Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ulcia122

usuwanie tkanki tłuszczowej kriolipoliza?

Polecane posty

Gość Ulcia122

moim odwiecznym problemem sa duze tłuste uda. co mozna zrobic zeby chociaz je zmniejszyc? moja sasiadka robila juz sobie prawie wszystko, i polecila mi zabiegi kriolipolizy. podobno to bezbolesne i skuteczne. jedynie co to troche trwa bo ok 45min do godziny w jednym miejscu. ona robila to w Estetice na ul.sławskowskiej w Krakowie, ktoś też cos o tym słyszał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz jesteś ulcia , basiulko Kłopoty z pacjentami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliana1982
Witaj Ulcia ja też robiłam zabiegi kriolipolizy w Estetice z tym że na brzuch. Jestem zadowolona z efektu po zabiegu straciłam 2 cm a efekt jeszcze będzie postępował, bo dopiero jestem tydzień po zabiegu, zabieg jest bezinwazyjny i bezbolesny śmiało możesz iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dzisiaj byłam na kriolipolizie , dopiero zobaczę jakie będą efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W redukcji lokalnie nagromadzonej tkance tłuszczowej może pomóc karboksyterapia. Jest to zabieg, który polega na śródskórnej aplikacji medycznego dwutlenku węgla poprzez mikronakłucia. Ma on wpłynąć na ujędrnienie i poprawę sprężystości skóry. Innym zabiegiem stosowanym w celu wyszczuplenia, wymodelowania sylwetki i likwidacji cellulitu, jest endermologia. Polega on na masażu tkanki przy pomocy specjalnej głowicy, który ma mechanicznie stymulować tkankę tłuszczową do metabolicznego ożywienia. Sylwetkę modeluje także Maximus Trilipo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noname33
To na prawdę skuteczny zabieg, oczywiście jak jest wykonany prawidłowo ;) sama byłam na takim zabiegu i jestem zadowolona ;) salon www.vicihair.pl w Krakowie spisał się na 6+ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, ja też robiłam w Vici brzuch po ciąży bo nie szło zrzucić, żada dieta fitnes czy masaże, a tam jeden zabieg i gotowe! Brzuszek piękny smukły i bez tłuszczu :) W Vici Hair (Kraków) dobrze się na tym znają:) I przy okazji - mają tam rewelacyjną fryzjerkę, P.Martynę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie nachalna ta reklama z Krakowa. To muszą być profesjonaliści - świetna fryzjerka i kosmetyczka no i super kriolipoliza:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siema babeczki! :) krio jest całkiem spoko, ale wiadomo, ze nie czyni cudów ze 100kg, nie zrobisz 50kg ;p ja robie zabieg regularnie w Amaryllisie w Bytomiu ale lacze go z cwiczeniami i dieta, mam efekt zaje***, a do tego tez do Amaryllisa chodze na masaze, np. banka chinska czy antycelulitowe;p polecam kazdemu kto wie jak i chce zadbac o swoje zdrowie... a przy okazji wie ktos moze cos na temat przedluzania wlosow? gdzie jak? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadupaval1980zjdmt
dokładnie, ja też robiłam w Vici brzuch po ciąży bo nie szło zrzucić, żada dieta fitnes czy masaże, a tam jeden zabieg i gotowe! Brzuszek piękny smukły i bez tłuszczu W Vici Hair (Kraków) dobrze się na tym znają I przy okazji - mają tam rewelacyjną fryzjerkę, P.Martynę ^^ Jasne http://nsu.pe/c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej babeczko ja też jestem zadowolona z zabiegów w Amaryllisie, ja nie należe do otyłych babek ale mam kłopot z tłuszczykiem na brzuszku, jestem po 2 zabiegu kriolipolizy i widze efekty, ale masz racje w 100 % ze dieta i ćwiczenia bedą podtrzymywać efekty więc trzeba się zmobilizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego salonu Vici hair juz nie stac jest na inny rodzaj reklamy? Szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejna bez mózgowa reklma,nikt się na to nie nabierze półmózgi, wypierdalać stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze można poćwiczyć. Chociaż w niektórych miejscach naprawdę ciężko jest się odchudzić i z pomocą przychodzą zabiegi. Co prawda są one kosztowne, ale warto. Poza tym jak się poszpera można je zrobić za free tutaj http://triclinium.pl/pl/content/casting-do-film%C3%B3w jest casting, gdzie się można zgłaszać też m.in. na zabieg usuwania tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ten zabieg na uda wykonałam u http://www.studioangel.pl/gid-153 i efekty okazały się bardzo skuteczne. Trzeba uważać z jego stosowaniem, ale jak ktoś nie może z tłuszczem nic zrobić, to moim zdaniem warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GabrysiaJJ
Kiedyś wydawało mi sie to czystą abstrakcją ale im wiecej czytam na ten temat to wydaje mi się że coraz bardziej jestem do tego przekonana. Czytałam nawet trochę na ten temat tutaj http://www.vici.clinic/#!kriolipoliza-lipocryo/c1qvw i z całego opisu wynika że nie jest to jakoś straszny zabieg. A podobają mi się efekty jakie sa już po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kriolipolizę robiłam w salonie Vici w Krakowie. Po kilku zabiegach efekt jest widoczny, tkanki jest zdecydowanie mniej. Polecam ten salon, ja skorzystałam ze zniżek w postaci voucherów, które można znaleźć na ich stronie internetowej, dzięki czemu dużo zaoszczędziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również polecam kriolipolizę, robiłam w bytomskiej klinice Amaryllis, po 2 zabiegach widzę że mój tłuszczyk na brzuchu zanika, super i to bez ćwiczeń, niestety należę do osób zapracowanych więc kriolipoliza jest dla mnie rewelacyjna, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie pomogło już tylko usunięcie tkanki tłuszczowej zabiegiem Aqualyx. Tłuszczyk usunęłam z brzucha i ud, jestem zadowolona z efektów. Zabieg wykonałam w klinice doktora Krajewskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam sobie zabieg intralipoterapii czyli usuwanie tkanki tłuszczowej preparatem AQUALYX w www.bochinska.pl i powiem, że swietnie się po nim czuje. Jeżeli ktos ma problem z nadmiernym tluszczykiem to jak najbardziej polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam 4 tygodnie temu pierwszy raz kriolipolizę - na taki dziwny tłuszcz na nerkach, który psuł prezencję mojego "tyłu" w spodniach biodrówkach :D podejrzewam, że mi się tam odłożył przez dłuuuugie przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych. żadne ćwiczenia nie pomagały na ten "zapas" mimo, że ważę 52 kg przy wzroście 173 cm. jestem zachwycona. zniknęło mi w tym miejscu 5 cm bez żadnego chudnięcia na reszcie mojej osoby. wydaje mi się tylko, że ważne na jakiej maszynie się to robi, bo naczytałam się w necie - także tu na forum - sprzecznych opinii. ja miałam "przyłożenie" aż 70 minut na maszynie o nazwie cooltech. więc tylko na jej temat się wypowiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem po 3 zabiegach kriolipolizy i efekty są oszałamiające. Zabiegi miałam robione w Coco Time we Wrocławiu. Za miesiąc będę miała robiony ostatni zabieg i powiem Wam że to była najlepsza inwestycja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem dlaczego tyle osob zachwala kriolipolizę? Prawda jest taka, ze na efekty trzeba czekać długo, ponad miesiąc, a w tym czasie trzeba chodzić na dodatkowe zabiegi drenujące i trzymać dietę. Więc tak na prawdę większy efekt dają te dodatkowe zabiegi i dieta. Ale naiwnych jak widać nie brakuje. Zdecydowanie skuteczniejszym i tańszym zabiegiem jest lipoliza iniekcyjna - tam nie trzeba nic dodatkowo robić, a widać że tłuszcz znika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, ze lipoliza iniekcyjna jest lepsza od kriolipolizy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Asztemborska
Usuwanie tkanki tłuszczowej Gorąco polecam dokonanie tego zabiegu w bona dea bardzo perfekcyjnie i profesjonalnie wykonany zabieg . Obsługa na najwyższym poziomie dbanie o komfort pacjenta. Wszystko nowe czyste i sterylne gorąco polecam.ponizej link gdzie można się że wszystkim zapoznać. http://bonadea-krakow.net.pl/oferta/zabiegi-na-cialo-odchudzanie-krakow/lipocryo-system-do-kriolipolizy-usuwanie-tkanki-tluszczowej-krakow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmandaD
Moim zdaniem najlepiej wybrać się do dobrego dietetyka, wykupić sobie karnet na siłownię i do tego zabiegi, np. kriolipolizę. Jeśli nie słyszeliście o nich to warto poczytać, w Vici Clinic na św. Sebastiana wykonują takie zabiegi, a także inne wspomagające odchudzanie - redustim, venus freeze, arosha bandaże. Warto o tym poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×