Do Lila23 Mam pytanko! Czy robiłaś może kolejne zabiegi tym laserem, bo też się mam zamiar poddać temu zabiegowi i zastanawiam się jakie są rezultaty. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia krk ja też jestem z Krk i mam ten sam problem po ciąży rodziłam 3 miesiące temu mam okropny brzuch pokryty rozstępami Ja zdecydowałam się na laser mosaic http://www.estetica.pl/fraxel/ http://www.estetica.pl/ceny/ ten gabinet jest w Krk Polecam gorąco także studio Laime http://www.laime.pl/?p0=2&p1=1#link też proponują fajne zabiegi po ciąży Tylko niestety prawda jest taka że aby chodź trochę spłycić rozstępy trzeba wydać trochę kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżam temat
dopiero co urodziłam.mam cały brzuch posiekany czerwonymi pręgami:( jestem załamana i szukam czegoś na szybko, co pomoże je zlikwidować.podobno jest szansa, jak mówi moja masażystka.kazała mi kupić oliwkę weleda na rozstępy po ciąży.trochę droga bo około 70zł na allegro.czy macie jakieś doswiadczenia z tą firmą? czy warto wydać tą kaskę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warto!!
ja stosowałam ją przy dwóch ciązach.mieszkam w Niemczech i mam dostęp do Weledy w każdej aptece.polecam ci poczytać nieco więcej moze te linki ci sie przydadzą: http://przepieknie.pl/forums/24-Kosmetyki-dla-kobiet-w-ci%C4%85%C5%BCy http://proznosc.blox.pl/html/1310721...21.html?621318 http://www.allegro.pl/item1053323756_weleda_oliwka_przeciw_rozstepom_w_ciazy_rozstepy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sesja fotograficzna
Zgłoś się na profesjonalną sesje fotograficzną do Bartka Wardziaka www.wardziak.pl w Warszawie. Pod okiem stylistów, makijażystów przejdź przemianę i uwierz, że jesteś Piękną Kobietą. Prosimy o nadsyłanie swoich zdjęć na bartekwardziak@feelbeauty.eu dwie fotografie ukazujące Twoja twarz i całą sylwetkę. Prosimy podać wiek, dokładne wymiary. Prosimy o branie udziału nie tylko pewne siebie Kobietki, ale przede wszystkim Panie, które wmawiają sobie jak bardzo są nieatrakcyjne. Udowodnimy jak mocno się mylisz!!! Więcej tutaj: http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakuska1970
Smiało możesz spróbować zabiegów na rozstępy w Doris Dorin. generalnie jedną z ich specjalnoci jest przywracanie figury po urodzeniu dziecka - stąd pewnie dlatego jest tam tyle pacjentek.Ja po urodzeniu mojego malucha czułam się jak po wojnie. Rozstępy a na dodatek zwiotczały brzuch , który jakoś nie malał. Wybrałam zabiegi SPM na brzuch i nogi ( przy okazji walka z cellulitem:) Super zadziałało! Brzuszej jest płaski i napięty. Jeśli chodzi o rozstępy - nie ma po nich śladu! Zabieg jest bardzo przyjemny , były tylko drobne siniaczki . Zafundowałam sobie dodatkowo mikrodermabrazję wybranych partii ciała i czuję się jak młody bóg ! :) Polecam ! Cenowo - bardzo korzystnie . To jedno z tych miejsc , gdzie mają zdroworozsądkowe podejście do cennika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według najlepszą metodą na rozstępy jest zdecydowanie się na odpowiedni zabieg z dziedziny medycyny estetycznej. Ja miałam robiony w jednej z warszawskich klinik Amaya zabieg laserem frakcyjnym i pomimo tego, że zostaje na pierwsze dwa tygodnie ślad to potem jak zniknie, rozstępy są również znacznie mniej widoczne. Natomiast wszelkie kremy nigdy takiego rezultatu nie przyniosą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magic_dream
conisa masz jak najbardziej rację, że najważniejsze jest to, żeby poddać się odpowiedniemu zabiegowi medycyny estetycznej. Ale dobrze jest się z kimś skonsultować. Zanim podejmiemy decyzję. Ja znam świetną lekarkę, która na pewno dobierze odpowiedni zabieg. Jeśli chcecie piszcie to podeślę namiary;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Miłych Państwo! Zapraszam do tego oto, nowo powstałego KLUBU DLA KAŻDEGO! Tutaj będziemy rozmawiać, bawić się i pląsać do białego rana! Gry, zabawy, tańce!!!! To wszystko znajdziecie w KLUBIE! O, tutaj: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4784307 NIEDŁUGO WIELKIE OTWARCIE, PROSZĘ ŚPIESZYĆ SIĘ Z ZAPYTANIAMI O CZŁONKOSTWO!!! KDK - Twój KLUB DLA KAŻDEGO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Swarcel
do Swarcel czego ty nie robiłaś. Na kazdym forum każdego dnia nowe wpisy reklamujące Sulęcin. Ciekawe ile jeszcze masz innych nicków. Z tego co wypisujesz w reklamach tego gabinetu to powinnaś już mieć w sobie 10 kg kwasu hialurunowego, być po 10 ciążach i 1000 mezoterapiach i miec wielorybie usta. A co do modnego thermage i fal radiowych to zamknij japę, bo te zabiegi są niestety szkodliwe. Skóra traci swój tłuszcz i starzeje się, no ale dla pieniędzy czego wy nie zrobicie, żeby tylko złapać klientkę w swe sidła! Na stronach zagranicznych jest coraz więcej wpisów o szkodliwości tego typu zabiegów, wiele niezadowolonych klientek, które pozbyły się tak tłuszczu na twarzy i zostały się im obwisy. A ten Sulęcin to na forach do logowania nie ma dobrych opinii. Dlatego posiłkuje się kafeterią. Ty Swarcel to chyba z tego gabinetu nie wychodzisz nie? Bo ciągle coś tam robisz. Pewnie w tym gabinecie siedzisz od rana do wieczora i wypisujesz na Kafeterii bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz_z_reklamą
Swarcel nie pisz juz nic więcej. bo w końcu ktoś się weźmie za tą twoją kampanię reklamową dr Kasi z Sulęcina. Pani dr jest najwidoczniej tak słabym lekarzem, ze potrzebuje ściemy i autoreklamy na forum. Dobrzy lekarze nie reklamują się w ten sposób - 99% opinii od dr Turczyńskiej to marna reklama. Na forach gdzie trzeba się logować o dr Kasi są raczej słabe a niektóre wręcz fatalne. Kafetria jest super do reklamy nie ma logowania, pełna swoboda. Dlatego nigdy nie sugerujcie się opiniami na tym portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama73
Jestem matką od 18 lat rozstępy pojawiły się po pierwszym dziecku mimo że figura po trójce dzieci wróciła do normy to wciąż na moim ciele są blizny,próbowałam różnych zabiegów ale wciąż są...proszę o polecenie dobrego chirurga plastycznego aby w rozsądnej cenie doradził co mogę z nimi zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnaaaa33
Polecam ci dobrego specjaliste chirurgii plastycznej,dr.Libora Polaka w Czechach we Frydku Mistku,niedaleko Polskiej granicy i Cieszyna 20min,kilka tygodni temu przywrocil moj brzuch do normalnego wygladu,gdybys chciala zobaczyc to podaj mi skypea i zobaczysz jak to jest zrobione,zebym nie byla podejrzewana o jakies pseudo reklamy,jestem pacjentka.koszt operacji to bylo 1600 euro,i to jest jedyna opcja zeby pozbyc sie rozstepow i nadmiaru rozciagnietej skory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalfi2222
Zgadzam się w pełni z conisią. Zachęciłam moją mamę na usunięcie rozstępów przy użyciu lasera Fraxel,ale oryginalnego, bo spotkałam się w kilku gabinetach, że podają Fraxel a mają zupełnie co innego! Przez pierwsze 2 dni miała lekko zaczerwienioną skórę, ale później podrażnienie zeszło, ostateczny efekt było widać po miesiącu. Jak się mocno przyjrzeć to nadal widać rozstępy, ale są jakby zamazane i praktycznie nie widoczne. Także polecam to rozwiązanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modliszzzzka
Laski, podobno dobre efekty i na to i na cellulit od razu daje zabieg z koktailem cellu care. poszukajcie sobie w necie info na temat tego produtku,ale ponoc jest niedrogi a pomaga i na brzuch,pośladki,i nawet twarz bo to kwas hialuronowy z kofeiną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chads
Polecam fraxel re:store na blizny po operacyjne! Po dwóch zabiegach moja blizna z dzieciństwa całkowicie zniknęła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna_maria1
na rozstępy po ciązy polecam zabiegi mezoterapii za pomocą dermarollera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruklinkaa
Dziewczyno jesli to sa takie rozstępy to tylko zabieg stretchcare. Moge na priv napisac Ci gdzie mozesz go zrobic,bo zaraz beda krzyczec ze reklamuje.Ale nic nie ma skuteczniejszego.Masz tutaj i wzmocnione tkanki skórne,zero rozstępów,brak zwiotczałej skóry,tylko ładna i napieta skóra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0_1982_0
Polecam zabiegi mezoterapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawialam na ten temat ostatnio z panią kosmetolog. Powiedziała mi wyraźnie - rozstępów nie da się usunąć. Można sprawić, że będą mniej widoczne. Stąd waśnie laser frakcyjny. Ma on tę właściwość, że zmniejsza widoczność rozstępów - mają kolor skóry i zachowują się jak skora, opalają itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el_bez l
No nie wiem co to za Pani doktor i jakie trzeba miec rozstepy zeby taki zabieg jak chociazby stretchcare sobie z nimi miał nie poradzic...Dla mnie to sa jakies bzdury,bo jestem żywym przykładem na to ze jednak własnie mezoterapia działa nawet na czerwone rozstepy.Bo wiadomo ze z białymi,jasnymi jest juz mniej problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wooll
No własnie jesli kremy nie poagaja to coś jest nie tak.Tak samo uwazałabym na wszystkie inne suplementy diety.Nie ma magicznych tabletek.jesli o mnie chodzi to zdecydowanie jestem za mezoterapia,zwłaszcza ze jest w 100% skuteczna i daje długie efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi zaczynają same blaknąć i znikać. Na brzuchu już prawie nic nie ma, gorzej na udach, tam jeszcze widać. A minął już rok od urodzin mojego synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbotttkowska
mnie jakos nie chca zblednąc, i w sumie nawet jak sie bardziej opale to widze ze sa jakby wyrazniejsze. Wiec czas cos z tym zrobic. A ile dziewczyny kosztuje taki zbaieg mezoterapii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na pewno nie mezoterapia
szkoda kaski. Jak juz to jakies porzadne zluszczanie laserami albo silnymi kwasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×